Felicitari

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:D
mai degraba incurcata
deci d-asta cerea nero2 sprijin, bine ca stiu
nero2 il sprijina pe schumi. care il sprijina pe caine turbat
si pe mine cine ma sprijina? poate il conving pe caine turbat...
 

DeletedUser

Playeri astia nu merita sa fie felicitati.
M-am uitat acum pe LC si a mai aparut cineva cu 10 mil care are 705 sate.
RUSINE!!!
prin simplul fapt ca-si fac satele la max si punctajul pe care il au la inamici invinsi dovedesc doar cat de n00bi pot fi.
sunt jucatori mult mai buni decat ei care nu au acest punctaj dar care inteleg ca punctele nu sunt tot:)
 

DeletedUser8950

Playeri astia nu merita sa fie felicitati.
M-am uitat acum pe LC si a mai aparut cineva cu 10 mil care are 705 sate.
RUSINE!!!
prin simplul fapt ca-si fac satele la max si punctajul pe care il au la inamici invinsi dovedesc doar cat de n00bi pot fi.
sunt jucatori mult mai buni decat ei care nu au acest punctaj dar care inteleg ca punctele nu sunt tot:)

esti sigur ca djsatelit e un jucator cum zici tu?Te contrazic...si gresesti categoric !
 

DeletedUser

esti sigur ca djsatelit e un jucator cum zici tu?Te contrazic...si gresesti categoric !

nu mai joc pe clasica de ceva timp asa ca nu am avut placerea sa ma intalnesc cu el pe harta dar sti cum se numeste un jucator cu 748 sate si 10mil de puncte?
uita-te putin la rankul lui de atacator si la puncte.
uita-te la inobilarile lui
eu ma refer la felul lui de a fi ca si jucator din punctul meu de vedere obiectiv nu subiectiv ca tine.
 

DeletedUser4920

Si cum lumea clasica are ferma la 20 de k un sat de 13 k reduce enorm din posibilitatile de a face armata calumea in acel sat.
 

DeletedUser177

esti sigur ca djsatelit e un jucator cum zici tu?Te contrazic...si gresesti categoric !

Da??? Ei bine cum se face ca eu nu-l stiu, nu il stiu si gata pe acest Satelit sau Dejay sau ce o fi el, dupa cum vad la punctajul sau ca atacator nu prea reiese ca s-ar fi chinuit prea mult prea mult pentru punctele acelea... Asa mai bine pretinde ca nu ai postat ceva de genu' ok? Ca chiar daca are el 10 mil de puncte dovedeste ca e cel mai bun??? Cu ce cu niste puncte si ca e pe primul loc? Nu prea cred, am vazut multi jucatori buni, unii aveau dublu cat el la atacuri pt numai 5 mil de puncte sau chiar la vreo 3 mil,( :eek: ) asa ca nu prea cred sa fie un adevarat jucator. ;) Asa ca excuse me, dar nu vei putea sa ma convingi ca el ar fi un jucator mare, si nici pe ceilalti. ok? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus