Felicitari ~TBKM~ Equili Avalon!!!

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început

DeletedUser38231

FELICITARI!!!!!!!!!!


Goloie , parazitu38 , sseba si restul jucatorilor pentru recordul stabilit: ati castigat o lume de viteza 1 in mai putin de un an si jumatate!

MI-a facut placere sa joc alaturi de voi , sper sa mai colaboram pe lumile viitoare!!!


Ati dovedit ca se poate si prin munca cinstita!
 

DeletedUser

aceasta lume este intr-un punct mort din care castiga doar INNO games.....nu ar fi bun un sondaj de opinie in care sa votam inchiderea lumii?....eu mai am 200 de pp si dupa ce le termin ori sterg contul ori nu mai bag pp....
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragule, s-a facut sondajul de opinie de care vorbesti. Lumea a fost castigata, premiile acordate, iar in urma sondajului de opinie s-a decis urmatoarea:

18-02-13, 08:32
carmi

În urma rezultatului sondajului de opinii, lumea 27 va rămâne în continuare deschisă pentru joc chiar
şi după ce vor fi atinse condiţiile de victorie.
 

DeletedUser

asumati-va esecul jocului cu secrete si inchideti L27....de ce o tineti deschisa daca lumea a fost castigata????? cumva pentru leii grei????
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tu ai citit cu atentie ce am citat eu putin mai sus? S-a facut sondaj de opinie, iar majoritatea jucatorilor lumii 27 au decis ca isi doresc sa joace in continuare. Daca tu nu-ti mai doresti sa mai joci...nu mai juca.
 

DeletedUser

Daca tu crezi ca acuma se joaca triburi pe L27 inseamna ca nu sti cu ce se mananca acest joc....acuma pe l27 se innobileaza sate de barbari si conturile inactive(astia au respectul meu)....daca l27 a fost castigata,se datoreaza unor aliante care acuma ocupa 90% din harta..deci nu mai sunt razboaie...e adevarat ca exista un sondaj,dar el nu mai are nici o valoare....mai faceti un sondaj acuma si o sa vedeti ca se doreste inchiderea acestei lumi care nu mai are nici o miza...si cum spuneam:asumati-va esecul secretelor....
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ai impresia ca sondajele astea de opinie se fac de florile marului? Cum ti s-ar parea sa fii chemat din 2 in 2 luni la referendum sa-ti dai cu parerea de fiecare data pana iese alt rezultat?

PS: As aprecia sa nu mai fii asa de acid in aprecierile tale la persoana mea. Nu uita ca esti pe un forum reglementat de un regulament si ai datoria sa-l respecti la fel cum si eu si ceilalti il respectam.
 

DeletedUser

bre, te-ai ascuns dupa regulament ca Antonescu dupa constitutie...faceti bre mai multe referendumuri ca sa vedeti pe unde sunteti...dar cand e vorba de leul greeeeeeu....si acuma serios vorbind,l27 este moarta....
 

Deleted User - 1621757

buna seara
dragi colegi am rugamintea sa nu mai postati pe extern aiureli si sa va cerati cu adenauer pt ca el nu poate sa mai schimbe oricum nimic ,sa facut un sondaj de opinii la cererea unor jucatori 3-5-10 ma rog ,cati au fost ei prea putin conteaza ...problema reala a fost ca sa votat la nivel de lume adica si cei cu 200 de puncte care au intrat cu o zi ,2 ,o sapt inainte pe lumea aia au avut drept de vot ,ceea ce nu mi se pare corect pt ca eu personal nu pot sa atac acel jucator datorita diferentei de punctaj ( nu imi permite serverul ) si nici nu sunt jucatori activi care sa intre zi de zi sa ia sate cum o faceam noi ....acum lumea 27 este moarta curand nici un jucator nu va mai baga puncte premium pt ca nu cred ca cineva are chef sa se lupte cu barbarii cel putin 3-4 ani de acum inainte ,
spun asta pt ca pe lumea 27 sunt 101.607 sate inclusiv barbari ,din care tribul nostru detine doar 35284 in momentul de fata pana la 85% sau 90% cat ar trebuii sa avem ,daca facem un calcul matematic in 589 zile de cand a inceput aceasta lume am reusit sa adunam atatea sate ,teoretic de acum inainte va fi si mai greu datorita numarului de taleri pe care trebuie sa il bata fiecare jucator pt un nobil ,in concluzie noi ar trebuii sa avem in jur de 90000 sate adica inca 1000 zile cu aprox de acum inainte asta doar in cazul in care jucatorii nu renunta si da stergere cont cum se intampla din ce in ce mai des ....sau nu mai intra pe cont drept ex va dau :
iul 08
02:45 iezerul2 (şters) a fost şters pe motiv de inactivitate.....
cu stima goloie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

buna seara
dragi colegi am rugamintea sa nu mai postati pe extern aiureli si sa va cerati cu adenauer pt ca el nu poate sa mai schimbe oricum nimic ,sa facut un sondaj de opinii la cererea unor jucatori 3-5-10 ma rog ,cati au fost ei prea putin conteaza ...problema reala a fost ca sa votat la nivel de lume adica si cei cu 200 de puncte care au intrat cu o zi ,2 ,o sapt inainte pe lumea aia au avut drept de vot ,ceea ce nu mi se pare corect pt ca eu personal nu pot sa atac acel jucator datorita diferentei de punctaj ( nu imi permite serverul ) si nici nu sunt jucatori activi care sa intre zi de zi sa ia sate cum o faceam noi ....acum lumea 27 este moarta curand nici un jucator nu va mai baga puncte premium pt ca nu cred ca cineva are chef sa se lupte cu barbarii cel putin 3-4 ani de acum inainte ,
spun asta pt ca pe lumea 27 sunt 101.607 sate inclusiv barbari ,din care tribul nostru detine doar 35284 in momentul de fata pana la 85% sau 90% cat ar trebuii sa avem ,daca facem un calcul matematic in 589 zile de cand a inceput aceasta lume am reusit sa adunam atatea sate ,teoretic de acum inainte va fi si mai greu datorita numarului de taleri pe care trebuie sa il bata fiecare jucator pt un nobil ,in concluzie noi ar trebuii sa avem in jur de 90000 sate adica inca 1000 zile cu aprox de acum inainte asta doar in cazul in care jucatorii nu renunta si da stergere cont cum se intampla din ce in ce mai des ....sau nu mai intra pe cont drept ex va dau :
iul 08
02:45 iezerul2 (şters) a fost şters pe motiv de inactivitate.....
cu stima goloie

Da, mi se pare o tampenie ca pe lumea 27 dupa ce au fost acordate "premiile de castigatori" sa mai fie deschisa, parerea mea ca singurul trib care putea decide daca lumea 27 se inchide dupa "indeplinirea obiectivelor ca sa fie declarati invingatori" este ~TAE~.
Este o lume cu viteza 1 daca nu ma insel si goloie chiar daca ai toata harta in mana in acest moment o sa-ti fie greu sa iei toate satele de pe harta intr-un timp foarte scurt (farm nu cred ca mai face nimeni ca nu prea ai ce si nobilii sunt foarte scumpi), iti recomand totusi impreuna cu tribul sa luati toti barbarii de pe harta si ce "inamici" raman ii pastrezi pentru organizate.
Oricum , vad ca la harti avansate Equili nu apare cu aceeasi culoare a familiei si ceea ce s-a intamplat cu merlin dupa parerea mea nu amestesteci lumiile, am patit-o de multe ori ... pe o lume ne-am batut ca spartii si pe alta am facut echipa. :) . Succes la 90% din harta pentru un singur trib goloie, o sa ai de munca.
P.S: Cand le-am spus celor din SH cand au declarat razboi la toata harta de erau ei jumatate de harta ca o sa piarda razboiul si o sa fuga de o sa rupa pamantul nu m-au crezut si m-au luat la misto in frunte cu mirceacuceritoru, poate mai intra pe forum sa imi dea replica.
 

Deleted User - 1621757

merci pt raspunsul care l-ai dat si sfaturi ,dar sincer nici nu ma mai intereseaza lumea 27 nu am de gand sa stau inca 4 ani pe o lume deja castigata de noi ,nu voi da stergere cont sau ceva de genul asta dar nici nu o sa mai fiu activ pe aceasta lume :)
 
Sus