=FB= Revine!

  • Autor subiect DeletedUser11852
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

Buna ziua dragi viitori colegi de harta! :)

Am luat hotararea ca pe aceasta lume noua(16) sa refac tribul meu de pe lumea noua(9) :D

Deschid acest thread pentru a primi laude, injuraturi, mistouri si cereri de invitatie pentru cei ce nu cunosc cum sa trimita PM sau nu sunt capabili sa vorbeasca in privat :D


Va ascult pe toti,dar va rog, pe rand...:D


P.S.: setz, pe lumea asta nu bagam fuziuni, ok? :)))
 

DeletedUser4920

Oooooo , iara ne facem de cap si paici , o facem de o fuziune in forumuri comune :D


Ce zici incercam si asta ? ca aquilla a incercat cu negustorii sa ia sate da nu a mers , vedem daca merge chestia asta :D
 

DeletedUser11852

ce sa`i fac, aquilla nu stie ca satele se iau cu negustori inarmati cu sceptrul lui vasco? :D

sa vedem, cum ne`om "simtzi" la zone, poate ajungem sa fim mai rapizi ca mamutii in aliante :))))
 

DeletedUser4920

ce sa`i fac, aquilla nu stie ca satele se iau cu negustori inarmati cu sceptrul lui vasco? :D

sa vedem, cum ne`om "simtzi" la zone, poate ajungem sa fim mai rapizi ca mamutii in aliante :))))



Cautam un beci luam o harta si un creion si trasam harta , restu dumnezeu cu mila :D
 

DeletedUser

Oo...bine ai revenit ovi...bafta cu tribu' ..poate revin si eu de dragul vremurilor bune :p
 

DeletedUser11852

mersi kimo:) bafta si tie. numai sa nu pici pe dunga care o trasez cu setz :))))
 

DeletedUser17308

re

am si eu un proiect.. si sper ca pe 16 sa iasa ceva frumos.. pe 10 nu eram inca matur in jocul asta.. dar inveti din greseli:)
 

DeletedUser

Le urez si eu bafta celor din =FB=.(am jucat pe 9 si pot spune ca se pricep la joc :D)

Ma bucur sa vad ca, incet incet ,isi anunta aparitia pe lumea 16 si triburi serioase .
 

DeletedUser

In ce parte a hartii intrati? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11852

@ iurka: te anunta alexia :D
@ celino: mi`i doresc cu chef de spam si nu prea grei de cap:) accept si beginneri, daca ii duce capul catusi de putin invata repede :p
@ AdrianRO: dinastea pe privat in caz ca esti curios :)

Multumesc tuturor pentru urari, sper sami fac prieteni noi cu ocazia acestei lumi.
Sunt sanse destul de mari sa nu mai incerc prea multe lumi pe acest joc...

@ domnisoara cu nume greu de citit:multumesc de urari,o singura mentiune: nu sunt eu niciun profesor ;)

later edit: sper sa nu uitati ca intra FB`ul :))) vad ca va plafonati discutand despre cat de copie sau non`copie sunt unele triburi... NOT OK baieti ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1514

Dupa aproape jumatate de an, imi anunt revenirea pe triburile.ro

Daca doriti, astept o invitatie de la voi, dar nu inaintea unui mesaj cu zona de start a membrilor.
 

DeletedUser11852

Multumim lui Elmer ca se alatura vanatoarei de iepuri :D

Avem si noi o mini-lista cu viitori membri, dam o publicare acuma :p

Phat.
Jean71
uv1921
alexandruii (L9)
alexia26
noryaky
prdboy
cruciatu
pietraru
KingDracula
black king 1
gabitzu26
CorleoneThug
giulesteanul
boggy-arsenal1990
...


Lista continua, nu toti vor sa se faca auziti :p
Surprize pe lista vor mai fi, cum vam obisnuit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11852

Multumesc mult, Say Yes Smoke :)
Imi pare rau ca nu vii si tu cu noi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus