Feedback - Nouă facilitate în joc ”Privire generală Trib!”

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Aici ne puteti spune părerea despre noua facilitate ”Privire generală Trib!”
 

DeletedUser9326

un update foarte bun pentru inactivi mai exact.

  • Conducătorii pot vedea, la jucătorii ce au activat:
    • Numărul exact de trupe și satul jucătorului.
    • Detalii pentru toate trupele (sprijin, în tranzit, staționare)
    • Numărul total de comenzi.
    • Numărul total de atacuri ce sosesc
  • Jucătorii normali pot vedea doar numărul de atacuri ce sosesc (pentru suportul organizat)
(facepalm)
 

DeletedUser49325

un update menit sa aduca mai multa competitivitate jocului, per total un update foarte bun!
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Cand se va implementa complet ? In momentul de fata vad ca sa schimbat doar Privire de ansamblu, unde acum apar innobilarie dar nu mai apar de la cine a i innobilat satul si la trib, cand apesi pe numele unui trib apare lista de membri
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Perfect, imi opresc notificarile dupa ce se baga update-ul asta, imi stau de veghe conducatorii :))))

- Cand se baga?
 

DeletedUser49055

Un mecanism asemanator este pe Tribal Wars 2,unde poti vedea ,in dreptul fiecarui membru de trib,daca are atac pe vreun sat. Este mult mai greu sa ataci si sa speri ca prinzi atacul acasa al inamicului,deoarece va intra cineva sa goleasca satul.Ramane de vazut,insa,cat de bine este gandit updateul aici si cum vor reactiona jucatorii :D
 

DeletedUser8343

Mi se pare ca asta nu va face decat sa sporeasca abuzurile conducatorilor asupra celorlalti jucatori, asa cum spune lady lethal sub forma de "interne".

se strica jocul tot mai mult.. si devine tot mai predictibil, fara a mai exista elementul de surpriza.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
chestia asta e optionala? adica daca vreau sa arat, o fac, daca nu, nu? altfel mi se pare aiurea sa fie impusa. e ca si cum vecinu s-ar uita pe geam la ce fac eu noaptea cu nevasta in pat :D
 

Limbutza

member
Scor reacție
0
chestia asta e optionala? adica daca vreau sa arat, o fac, daca nu, nu? altfel mi se pare aiurea sa fie impusa. e ca si cum vecinu s-ar uita pe geam la ce fac eu noaptea cu nevasta in pat :D
Iți dai seama ca va fi opțională, dar conducerea tribului va cere acces ca deh asa trebuie :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu e buna chestia asta...poate chiar vreau sa fiu undercover pe undeva si ma descopera sefii :D
 

DeletedUser48903

chestia asta e optionala? adica daca vreau sa arat, o fac, daca nu, nu? altfel mi se pare aiurea sa fie impusa. e ca si cum vecinu s-ar uita pe geam la ce fac eu noaptea cu nevasta in pat :D
cine te-a pus sa te insori??? acum gata, dai share la tot tribu :p

eu nu vreau! cum mai spionez cu acte in regula daca se baga aia?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu m-am insurat mineko, sunt inca valabil si disponibil. :D
ai vazut tu negru insurat? noua ne place sa copilarim, sa colindam, ne place viata :D
 

DeletedUser48903

lasa spamu, negrule! parca te vad in luna de miere...
invata-te ca de ceva ani pe extern e ca la priveghi... sau, ca sa fiu ontopic, e privirea generala cam naspa
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
m-am obisnuit si eu cu atmosfera asta de capela in ultimele luni :)) maine poimaine il vedem pe raka in sutana, imprastiind cu tamaie pe aici :))))
 
Sus