Felicitari ~EI~

DeletedUser

Felicitari ~EI~!!! :D:D:D Primul trib care a trecut pragul de 500k... :p
 

DeletedUser7072

singura problema e ca a atins acel numar prin recrutari :|
 

DeletedUser

41.gif
 

DeletedUser

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare

Pe cuvantul meu, danimaxxx...parca mori sa citesti regulamentul.
 

DeletedUser7072

evident...tehnica brevetata de altii: sitter -> trimis trupele in capatul hartii -> jucatorul dupa ele.

dar vai...poate nu stiau si le ziceam o noutate :D

pai numa bine trimite trupele sa ajunga in satul jucatorului pe cand asta ajunge la margine. le faceau un bine defapt
 

DeletedUser

evident...tehnica brevetata de altii: sitter -> trimis trupele in capatul hartii -> jucatorul dupa ele.

dar vai...poate nu stiau si le ziceam o noutate :D
citeste regulamentul ^.^ daca vrei tu sa faci asa treaba ta ;)

daca apare vreun punct rosu dispare cat ai clipi :D
 

DeletedUser

Felicitarile mele lui Decebal... care a facut treaba buna si aici pe lumea 6.
Stie el ca pe viitor ma voi tine de cuvant si vom colabora!
 

DeletedUser

citeste regulamentul ^.^ daca vrei tu sa faci asa treaba ta ;)

Eu nu fac asa...nu e tehnica brevetata de mine. Am citit regulamentul, nici o problema. Daca e sa o luam asa, e vorba cat de "moral" sau nu este sa nobilezi cu metoda asta. Ca e foarte usor s-o faci regulamentara.

Punctu rosu in trib...nobilat. Fara sitter sau alte povesti.
Tradatorul...ei bine, acolo se poate povesti mult, si sunt convinsa ca fiecare are metoda lui.
 

DeletedUser

~EI~ e chiar un trib cool ..... de cand e Lumea 6, tipii au stat o buna bucata de vreme in capul listei cu Inamici Invinsi Triburi...asta pana sa vina cei de la BURN ( care nu stiu de unde Dumnezeu au rasarit..... priveam zilnic lista aia, cu lacomie chiar.... si dintr-o data, poc! poc! poc!... exact ca ciupercutele dupa ploaie )
 
Sus