Felicitari

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

LordSkull

member
Scor reacție
0
felicitari shumi pentru ca esti primul jucator de pe serverul .ro care a atins punctajul de 10 milioane.felicitari:)
 

DeletedUser8950

felicitari shumi pentru ca esti primul jucator de pe serverul .ro care a atins punctajul de 10 milioane.felicitari:)

NEPOTISM....

Profil
Vârsta: 11
Genul: masculin
Localitate: Bucuresti


Ba voi la varsta asta,nu jucati ascunsa???
 

DeletedUser1924

Daca mai da de vreo 2 colegi care se lasa ajunge la 20 de milioane :))
 

stou

member
Scor reacție
0
Cea mai aiurea tema pe care am vazut-o vreodata!!
Colegu speri sa iti dea si tie Schumi vreun cont de la vreo unul care se lasa sau esti pe langa si vrei viata lunga in joc ???
Esti un Noob mai mare ca mine si nu credeam ca va exista vreodata unul mai mare !!!:rolleyes:
 

DeletedUser

felicitari shumi pentru ca esti primul jucator de pe serverul .ro care a atins punctajul de 10 milioane.felicitari:)

Felicitarile mele. 10 milioane de puncte e ceva... Atatea sate.... nu vreau sa stiu cat sta sa dea comenzi...

Nu mi se pare ca e un topic aiurea, am vazut multe pe net de acest gen cand se atingea o anumita cifra, un anumit numar de puncte.
 

DeletedUser

Stil Ostil

ce atatea felicitari ma pt un noob care a dat de satele si punctele astea numai si numai pe moca :)))) ce plm stiti voi ma de acest schumi? este un noob. *** si asta primeste felicitari atunci.... plm asa e la romani.

uitati-va la statistici sa vedeti de unde a tot luat schumi sate. cand ** cu el sa atacam PHX zicea k nu are trupe. nu are trupe pt k si le-a rupt pe sate de barbari si pe satele celor care se lasau si uitau sa mai scoata si armata din sate. uitati-va la atacatori sa vedeti pe ce loc este situat acest schumi in comparatie cu numarul de puncte pe care le are :))))) =))) este de ras.
 

DeletedUser

Conteaza asta ?
Conteaza ca are 10 mil de puncte si le pastreaza .
Eu nu prea il vad pierzand sate.E primul jucator care depaseste 10 mil pe .ro si nu e deloc usor sa ai grija de atatea sate, sincere felicitari.
 

DeletedUser8950

Conteaza asta ?
Conteaza ca are 10 mil de puncte si le pastreaza .
Eu nu prea il vad pierzand sate.E primul jucator care depaseste 10 mil pe .ro si nu e deloc usor sa ai grija de atatea sate, sincere felicitari.

Pai daca e in UNITED???Cu cine sa lupte???:)Cu lupii??Nu prea cred...
 

DeletedUser9032

castillo a zis odata pe forum ceva care mi se pare destul de relevant in cazul asta ... si anume ca jucatorii care primesc sate moca de la colegi, au ajutat foarte mult acei colegi si s-au implicat mult pentru ei. voi vorbiti numai din ceea ce se vede pe dinafara si anume din statistici, exista statistici pentru trupele pierdute la colegi in sat?:))... ca idee... voua de ce nu va lasa nimeni satele sa cresteti asa repede?:))
schumi e un om de nota 10, l-am cunoscut indirect cand aveam sitter la o persoana si am interactionat cu el de acolo....

Tot asa schumi! :)
 

DeletedUser1924

Pe mine nu ma felicita nimeni ca am fost primul jucator de pe .ro care am dat 126 de atacuri in 3 secunde? :))
 

DeletedUser

Conteaza asta ?
Conteaza ca are 10 mil de puncte si le pastreaza .
Eu nu prea il vad pierzand sate.E primul jucator care depaseste 10 mil pe .ro si nu e deloc usor sa ai grija de atatea sate, sincere felicitari.

acum ce mai vezi?
sincer, nu am nimic personal cu el, dar are sprijin la caine turbat :D
asa ca oldies si d.s, tot inainte
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus