Feed-back

DeletedUser

un topic pentru jucători, un fel de destăinuire, de ce am ales tribul în care suntem şi de ce stăm în el.
 

DeletedUser26998

Am postat si la Top 20, dar postez si aici ca nu strica.
Scurt si la obiect: Un topic pur informativ si de statistica, in care sa se posteze la un interval fix de timp (1-2-4 saptamani) topurile gen: Puncte Jucatori / Triburi, ODA/ODD/ODT Jucatori / Triburi, Inobilari Jucatori / Triburi, etc...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pai nu este ? fac saptamanal acele statistici ele vor fi imbogatite pe masura ce lumea evolueaza (grafuri etc) ... dar acum nu am ce ... si lucrez la o tema cu analiza triburilor dpv activitate, pondere sate barbari etc
 

DeletedUser

sugerez infiintarea unui topic datorita caruia sa nu fie uitata istoria acestei lumi
topicul sa fie actualizat o data pe luna si sa cuprinda in detaliu intamplarile acelei luni
ex:Razboiul dintre triburile x si y a fost castigat de x
sau
Alianta dintre x si y a fost rupta dintr-un anumit motiv.
Peste ceva vreme nu o sa ne mai aducem aminte evolutia acestei lumi in alt mod decat acesta si ar fii frumos sa avem un fel de carte de istorie a lumii 15
 

DeletedUser

Bună idee , oricum sunt destule topicuri .. nu văd rostul unuia în plus.
 

DeletedUser

sugerez infiintarea unui topic datorita caruia sa nu fie uitata istoria acestei lumi
topicul sa fie actualizat o data pe luna si sa cuprinda in detaliu intamplarile acelei luni
ex:Razboiul dintre triburile x si y a fost castigat de x
sau
Alianta dintre x si y a fost rupta dintr-un anumit motiv.
Peste ceva vreme nu o sa ne mai aducem aminte evolutia acestei lumi in alt mod decat acesta si ar fii frumos sa avem un fel de carte de istorie a lumii 15

Este asa ceva http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=15810
 

DeletedUser11852

nu, OmuCuVak, a vrut sa zica si de redarea succinta a intamplarilor. Nu doar titlurile zilei :))))
Oricum, din moment ce se pastreaza topicurile, nu vad rostul. Eu am mai gasit istorii scrise de Silky One pe vremea L1, deci... :D
 
Sus