Feedback - Nouă facilitate în joc ”Privire generală Trib!”

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah negrule, eu am o problema :D
eu iubesc femeile, si nu ma pot decide pe care o iubesc cel mai mult, d'aia nu ma insor mah, ca nu ma pot opri la una :))
 

DeletedUser48183

Ca si idee este ok. Insa am ramas putin dezamagit cand am vazut defapt realitatea:

1. Nu poti vedea ce atacuri vin pe jucatorul X [ Vezi decat ca are atacuri insa nu ai si timpi ca sa poti baga split in cazul in care ai un coleg inactiv..asta este un mare MINUS , eu ma asteptam sa vad atacurile :D ]

2. Trebuie sa dai click pe fiecare jucator in parte ca sa verifici daca are atacuri..cred ca era mai lejer sa puneti si voi un tabel in care sa apara toti :D

In principiu este o idee super buna . Daca ar fi fost aduse si aceste 2 imbunatatiri de mai sus jocul devenea si mai interesant de jucat.
 

DeletedUser9326

Ca si idee este ok. Insa am ramas putin dezamagit cand am vazut defapt realitatea:

1. Nu poti vedea ce atacuri vin pe jucatorul X [ Vezi decat ca are atacuri insa nu ai si timpi ca sa poti baga split in cazul in care ai un coleg inactiv..asta este un mare MINUS , eu ma asteptam sa vad atacurile :D ]

2. Trebuie sa dai click pe fiecare jucator in parte ca sa verifici daca are atacuri..cred ca era mai lejer sa puneti si voi un tabel in care sa apara toti :D

In principiu este o idee super buna . Daca ar fi fost aduse si aceste 2 imbunatatiri de mai sus jocul devenea si mai interesant de jucat.

normal, mura'n gura
sa joace conducatorii intre ei in cazul acesta :)))
 
Scor reacție
98
Interesat update-ul, toti conducatorii trebuie sa faca o schimbare la organizarea de atac/aparare, nu mai merg organizatele direct pe inactivi, cred ca acest update va creste durata de viata a lumilor, ceea ce suna bine.

De la 1-3 ani pentru a inchide o lume s-a ajuns la 2-3 luni.

Internele sunt si cu update-ul asta si fara el, hai sa fim seriosi.
 

DeletedUser35749

Ca si idee este ok. Insa am ramas putin dezamagit cand am vazut defapt realitatea:

1. Nu poti vedea ce atacuri vin pe jucatorul X [ Vezi decat ca are atacuri insa nu ai si timpi ca sa poti baga split in cazul in care ai un coleg inactiv..asta este un mare MINUS , eu ma asteptam sa vad atacurile :D ]

2. Trebuie sa dai click pe fiecare jucator in parte ca sa verifici daca are atacuri..cred ca era mai lejer sa puneti si voi un tabel in care sa apara toti :D

In principiu este o idee super buna . Daca ar fi fost aduse si aceste 2 imbunatatiri de mai sus jocul devenea si mai interesant de jucat.
Deja ar fi fost prea mult sa mai apara si timpii, iti dai seama cat de greu ar fi la organizate ca atacator? E suficient sa vada ca are atacuri
 
Sus