Familie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mie imi e sa nu va gasim pe toti cu satele goale :D ideea in jocu asta e sa faci si armata nu numai cladiri, poate puneti asta intr-un ghid pe forumu' intern al tribului:))

=)) cred ca nici nu au forum :)) ca poate se gaseste 1 bun sa ii invete si pe restu cum sa joace ... dar cum tribul ala e format... doar din oameni precum acest ZE(ro)T e clar ce poate :))))

Totusi e de admirat tupeul lui :)) nu se satura sa fie umilit .. e perseverent asta micu'

P.S poate renuntati sa mai concediati jucatorii cand sunt atacati :) e pacat de ei sa nu ii sprijiniti cand dau de greu ;) poate nu va apar la statistici (la pierderi) dar pierdeti la respect ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

da, e de apreciat perseverenta lui : )). nu trebuie sa ii punem pe toti in aceeasi oala cu el, ca din cate am inteles nici colegii lui de trib nu il prea suporta pentru ca -citez: 'umbla numai cu marsavenii si foloseste tot felul de chestii ilegale, sparge conturi etc...'. Am citat din spusele colegilor lui. Oricum se vede pe el ce caracter are.


Si inca o chestie domnule 'Lider de trib'. O data ce ai academii recunoscute si iti asumi responsabilitatea pentru ele, acestea vor intra si ele in orice statistica, in aceeasi oala cu tribul principal. Ai inteles? Ca asa ii muti pe toti jucatorii de pe granita in academii si ataca jucatorii din spate, intelegi ?

Bine oricum se vede ca pentru voi doar statisticile conteaza si 'pe teren' D-zeu cu mila. Asa e cand joci pentru TOPURI si statistici. Totu e o iluzie ;)
 

DeletedUser

doar avea armata in sate da parca ar fi cedat satele scotea armata la fiecare atac acum sunt sitter la el are sa vada o diferenta dropyxx si iuliana are sai ia satele muult mai greu:p
 

DeletedUser

Apărător: tonnymontana
Sat: Sat 027 (622|520) K56

Număr: 3450 11150 0 6344 967 0 0 1049 0 0 0 0
Pierderi: 3450 11150 0 6344 967 0 0 1049 0 0 0 0


zi zau cu limba intre dinti si te cred! Nu ma fa sa postez toate rapoartele de spargere! Ma bucur sa aud ca esti tu sitter .........
 

DeletedUser17342

ce tare esti !!! ai fentat atacuri pfffuaaai : ))

Side 1:
Tribes: -RR-
Players:

Side 2:
Tribes: ~V-N~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65,057
Tabăra 2: 0
Diferență: 65,057

image.php


----------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: -RR-
Players:

Side 2:
Tribes: ~V-N~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 1
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136,761
Tabăra 2: 11,302
Diferență: 125,459

image.php





asta sa nu mai zici ca va cucerim doar din academii... si tinand cont ca avem doar 3 jucatori in zona aia .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari daca ai fentat! Te astept in continuare cu drag! Mai ai ofense!? :))) Acu nu pun la calcul ca am fost atacat de pe multi-account!, not fun sa depun tichet prefer sa inobilez sate ! Dar sa lasam vorbele, pe harta se joaca nu aici! Maine ai o zi lejera, pierdeti 1 sat doar. De saptamana viitoare toate satele de pe langa noi! Apoi ma apuc de cei care m-au atacat! Te mai pot ajuta cu alte informatii ?
 

DeletedUser

mie imi e sa nu va gasim pe toti cu satele goale ideea in jocu asta e sa faci si armata nu numai cladiri, poate puneti asta intr-un ghid pe forumu' intern al tribului


aramata dupa ce faci un milion de puncte pana atunci cladiri la maximum mai ales clairea principala
 

DeletedUser17342

nu... asa se joaca la nivel PRO. Triburile de pe langa mine, luati exemplu ;)
 

DeletedUser

aramata dupa ce faci un milion de puncte pana atunci cladiri la maximum mai ales clairea principala

Sar na pentru informatie! Si eu faceam ca fraierul ascunzatoare si atelier la maxim . Pfffffff .....de acum incolo fac cladire principala promit!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus