Farming

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
rakanishu


Incepand de astazi (22.10 ) scripturile de farm cu 1 buton (cu 3 apasari) devin ilegale.

Tu nu cezi ca ar trebui sa dai o circulara pe aceasta tema?
nu cred ca toata lumea sta sa citeasca toate porcariile care se scriu mai nou in aceste threeduri.
si legat de farm avem voie la exprimare libera in limita bunului simt deci te rog sa nu stergi acesti topic.


Se pare ca farmul sufera schimbari si cu noile implementari de farm-assistent in managerul de cont, domnii nostri vor sa ne oblige sa cumparam acel manager ca sa putem farma si noi linistiti intr`o anumita masura, deoarece nu poti farma de pe harta cu el raza farmului va trebui facuta manual. destul de imposibil atunci cand un jucator ataca in jur de 300-700 barbari .
sincer aceste decizii mie mi se par destul de deplasate la nivelul de joc
poate nu toti avem bani sa cumparam manager de cont ca sa farmam 5 sate.
poate de aceea au intrat jucatori buni pe acest server, costul jocului era scazut folosind doar un cont premium.
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
N-am inteles care este problema ta aici si ce legatura are interzicerea scriptului de farm cu 3 apasari pe acelasi buton cu AM sau FA ?
Unde scrie ca scriptul din 3 pasi cu 3 butoane diferite este interzis ? Cumva sariti in sus din simplul motiv ca nu mai puteti pune autoclicker sa apese pe butonul respectiv de 3 ori ? Pe 3 diferite e mai greu, sau este lenea atat de mare incat nu putem sa ne mutam cativa mm cu cursorul sa dam un click ?

Si sa fim intelesi odata pentru totdeauna :

Scripturile sunt unelte independente, nu tin de joc si nu fac parte din structura acestuia, drept urmare nu suntem obligati sa anuntam nici un fel de modificare, caracter de validitate sau functionalitate prin mijloacele de masa ( mass mail, anunt pe pagina principala ). Conform regulamentului de joc ( regula 7 ) ||- Sunt acceptate doar scripturile aprobate de echipa de administrare din sectiunea Colectie de Scripturi || voi ca jucatori trebuie sa va interesati de functionalitatea si legalitatea unor scripturi pe sectiunea specifica, si este singura sectiune unde se dau verdicte referitoare la acestea.

Deasemenea libera exprimare pe care tot se bate atata moneda in ultima perioada, da, deacord, dar in limita regulilor specifice, mai pe scurt, te exprimi liber acolo unde ti se permite.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus