"Femei... femei.... e plina lumea de nebune" !!!!

  • Autor subiect DeletedUser16450
  • Data de început

DeletedUser16450

Ia spuneti domnilor, cum arata ea, femeia ideala? Sau daca nu ideala, cum arata femeia de care v-ati indragostit sau v-ati putea indragosti? Sau ce ati vrea de la femeia de langa voi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna seara!
Mergand pe principiul " Fericire deplina nu inseamna sa ai ce iti doresti ci sa iti doresti ceea ce ai.", femeia ideala este nevasta-mea! :D
 

DeletedUser

Pe langa faptul ca este varianta ideala, chiar este si femeia ideala pentru mine, nu a fost o gluma. Din "virgula" mea de vedere (citat :D) ma consider un barbat norocos.
Nu stiu ea daca gandeste la fel.:))
 

DeletedUser

Faci parte dintre cei fericiti. Felicitarile mele.

Cred ca felicitarile i se cuvin ei, meritul este al ei pe deplin. Daca in atatia ani de "puscarie" si la cat de nebun sunt, nu am fost tentat nicio secunda sa "privesc" in alta directie, nu este meritul meu.:)
 

DeletedUser16450

Dape, corect. Ei, un motiv in plus sa imi mentin afirmatia cum ca femeile sunt "vinovate" pentru cum sunt barbatii...
 

DeletedUser16450

Stiu ca am, dar cu exceptia barbatilor, nicio femeie nu imi da dreptate :))))
 

DeletedUser

Intotdeauna am sustinut ca voi detineti si painea, si cutitul. Puteti scoate din noi ingeri (romantici ca expurtu ;) ) sau toti dracii din iad. Depinde ce preferati.:))
 

DeletedUser16450

Intotdeauna am sustinut ca voi detineti si painea, si cutitul. Puteti scoate din noi ingeri (romantici ca expurtu ;) ) sau toti dracii din iad. Depinde ce preferati.:))

da, asa este
Eu recunosc, sunt experta in a le face pe amandoua :D Insa niciodata gratuit, ci in functie de merite.
 
Sus