Feed-back

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Va rog să formulaţi aici propunerile voastre în legătură cu noi teme, subiecte sau orice alte îmbunăţiri de adus acestei secţiuni.

Prefer ca propunerile să fie concise şi coerente şi să ducă la sporirea atractivităţii forumului extern.

De exemplu, caut subiectul unui poll, care credeţi că ar fi cel mai potrivit acum ?
 

DeletedUser

Daca as avea noroc de bani cum am de prosti as cumpara terenurile lui Becali!

Tare asta =))) cica care e cel mai inganfat jucator:=)) cand il gasesti imi zici
 

DeletedUser

pai stiu ca pe l15 sunt multi jucatori inganfati asa ca de asta am propus.
Si am gasit mai mult de 1 jucator
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Va rog sa incercati sa propuneti subiecte serioase, pozitive si aducatoare de sentimente placute, pe cat se poate. De rautati suntem satui cu totii, cred.
 

DeletedUser

bine ,atunci ceva de genul...care este cel mai unit trib?sau cel mai de treaba jucator
 

DeletedUser

lord adex a spus sa nu ne mai certam sau altceva si are dreptate,hai sa porpunem ceva seris
 

DeletedUser

lord adex a spus sa lasam imbrancelile astea la o parte.Are dreptate hai sa venim cu idei serioase
 

DeletedUser

Ce ziceti de asta:

"Care este pentru voi leaderul (sau aristocratia) ideal(a)?"

Bineinteles raspunsurile se dau descriptiv, nu prin indicari de jucatori :)
 

DeletedUser11852

nuu, in niciun caz. Topic Nou? poate cand mai "mor" actualele.
Si sa fie ceva de genul o poveste a tribului. Cum faceau SilkOne si altii pe L1 :)
 

DeletedUser

): eu nu am inceput sami bat joc de toti sai iau la misto,sa le cer resurse sa nui atac.asta fac niste inganfati,si da la tine ma refer.asa ca ciocu mic ca fac razboi):
 

DeletedUser15142

): eu nu am inceput sami bat joc de toti sai iau la misto,sa le cer resurse sa nui atac.asta fac niste inganfati,si da la tine ma refer.asa ca ciocu mic ca fac razboi):


lol frate , asa fac cei care stiu sa joace :| ii ataca pe vecini sa raman singuri , ca ei sa creasca satu si in cele din urma sa il ia :)) dar tu , eu am intrat sa joc pasnic ! dute la sims 3
 

DeletedUser

nu am jucat sims 3 si chiar daca jucam **** ce era asa de rau,iar ceea ce ai facut tu a fost amenintare si intimidare ceea ce adevaratii jucatori nu fac.Oricum nu cai fi tu vreun jucator adevarat doamne fereste
 

DeletedUser15142

Dar nus bun , frate pentru adevaratii buni ai jocului sunt 0 0 barat , dar numi plac nubi sa zica ca 0 , si `sa dea domnu cadem 15 x 15 chiar 7 x 7 ;)`
 

DeletedUser

eu as vrea sa picam la 1 milimetru unu de altu.Tu roagate la admini sa ne puna asa
 

DeletedUser

O tema "Hobyuri si avtivitati" unde sa spunem hobyurile noastre ce ne place sa facem, etc!
 

DeletedUser

Mă gândesc că ar merge un sondaj de opinie cu nişte viteze posibile pentru următoarea lume , care să ne mulţumească pe toţi cititorii.( Lumea 17)

Ceva de genu:


Clădiri Unităţi


3 1,5
2 2
3 1
2,5 1,5


Ceva de genu..
 
Sus