Familie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va fi formată o familie. Cine vrea să participe? Mesajul e plictisitor şi sec, ştiu. Doar atâta v-am întrebat.
 

DeletedUser

Se fac petreceri in familie ? Gratare ...mici ...bere...?

La cat de haotic e forumul L11 asta ne mai trebuia =))
 

DeletedUser

Avem un plan de dominaţie. Nu vă obosesc cu detalii ştiinţifice. Dar dacă vreţi vi le expun aici pe toate!
 

DeletedUser

Marile triburi invită o mmulţime de membri noi, de obicei începători. Când începătorii ocupă o mare parte din trib, aceştia nu oferă sprijin, ceea ce provoacă demisionarea periodică a membriilor puternici. Aceştia, fiind obişnuiţi cu puterea, înfiinţează triburi noi. Pe scurt, tribul mamă începe să se fărâmiţeze din ce în ce mai repede. Jucătorii au legături, deci "fărâmele" în...

De aici, dacă spun mai mult n-o să mai aveţi nevoie de noi.
 

DeletedUser8266

Marile triburi invită o mmulţime de membri noi, de obicei începători. Când începătorii ocupă o mare parte din trib, aceştia nu oferă sprijin, ceea ce provoacă demisionarea periodică a membriilor puternici. Aceştia, fiind obişnuiţi cu puterea, înfiinţează triburi noi. Pe scurt, tribul mamă începe să se fărâmiţeze din ce în ce mai repede. Jucătorii au legături, deci "fărâmele" în...

De aici, dacă spun mai mult n-o să mai aveţi nevoie de noi.


Da asa e , am 99% din membri noi si incepatori.... cum intram in familie ?

trebuie sa depunem un c.v. undeva?
 

DeletedUser

Mai întâi trebuie să trimit un reprezentant acolo (să ne asigurăm că respectaţi condiţile). Invitaţi-l pe Ynfern0.
Apoi ne aliem, formăm un forum comun şi cerem să figurăm pe hartă ca o familie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oricum, n-a fost amuzant. Dacă nu te interesează de ce mai postezi? Pentru că bănuieşti că avem un plan secundar?
 

DeletedUser

La voi altveva e valabil. Sunteţi atât de mari încât generalii încep o luptă discretă între ei. Acelaşi rezultat.
 

DeletedUser8266

Ii dau invitatie , si drepturi ceva?

Deci generali din trib deja se bat intre ei?
 

DeletedUser

Ce se intampla aici? Da'ti mai incet muzica aia ca nu'mi aud nici gandurile...
 

DeletedUser8266

eu ti-am spus ca ar trebui sa dai delete ca nu stii nimic:)))) ,normal ca-i dai drepturi poate chiar il faci intemeietor daca nu stii iti explica el cum se face ;)


aaa , da eu nu am cum ... ca nici de circulara nam drepturi :)))

Da eram si eu curios ce se intampla pe aici :)))
 

DeletedUser

eu ti-am spus ca ar trebui sa dai delete ca nu stii nimic:)))) ,normal ca-i dai drepturi poate chiar il faci intemeietor daca nu stii iti explica el cum se face ;)

Cine te opreşte să nu dai ştergere cont ? :confused:

-Ce buni jucători te credezi tu ( airborne ) şi imperiul moldav , dar de fapt numai gura de voi . Tribul ~RD~ nu a fost în stare să înobileze contul VrMx , care nu are nici măcar un sat full sprijin . Voi atât ştiţi " să vă bateţi joc de aştia mici ", eu deja m-am săturat de voi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

:))) Slaat3 e un jucator cu mare exeprienta... poti sa il intrebi , nu ne batem joc de nimeni.
 

DeletedUser6110

mie mi se pare foarte animat :p pentru cati jucatori mai "activeaza"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus