~FB~ Vs H@IT@

  • Autor subiect DeletedUser4620
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser827

Hai sa va zic si eu cum sta treaba cu analfabet si afon , asta e un joc nu e scoala/liceu/facultate , daca stam acuma sa numaram si greselile de ortografie ar fi "fara numar" dar eu zic ca acest joc se joaca nu se "scrie" sau nu se "citeste" asa ca nu vad acest rost, care e problema ca e wwww analfabet dupa cum zici ? e important ca isi face bine treaba de conducator , nu conteaza ca el e analfabet sau afon . Nu cred ca vreun jucator de pe acest joc a scris in toate replicile sale fiecare cuvant corect sau a avut o exprimare corecta, asa ca chiar nu conteaza .
Asa ca ce sa zic , jucati si voi 4fun ca nu suntem la scoala :)) nici acolo nu ma strofoc sa scriu corect :-j
 

DeletedUser2602

xena inca astept ... dat la diablo la ce? voi fi inobilat intern ?
sa stiu naiba sa ma ascund prin alte triburi de tine
daca stau bine sa ma gandesc erai asa dura inca de la inceput cand ai venit la mine cu amenintari sa nu iti mai atac amicii
 

DeletedUser

Hai sa va zic si eu cum sta treaba cu ce posteaza al vostru conducator : pana una alta aici scrie asa : " Forum Triburile > Lumea 1 > Politică şi propagandă Lumea 1 > ~FB~ Vs H@IT@ " , asa ca nu isi are rost postul de mai devreme al lui Foh ( ce ne intereseaza pe noi , cei de pe L1 cu ce se intampla acolo ?? - cu ce va ajuta pe voi cei din Deadly postul de mai sus al lui Foh cu copy/paste de pe L3 , sau cu ce ne afecteaza pe noi cei din Haita acest lucru ?) Dar , e mai usor sa arati cu degetul ca ala face si drege decat sa te uiti in oglinda . Parerea mea : daca vreti respect , respectati si voi la randul vostru pe cei de pe langa voi ( indiferent ce sunt , adversari sau colegi ) . Nu cred ca Xena s-a apucat sa va dea circulare la voi in trib in care sa va spuna ca WWWWWWWWW va minte sau mai stiu eu ce .

Vad ca peste tot ( forum , mesaje , circulare ) spuneti ca Xena v-a mintit si ne-a mintit cu privire la motivul inceperii razboiului . Uitati sa spuneti ca satele noastre parasite au fost luate de Cata88 , desi Uxini va rugase sa le lasati ca sunt ale noastre - wwww imi spunea intr-un mesaj ca acel Cata nu mai raspundea la mesaje insa a uitat sa imi spuna ca a dat circulara in care se spunea sa intareasca satele de la granita , printre care si cele ale lui Cata , cu vreo 3 zile inainte de inceputul razboiului . In schimb , in primele pagini ale acestui topic am vazut lamentari cand v-au fost luate satele de catre admini ( ca Haita ne va lua satele parasite , ca vi se cuvin de drept , ca o sa va luam satele , ca suntem fara cuvant sau mai stiu eu cum ) . V-am lasat satele , vi le-ati luat , insa nu am vazut nici un post in care unul din voi sa spuna " da domne' am gresit cand am acuzat pe nedrept - ne-am recuperat satele fara sa se bage Haita peste noi " .

Asa ca atunci cand vorbiti de cuvant si moralitate , uitati-va intai daca sunteti in masura sa acuzati pe altii .

Bafta si spor in continuare !!!
 

DeletedUser

danr ,ei bine tu o sa ai mari vorbe cu mine....pai cum iti permiti tu sa ridici nivelul discutiei cand tu vezi bine ce maculatura posteaza pe aici...
acum baietii stau cu translatoare online deschise sa traduca bunele tale intentii ,deoarece nivelul pregatirii lor nu le permite analiza coerenta a postului tau decent.
urmeaza mai danr sa imi cedezi si tu vreo 10 sate sa le fac ofensive si pe alea ca sa bag boala in http://wwwwww.analfabetuldindeadly.


referitor la amicul din diablo caruia nu ma strofoc sa ii tin minte numele de joc ii transmit ca si pana acum...plus ca te rog acceseaza linkul de mai sus....e si pentru tine ceva pe acolo de studiat.
 

DeletedUser

xena...vezi ca ai treaba la bucatarie

Sa inteleg ca va supara faptul ca sunt femeie?Unul ma trimite la bucatarie,altul imi recomanda sa'mi gasesc barbat,etc....si cand va caut nick'ul in joc constat ca pe langa faptul ca sunteti necunoscuti,inexistenti,fricosi v'a mai scapat si suzeta din gura...ce nu va mai place in carutz?
FreeSoul sper ca atunci cand postezi ceva la adresa mea stai in pozitie de drepti cu toate ca in fata mea ar trebui sa ai pozitia incovoiat luat.
La nani ca maine aveti ore de logopedie!
 

DeletedUser4620

danr ,ei bine tu o sa ai mari vorbe cu mine....pai cum iti permiti tu sa ridici nivelul discutiei cand tu vezi bine ce maculatura posteaza pe aici...
acum baietii stau cu translatoare online deschise sa traduca bunele tale intentii ,deoarece nivelul pregatirii lor nu le permite analiza coerenta a postului tau decent.
urmeaza mai danr sa imi cedezi si tu vreo 10 sate sa le fac ofensive si pe alea ca sa bag boala in http://wwwwww.analfabetuldindeadly.


referitor la amicul din diablo caruia nu ma strofoc sa ii tin minte numele de joc ii transmit ca si pana acum...plus ca te rog acceseaza linkul de mai sus....e si pentru tine ceva pe acolo de studiat.

Draga Xena atata te-am rugat sa nu mai jignesti jucatorii , dar vad ca nu ai inteles nimic din mesajul meu :( asa ca voi inceta sa postez pe acest forum pentru ca pe mine ma intereseaza modul de joc si felul in care adversarii mei procedeaza , nu cine stie sa jigneasca mai bine, daca ai ceva cu wwwwww ii poti spune pe privat ( nu e nevoie sa jignesti ) sau daca vrei sa afle toata lumea o poti face pe acest forum , dar repet : " critica jucatorul, nu persoana" , iar pana acum prin gesturile tale si prin injuriile la adresa lui wwwwww precum si altor jucatori, nu ai dat dovada decat de faptul ca nu ai cu ce sa critici calitatile lor de jucatori si aceasta este singura ta posibilitate de a te apara.
De asemenea ii rog si pe ceilalti jucatori sa nu o mai critice pe xena cu fraze de genul: oau esti fata sau oau nu ai ce face, mergi la cratita.....CRITICATI JUCATORUL, NU PERSOANA

P.S: daca mergi la biserica sa te spovedesti, ai grija, caci daca vrei sa iti fie iertat pacatul, nu ai voie sa il repeti :)
 

DeletedUser2602

eu zic ca mai mult de 16 ani nu ai altfel, nu imi explic atitudinea ta :confused:

no further comments!
 

DeletedUser3366

..offtopic..la fel ca restu de p aici:(..dar..

va sugerez ca p viitor cand mai aveti chef de cearta....sa o faceti in particular nu in public..acest topic nu a fost deschis ca sa va certati si sa va insultati..prin simplul fapt k rasp unei injurii cu aceeasi moneda..nu va face decat sa va coborati l nivelul persoanei respective....

deci daca aveti ceva de comentat referitor l razboi...va rog sa postati aici..daca nu...faceti-va un topic de mahalageala.unde puteti sa va injurati si toate anexele...

si fiindca suntem romani..probabil voi primi si eu cateva "sfaturi bune" de l oameni "bine intentionati"..dar..nu imi pasa!!:cool:

pt cei care imi vor spune ca ma bag k musca in ****...le sugerez sa mai citeasca de vreo cateva ce am scris mai sus..pt a intelege ceva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus