Ferma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nume: Ferma
Prescurtare: Ferma
Emblema:
farm222.jpg


Cerinte pentru recrutare
1.Sa fie cat mai putin activ.
2.Sa aiba cel mult o luna de activitate in triburile.


Voi forma tribul joi in Sud-Est.
Imi voi dedica timpul pt aceasta lume si am de gand sa devenim fermele tuturor si sa crestem satele pentru alte triburi:)
cine e interesat sa imi dea un PM!:)

later edit:
imnul tribului:imn

Alte embleme posibile:
farm.gif


farm2c.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acest super-trib mi se pare inspirat foarte mult de fostul SFR de pe L21, dar asta e doar parerea mea:D
 

DeletedUser

Acest super-trib mi se pare inspirat foarte mult de fostul SFR de pe L21, dar asta e doar parerea mea:D

nu e inspirat de fostul SFR de pe L21, nu avem nici o treaba cu ei;)
ideea era doar sa facem ceva diferit, daca toti se lauda ca intra si sparg si domina si cuceresc, etc., ce ce sa sa nu apara si un trib care se lauda ca o sa fie "asociatie umanitara"?:))

bine ca e doar inspirat ovi ,si nu e plagiat,poate intram si noi aici :D ,e in sud-est langa ingus :))

intra C.K. pe lumea 22? :D
 

DeletedUser

mdea in loc de super ferme de ro e doar ferme foarte original,logic ca sunt alti jucatori,ca un jucator bun nu isi bate joc de un nume de trib :)
 

DeletedUser

mdea in loc de super ferme de ro e doar ferme foarte original,logic ca sunt alti jucatori,ca un jucator bun nu isi bate joc de un nume de trib:)

sa mori tu?! de exemplu, daca pune cineva un nume la trib de genul :"crusader" inseamna ca gata.... numeni nu mai are dreptul sa puna nume care au legatura cu cruciadele, ca e copiat....:confused: ne lasi... "inteligentule"?!;)
 

DeletedUser

Poi daca esti asa inteligent dc nu gasesti alt nume,si nu Ferme,si emblema cam 70%,ca SFR?sau teai inspirat,decat sa plagiez un trib mai ** nu fac...
 

DeletedUser

Poi daca esti asa inteligent dc nu gasesti alt nume,si nu Ferme,si emblema cam 70%,ca SFR?sau teai inspirat,decat sa plagiez un trib mai ** nu fac...

ce asemanare vezi tu intre embleme:confused: din cate stiu, SFR aveau ca emblema o poza cu personajele din Madagascar;)
dar oricum am observat ca tu peste tot vezi doar copii si copiute, probabil ai ramas cu ceva sechele de cand erai mic:D

later edit:
daca ai stii sa citesti, ti-ai da seama ca numele nu e "ferme" ca e "ferma":rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus