Feedback - Fii Dragon !

*sickoss*

member
Scor reacție
0
sincer e o mare bazaconie, un event in care trebuie sa bagi pp-uri ca sa te afirmi pe event, si mare recompense nu sunt, macar un shuffle de ar fi bagat pe magazin, de la start pana la starsit, jucatorii care nu investesc pp-uri, nu vor lua mai mult de 40% inmagazinari.
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Confim, unul din cele mai slabe evenimente, si daca bagi pp nu e sigur ca iei ceva ca te trimit inapoi (de strănuta dragonul:))) si după primele 5 rotiri cumpărate se scumpesc, clar un eveniment ce mănâncă pp degeaba.
 

Speedy2014

member
Scor reacție
0
Eveniment pentru bogati.
Fara PP, in 5 zile de event cred ca faci maxim 25-30k solzi (eu avand acum pe final de event doar 20k, investind si 30PP - fara PP as fi avut sub 20k) si cel mai scump obiect din magazin este 34k.
Practic fara PP nu iti permiti sa iei niciunul din ultimele 7-9 obiecte din magazin (ceea ce reprezinta mai mult de jumatate de magazin), cand la alte evenimente luai lejer 3-4 obiecte din cele mai scumpe.
Ideea este faina, implementarea lasa de dorit. Cel mai slab eveniment.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Eventu e interesant, trebuie lucrat la el, poate o crestere pe ora cu o aruncare, poate recompense mai mari sau preturi mai mici. Cum e acum e printre cele mai neprofitabile eventuri, parerea mea.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Toate parerile de mai sus + cateva primite pe la suport au fost traduse exact asa ( mot a mot ) si trimise la INNO, se pare ca nu doar noi suntem nemultumiti...de fapt cam toti sunt :)
 
Sus