Felicitari ~TBKM~ Equili Avalon!!!

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început

DeletedUser

merci pt raspunsul care l-ai dat si sfaturi ,dar sincer nici nu ma mai intereseaza lumea 27 nu am de gand sa stau inca 4 ani pe o lume deja castigata de noi ,nu voi da stergere cont sau ceva de genul asta dar nici nu o sa mai fiu activ pe aceasta lume :)

Eu totusi raman la parerea ca cel mai bine ii trimiti un mesaj lui rakanishu sa va trimita tie si membriilor tribului un sondaj daca mai doresc continuarea acestei lumi fiindca din punctul meu de vedere sa joci doar ca sa te lupti cu barbarele sau inactivii tribului chiar nu vad rostul, crash mai are 1900 sate si ma gandesc ca la un organizat de 30% din puterea ~TAE~ nu le mai ramane un sat, atata timp cat s-au indeplinit obiectivele pentru castigarea lumii aceasta trebuia inchisa, sa inteleg ca la acel vot putea participa si un jucator de 26puncte ceea ce nu mi s-a parut corect.
P.S: Singurul trib care trebuia consultat pentru continuarea lumii 27 era ~TAE~ dar asta e...ma indoiesc ca mai baga lumea premium pe o lume deja castigata si intrata in istorie.
 

Deleted User - 1621757

dupa cum a spus si Adenauer mai sus un sondaj de opinii de ganul asta nu se face in fiecare luna ,desi nu sa procedat corect cand sa facut acel sondaj ,eu sunt copil mic pe langa cei care decid ,cand si cum se fac sondajele ,mi-am spus doar opinia asupra acestei lumi pe care eu o consider deja incheiata .....
 

DeletedUser5970

Sincere felicitari! :)
Mereu o sa-mi aduc aminte cu mare drag de aceasta lume 27, de echipa pe care am avut-o, de arogantele si incapatanarile noastre de a taxa tentativele jocului "pe la spate" si nu in ultimul rand, de aliatii si inamicii nostri.

Am demonstrat, Claudiu, ca putem face echipa, chiar daca pe alte lumi ne-am rupt capetele :) asta e farmecul adevarat al jocului, sa castigi prieteni.
@ goloie, ati fost cei mai incapatanati si mai dificili adversari, a fost o lupta frumoasa :)

Toate cele bune fostilor ~TH~, ramaneti ca cea mai buna formatie de joc, alaturi de care am avut onoarea sa joc.
Numai bine, tuturor celor care mai sunt prin zona
 

Deleted User - 1621757

Salutare si felicit membrii TAE care au inchis lumea 27 de 2 ori ,prima lume care datorita setarilor care au fost modificate ulterior a fost nevoie ca jucatorii sa indeplineasca 2 conditii,cu toate astea au terminat cu bine aceasta lume ,felicitari!!
 
Sus