Ferma

  • Autor subiect DeletedUser39648
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39648

Am o intrebare in legatura cu distrugerea fermei. Daca un jucator are toate trupele pe un sat ca sprijin (ferma 30, trupe full) si un inamin ii distruge ferma pe acel sat de pe care a trimis trupele ( de la 30 la 10) , ce se intampla cu trupele?
 

DeletedUser431

Trupele rămân, dar nu mai pot fi create trupe noi până când ferma nu a fost construită înapoi încât să suporte trupele care au fost construite în acel sat.
 

pirates406

member
Scor reacție
0
in concluzie; daca esti atacat, da sprijin pe un alt sat iar cu trupele respective, ai grija ce faci pana iti faci ferma la loc! : ))
 

DeletedUser431

in concluzie; daca esti atacat, da sprijin pe un alt sat iar cu trupele respective, ai grija ce faci pana iti faci ferma la loc! : ))

Te-am mai citit pe forum şi aveai nişte posturi net calitative. Ce s-a întâmplat?
Cred că această concluzie se putea trage şi singură..
 

DeletedUser

Am o intrebare in legatura cu distrugerea fermei. Daca un jucator are toate trupele pe un sat ca sprijin (ferma 30, trupe full) si un inamin ii distruge ferma pe acel sat de pe care a trimis trupele ( de la 30 la 10) , ce se intampla cu trupele?

in concluzie; daca esti atacat, da sprijin pe un alt sat iar cu trupele respective, ai grija ce faci pana iti faci ferma la loc! : ))

trupele le poti folosi chiar daca iti demoleaza ferma dar nu mai poti construi sau recruta in sat pana nu ridici ferma la un nivel de populatie superior gradului de ocupare pe care il are dupa demolare .
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Te-am mai citit pe forum şi aveai nişte posturi net calitative. Ce s-a întâmplat?
Cred că această concluzie se putea trage şi singură..

m-ai lecturat si nu ai zis nimic?

problema e ca eu inca invat (sa scriu, sa te satisfac pe tine etc), daca nu consideri postarile mele ,,calitative``, limiteaza-te la ale tale! ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus