Feedback ”Asaltul castelului!”

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Aici ne puteți spune părerea voastră despre evenimentul ”Asaltul castelului!”
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1
Eu incerc sa-l atac prin magie neagra ca altfel nu sunt sanse sa-i dobor pe-aia de il apara. Zici ca au mancat mai mult spanac decat Popeye :D
 

marakesh

member
Scor reacție
0
era frumos daca se putea mari numarul de mercenari pe care il poti trimite. mai mult de 16
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Se poate si asta ,daca ai pp-uri poti sa-i multiplici si in final reusesti sa depasesti numeric populatia Chinei :D
 

DeletedUser49172

"Evenimentul Asaltați Castelul se sfârșește în în data de 26.06. la ora 14:00. La acel moment magazinul evenimentului se închide 24 ore după și toate medaliile vor fi retrase."

A doua propoziție e tradusă ambiguu. Ar trebui să scrie că "Magazinul evenimentului se închide la 24 ore după [...]", altfel nu e clar dacă se închide la acel moment (26 iunie, ora 14:00) sau 24 ore după (27 iunie, ora 14:00).
 

gazutzu

member
Scor reacție
0
"Evenimentul Asaltați Castelul se sfârșește în în data de 26.06. la ora 14:00. La acel moment magazinul evenimentului se închide 24 ore după și toate medaliile vor fi retrase."

A doua propoziție e tradusă ambiguu. Ar trebui să scrie că "Magazinul evenimentului se închide la 24 ore după [...]", altfel nu e clar dacă se închide la acel moment (26 iunie, ora 14:00) sau 24 ore după (27 iunie, ora 14:00).

Subscriu la acest lucru.

De asemenea, numarul de puncte cerute pentru fiecare "activitate" nu are neaparat logica.
Practic, puteai baga mercenari doar in Sprijin naval si cu 1000 de puncte ai fi castigat 750+675 = 1425.
Da, stiu ca multa lume nu a calculat asta si punea mercenari peste tot, dar in cazul in care ar fi calculat, ar fi fost de ajuns 1-2 mercenari la Asalt si Bombardament, cat sa ia medalii si restul doar la Sprijin naval si ar fi fost cea mai eficientastrategie. Cred ca sprijinul naval ar fi trebuit sa fie exact de 1425 de puncte sau mult mai apropiat de aceasta valoare.
 
Sus