Farming

DeletedUser26844

Ajungi sa mananci pate dimineata la pranz si seara ca sa iti ajunga banii de PP-uri=))
 

DeletedUser38023

Imi cer scuze pentru postarea mea anterioara.. Am vrut sa spun 30.000 de dolari saptamanal, nu 3.000.. Incurcarea zerourilor e unul dintre defectele mele, asa ca va rog sa nu va simtiti cumva lezati daca va mai incurc din cand in cand..

eu la banii aia imi angajam om sa stea cu ochii pe targ ..

Stimate domn, in ceea ce priveste modul in care se desfasoara administrarea conturilor noastre nu ma pot exprima public, oricat de mult mi-as dori sa va aprob..

Dar, privitor la sume si tranzactii, va pot lamuri in momentul in care se prezinta pe joc directorul economic nBz cu registrul de receptii, cu registrul de incasari si plati si cu facturile..

Ajungi sa mananci pate dimineata la pranz si seara ca sa iti ajunga banii de PP-uri=))

Observ, printre sutele si miile de talente extrem de vizibile, ca dumneavoastra il detineti, inclusiv, pe cel de a fi un nemaipomenit ghicitor..
Azi dimineata, la o intalnire in Dorobanti cu membrii nBz, cu totii ne-am comandat la micul dejun pate de rata si, surprinzator, dupa achitarea notei de plata in valoare de 400$ + 100.000$ bacsisul, acum, seara, ne ajung banii sa achizitionam inca 740.000.000.000.000.920 de puncte premium.. In concluzie, si a doua presupunere facuta de dumneavoastra s-a dovedit a fi perfect corecta..

Va urez mult succes in cariera de ghicitoare! Si, daca imi permiteti, prevad ca veti avea un viitor luminos in fata daca veti urma aceasta cale..
 

DeletedUser

Imi permiteti ,domnule Radu sa fac o mica precizare

La nici nici o luna de la prima rectificare bugetara pe 2014, Adunarea generala a nBz a aprobat, recent, un nou act normativ ce modifica veniturile si cheltuielile bugetului tribal, documentul fiind deja publicat pe forumul tribului. Conform Executivului, a doua rectificare bugetara este necesara din mai multe motive, printre ele fiind asigurarea fondurilor in vederea sustinerii proiectelor de investitii,(ruleta) precum si a fondurilor pentru desfasurarea normala a activitatii unitatilor administrativ-teritoriale pana la finele anului.
 

DeletedUser43238

o-i credea ca esti si interesant ,stai linisttit ca nu ti-am citit minunatia.
 

DeletedUser

Imi permiteti din nou ,domnule Radu 2% din fondurile rezultate din profiturile inregistrate prin investitii vor fi donate Asociatiei de ajutorare a copiilor cu dislexie.E cumplit sa vezi texte si sa percepi literele drept gandaci,trebuie sa dam doavada de spirit civic si sa ii ajutam!
 

DeletedUser38023

Chiar insist! Si daca e posibil, virati inca 2% si pentru ONPHR..
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Pastrati discutiile in limitele bunului simt si fara atacuri la persoana.
 

DeletedUser43238

Nu-i adevarat, nu intelegi tu.. :rolleyes:

p.s. Vreun farmator cu targul poate sa imi spuna si mie ce inseamna "vanzator comercial"??? :eek::eek::eek:


nu stiu cu cine deveni-si tu prieten , cu mine unul nu,ai vrea tu da nu prea o sa ai ocazia

in al doilea rand, nu prea imi cunosti temperamentul deloc :))) , am fost la voi in conferinta si acolo nu prea era nici-unu breaz .
 

DeletedUser43238

pai aia e ,ca ai facut deja de meriti asta,consecintele nu sunt ceva pt. ce ai facut in viitor ,ca sa ** limba interlocutorului

da e de inteles .Acum chiar m-ai plictisit boss,te rog sa ma scuzi .

ce om ,s-a dus acu' si a dat ignor sa zica pe extern , ai avea nevoie de o viata noua,daca vrei te sfatuiesc cum sa incepi schimbarea ... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43238

la banii tai as plati pe cineva mai ingenios sa posteze pe extern,esti cam limitat.
 

DeletedUser

clownul tau auzi ,fiecare om greseste in viata,una dintre greseli e ca mi-am pierdut 5 minute sa vorbesc cu tine,un anonim pe veci . pa

Ha,ha,ha...domnule Immortal R ,cu riscul de a ajunge la interne nu pot sa nu ma amuz de ridicolul acestei situatii: ati fost facut ”anonim” de catre clona unei clone.Nu ati observat cui va adresati?Astia sunt un grup de indivizi care au conturile atat de amarate incat nu pot aparea cu ele pe forum,stau pe o conferinta , halesc pufuleti si se excita cand le raspunde cineva pe extern.Sunt atat de ”celebri” ca trebuie sa faci sapaturi sa afli pe ce cont joaca si cand afli iti cade fata cand constati ca nu e nici o deosebire intre clona de extern si conturile lor ”bune””

Mai bine ramaneati pe forumul intern sa ne jucam fazan fara inchidere decat sa purtati discutii cu asemenea ”celebritati”,astia se bucura si daca ii injuri,doar sa fie bagati in seama:))))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Cate aere pe aici. Jucatorilor.

On Topic:

Jefuitor (Aur - Nivel 4)

Jefuieşte de 10.000 ori sate străine.

În total: 67.502
 

DeletedUser42412

Jefuitor (Aur - Nivel 4)

Jefuieşte de 10.000 ori sate străine.

În total: 69.708
 
Sus