Felicitari Echipei De Cupa Davis A Romaniei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa un meci de infarct la propriu ECHIPA DE CUPA DAVIS A ROMANIEI a invins Japonia in meciul de baraj cu scorul general de 3-2 si se mentine in elita tenisului mondial.
Felicitari lui Andrei si Victor care ne-au mai adus inca o data o bucurie imensa si un sentiment de mandrie ca suntem ROMANI !
 

DeletedUser1079

Am invins Japonia ca li s-a defectat un robot de ultima generatie! Ne faceau in sange altfel!:D
 

DeletedUser

Sau nu au calculat tenisul complet balcanic si romantismul jucatorilor nostri. Daca bateau ai nostri in 3 seturi nu se mai scriau ode romantice inchinate lor. Asa in schimb, le merita cu prisosinta. :)
 

DeletedUser523

hm, sa nu ne entuziasmam prea tare, am batut DOAR japonia si inca FOARTE GREU!!!dar in fine bine ca i-am batut
 

DeletedUser

Care s-a uitat ieri (tot Cupa Davis) la Anglia - Croatia? Acolo meci tata.. cred ca nu trebuie sa ne imbatam prea mult cu apa rece :|
 

DeletedUser

baieti, cupa davis de asta e frumoasa, pt ca se intampla oricand surprize mai ales cand evoluezi in deplasare. asa ca sa nu mai cartim si sa ne bucuram de victorie. peste cativa ani (sper ca Andrei sa mai joace cativa) ne vom aminti ce mare victorie a fost si aceasta la fel cum a fost si cea de anul trecut cu coreea de sud care anul asta a batut slovacia in deplasare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus