Fan Club

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Doresc sa infiintez, un fan club de jucatori de triburile care se baga ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doresc sa infiintez, un fan club care se va numi : Arestati-o pe Felicia:)):D , care se baga ?


Cei care au poze cu ea , sa puna :D, dar mai cenzurate sa nu murim !:D

ce poza ma daca pui o poza aci cu maxilarele ei de Arnold numai intru in viata mea pe forum
 

DeletedUser23457

Oare care Felicia ... Felicia cea cu care sta w0nd. O sa il desfinteze pe alin pt topicu asta =))
 

DeletedUser27142

LOL...Felicia e super de treaba,am fost coleg cu ea pe RO15,sunteti chiar nesimtiti mah,rusine! X( >:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oare care Felicia ... Felicia cea cu care sta w0nd. O sa il desfinteze pe alin pt topicu asta =))

Mai edy copilul de tinichea, cine sa ma desfiinteze, am ajuns firma si e criza financiara si trebuie sa ma desfiintez ?:)) ha, firma ta, " nu da nene" se desfiinteaza;) !;)
 

DeletedUser23457

Si eu am fost coleg cu ea pe RO13 pana i-a cedat satele lui w0nd ... acum nu stiu sigur totusi daca despre ea vorbeste alin09
 

DeletedUser25046

Dupa cum am scris si la profil :

" Bunul Simţ si Fairplay - ul au dispărut de mult din mintea copiilor care joacă www.triburile.ro , in tip ce Prostia , Incompetenţa si Tupeul au depăşit cotele maxime ale jocului . "

. Bafta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inca o tema interesanta....
copilasi problemele rezolvati-le pe harta
 

DeletedUser

Rog un admin sa stearga acest topic si sa il baneze pe alin09. Deja acest om de nimic a depasit limitele bunului simt. Acesta cred ca este un joc in care sa ne ocupam putin din timpul liber, sa cunoastem mai multi oameni nu sa ne jignim intre noi.
Acest "rahat" de om nu face altceva decat sa jigneasca.
 

DeletedUser23457

Nu va mai bateti capul cu el ca oricum nu intelege. Asa ii trateaza pe toti indiferent de diferente de varsta ... se simte protejat de faptul ca e mic si nu poti sa-i faci nimic
 

DeletedUser

Nu va mai bateti capul cu el ca oricum nu intelege. Asa ii trateaza pe toti indiferent de diferente de varsta ... se simte protejat de faptul ca e mic si nu poti sa-i faci nimic

hahahhahahahhahahahahh ce va face alin fratilor .... bv alineeeeee ce sa faci ...ce fair play visati ma aici noi ne distram de minune cu jocul asta ce am facut? avem dreptul la libera exprimare nu? sau a venit ceausescu la putere? sau gata w0nd ne iei dreptul sa ne spunem parerea?

PS: am postat la tema care a fost facuta ... BV aline 10 - > pt tema
 

DeletedUser9103

Mai alin pe langa ca nu ai nici o treaba cu jocul, vad ca ai chef de caterinca pe extern. Pune mana pe un tutorial si nu face tu misto de altii. Inteleg ca vrei sa-ti faci reclama dar incearca pe harta nu aici.
 

DeletedUser23457

hahahhahahahhahahahahh ce va face alin fratilor .... bv alineeeeee ce sa faci ...ce fair play visati ma aici noi ne distram de minune cu jocul asta ce am facut? avem dreptul la libera exprimare nu? sau a venit ceausescu la putere? sau gata w0nd ne iei dreptul sa ne spunem parerea?

PS: am postat la tema care a fost facuta ... BV aline 10 - > pt tema

Prietene imi pare rau dar esti un caz pierdut ... dute si aliaza-te cu alin. Poate in 2 faceti cat mintea altora
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus