Feedback- Versiuni noi de joc!

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Aici ne puteți spune părerea voastră despre noua versiune de joc Triburile 8.175 / 8.176 / 8.182!
 
Ultima editare:

X Gamer

member
Scor reacție
0
Decazarmarea nobililor

Este un update foarte bun, dar nu perfect deoarece ar fi fost perfect daca am fi putut sa decazarmam de la decazarmare in masa, nu individual.

Ca exemplu daca avem pe 20 de sate nobili facuti si vrem sa decazarmam pe 15 din cele 20 de sate, trebuie sa intram manual in fiecare in sat sa dam decazarmare in loc sa faci dintr-un singur loc odata.
 

Mistake.Die

member
Scor reacție
0
urata harta asta . vreau ambele harti vechi inapoi . eu o foloseam pe cea noua dintre cele vechi iar unii colegi pe cea veche . pe asta nimeni nu o agreeaza . ughh
 

Madarasz

member
Scor reacție
0
Si eu cred ca ar trebui sa putem alege grafica harti; nu imi place deloc cum arata harta cu grafica asta
 

Deleted User - 743778619

Vreau harta inapoi!!!!!! Railor!!!! Mi-ati furat guvernarea, acum imi luati si harta???? Trimit lacustele!!!
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Nu stiu care a fost meseriasul de a avut aceasta idee geniala sa schimbe harta si cine a fost designerul de a pictat aceasta harta cu acuarele, probabil unu de joaca pe nokia 3310 si fara pic de imaginatie. Aceasta harta este mult sub cea precedenta unde puteai alege daca vrei privirea grafica sau nu. Eu unul jucam pe harta noua, dar aceasta versiune este o mizerie iesita din comun, parca facuta special sa isi bata joc de utilizatorii acestui joc.

Rusine!
 

FLaPPY

member
Scor reacție
0
Culorile sunt extrem de proaste si obositoare, e mult mai greu sa te orientezi acum pe harta, e aceeasi paleta de culori pe toate tipurile de sate si se deosebesc greu, cele de 3k+, de 9k+ etc. Prima harta mi se parea mult mai realistica decat actuala, acum parca e ceva anime sau joc pt copii cu aceste culori.
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Voi nu stiti cum sa inchideti jocul asta si incercati sa indepartati lumea cu harta asta oribila?
Cand veneam beat din club o vedeam fix cum este acum, in 5 minute te ia ameteala daca te uiti pe harta.
 

DeletedUser49055

te orientezi greu pe ea,la care mai adaugi ca e foarte obositoare. Poate e o chestiune de timp pana ne obisnuim
 
Sus