Felicitări lui Well / Nick581 - campion Speed Wars VI

DeletedUser

[23:12:37] Well.ro?: eu il iau ba ****** eu iau campionatul
[23:12:41] Well.ro?: iti promit
[23:12:43] Well.ro?: ma dau cu bej
[23:12:45] Well.ro?: si tot il iau
[23:12:47] Well.ro?: si ne sugi
[23:12:49] Well.ro?: si tu si kobra
[23:12:58] Well.ro?: iti demonstrez

baby.gif


[20.05.2013 19:02:27] Well.ro?: dau pp la toata mapa
[20.05.2013 19:02:30] Well.ro?: numai sa dea pe tine
[20.05.2013 19:02:32] Well.ro?: acum iti zic

fuckthatbitch.png


nick581 mai 26,2013 18:30
man dai ma pe mine sa iau aparator iti dau pp alea care le castig in plus tie

nick581 mai 26,2013 18:31
numai sa nu ia charlie


Ei, Niculeţ, se pare că ceva nu a mers bine, aşa-i? Pe viitor să ştii, nu poţi câştiga dacă joci murdar.

Vreau în primul rând să le mulţumesc celor care au ajutat la răsturnarea situaţiei în ultima clipă - Rzn, djandiy, tigan.alb, Viorel Kosty, TruscaAlex, DNS şi în special lui portocala mecanica, Black Kobra ŞI FRATELUI MEU, Lipsit de imaginaţie, care mi-au demonstrat că totuşi se găsesc oameni de încredere chiar şi pe serverul român de speed :rolleyes:

Punctele premium care le-am câştigat - le voi împărţi pe toate, în volum mai mare sau mai mic, celor care au pus umărul la această victorie.


* Special thanks to Sander for showing up on the end, you still rock my friend :D


shoot.gif


portocala mecanica astăzi la ora 16:23
pa well
nick581 astăzi la ora 16:35
te umilii charlie ma:))

Pentru informaţia ta deşteptule, portocala e printre puţinii jucători de pe .ro care mi-a câştigat încrederea. Despre ce fel de umilinţă poate fi vorba când noi am decis ambii din timp să mergem în runda de azi ambii pe deff la greu, iar cel care va avea mai mult noroc şi va supravieţui atacurilor iniţiale, acela să ia campionatul. Iar în final, o vede un server întreg, că el nu şi-a încălcat alianţa şi, spre deosebire de tine, nu şi-a pus colegii (de trib, de cameră sau de şcoală) să dea în locul lui atacuri pe aliaţi.

Iar acesta e doar un campionat ordinar, al 6-lea la număr, cum au fost multe înainte, aşa vor fi multe în viitor.
Fii sigur că pe cele care vin, îl voi spijini anume pe portocala şi nu pe tine, iar tu ştii foarte bine ce înseamnă asta - poţi să îţi schimbi contul de pe acum =))

Cei care au mesaje amuzante din acest campionat, rapoarte şi înjurături (cenzurate!) să le posteze aici, mai râdem niţel duminică seara :D


* A, mă scuzaţi. Ceva nu e în regulă cu titlul. Dar nu-i nimic, ştim noi ce anume :p
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Felicitari tuturor celor care au participat, jocuri "de culise" au fost si vor fi mereu in astfel de conjuncturi, sper sa nu ajungem la jigniri :)
 
Scor reacție
12
a fost distractiv unele runde :))
cel putin ultima unde au dat 6 pe mn frumos portocala mecanica :=))



asa se ia runde
[13:04:55] portocala mecanica: e runda mea ba
[13:05:04] portocala mecanica: joaca jumate din harta cu mine
 
Ultima editare:

DeletedUser42606

portocala mecanica astăzi la ora 15:25
ba luam demult speedwars-u daca nu erai tu

ai fost cel mai greu adversar pe speed , nu trebuie sa te simti prost , ti-o mai si iei
portocala mecanica astăzi la ora 15:20
pa

:))
 

DeletedUser33819

a castigat cel care si-a pastrat mai mult echilibrul... felicitari!!!
 
Sus