Ferme de Lux VS NS,-NS-.NS,.NS,

  • Autor subiect DeletedUser42059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42059

apr 04
23:58 Tribul a declarat război împotriva -NS-.
apr 04
23:58 Tribul a declarat război împotriva NS..
apr 04
23:57 Tribul a declarat război împotriva NS,.
apr 04
23:56 Tribul a declarat război împotriva NS.
Un razboi interesant care merita urmarit,in care eu(attacher) am sa ma bat cu 4 triburi,cine stie poate se fac 5 sau 6 pana maine :))
Am sa le urez mult noroc celor din ns pt ca o sa aibe nevoie de cat mai mult.
Astept parerile voastre despre acest razboi frumos care a inceput cam devreme,dar ce sa facem daca diplomatul celor din NS este incompetent
 

DeletedUser45296

N-au nicio sansa cei din NS. Razboiul e deja castigat.
Felicitari attacher :D
 

DeletedUser44200

Îți dai seama de incompetență doar când numeri triburile din familie. Dar mult succes FL/ului... iar nopți pierdute, iar organizate de câte două zile... cum împlinește lumea câteva zile cum se-mput treburile.
 

DeletedUser42059

Razboiul a inceput numai din cauza mea pt ca analfabet si pt ca nu suport triburile mamute

ps.am uitat sa pun declaratia
Nume război: Asa vrea attacher

Declaraţie:
Pt ca smecher si pt ca diplomat slab aveti:)))
Nu va faceti probleme sau grij se va batea tribul de pe locu 1,2,4,8 de pe continent cu mine(attacher),am vrut sa va declar razboi pt ca sunt smecher si ca ca cresc la puncte de razboi....

Cu multa stima attacher
a apropo bafta,o sa aveti nevoie

ps.dau resurse contra pp,faceti oferte la targ,eu o sa accept ce-mi place
 

DeletedUser

da chiar iti place sa furi litere nene
stii macar cum se joaca jocul asta?
 

DeletedUser42059

nu le fur,le mananc...ce vrei sa fac nu am ce sa mananc acasa si mai mananc pe triburile cate-o litera ceva,sate,pp
iar legat de joc habar n-am cum se joaca,vrei sa ma inveti tu? desigur daca un jucator profesionist ca tine are timp pt un noob ca mine
 

DeletedUser

Mananaca ma si resurse ca au vitamine :)) Bun si ce scop are razboiul asta acum ? Sa ne bagam in seama ca stim sa declaram razboi sau cum ? :)) Sau jocul a facut modificari pentru astia noobi si ei pot innobila cu paladinul si lancierii ? :)) Lasa naiba oamenii sa dezvolte satele :))
 

DeletedUser42059

Razboiul nu are un scop,eu doar vreau sa fac pp si sa le bag triburile in cap la diplomatul lor.
Daca te uiti putin pe harta observi ca sunt singur in zona lor,restul tribului meu sunt la 1-2k distanta de mine si fac pp in draci :)))
Aici mai mult vreau sa le demonstrez ceva acelui diplomat inganfat si increzut care e incompetent
 

DeletedUser42593

Fa'ti server si joaca'te singur de'a diplomatia, razboi, pace si alte alea :))

Razboiul nu are un scop,eu doar vreau sa fac pp si sa le bag triburile in cap la diplomatul lor.
Daca te uiti putin pe harta observi ca sunt singur in zona lor,restul tribului meu sunt la 1-2k distanta de mine si fac pp in draci :)))
Aici mai mult vreau sa le demonstrez ceva acelui diplomat inganfat si increzut care e incompetent
 

DeletedUser

Razboiul nu are un scop,eu doar vreau sa fac pp si sa le bag triburile in cap la diplomatul lor.
Daca te uiti putin pe harta observi ca sunt singur in zona lor,restul tribului meu sunt la 1-2k distanta de mine si fac pp in draci :)))
Aici mai mult vreau sa le demonstrez ceva acelui diplomat inganfat si increzut care e incompetent

ma,tu chiar esti pe langa
iti dau in momentul asta 3 nume care sunt inconjurate de rosu
se vede ca nici macar nu stii ce membrii ai in trib
si nu,nu am timp sa invat un jucator ca tine ca ma molipsesc
 

DeletedUser42059

ma,tu chiar esti pe langa
iti dau in momentul asta 3 nume care sunt inconjurate de rosu
se vede ca nici macar nu stii ce membrii ai in trib
si nu,nu am timp sa invat un jucator ca tine ca ma molipsesc

Te rog sa-mi spui care sunt cei 3 jucatori de la mine din trib care sunt inconjurati de rosu.
iar daca este cineva din trib de la mine care este onconjurat de rosu nici nu ma intereseaza dupa cum este numit si tribul,suntem ferme de lux asa ca va rog sa ne atacati cu tot ce puteti
Imi pare rau ca nu ai timp pt mine,as mai fii invatat si eu de la un jucator atat de maret
 

DeletedUser42059

Bai baiatule,inainte sa vorbesti uitate cu cine vorbesti,eu sunt din ferme de lux,nu am nici o treaba cu NS,iar toti jucatori care i-ai postat mai sus sunt din NS.
Declaratia e un pamflet,care ar trebui tratat ca atare...
 

DeletedUser

si tu crezi ca daca pentru tine e un pamflet,altii o vor trata la fel?
am condundat jucatorii,scz
 

DeletedUser42059

Nu ma intereseaza cum for trata ceilalti e problema lor,tribul din care fac parte este un trib facut la baza cu jucatori care joca doar pt pp
asa jucam si eu pana ieri,dar diplomatul lor mi-a schimbat putin obiectivul
recunosc e gresit sa spun ca tribul Ferme de lux se bate aici pt ca ei nu au nici macar o tangenta in razboiul asta,ar trebui sa se numeasca attacher vs ns cu cele 10 academii...
ps.stiu ca e prea devreme pt un razboi,dar peste 2-3 saptamani o sa inceapa deja atacurile si poate si nobili
 

DeletedUser45118

Off .... nici nu a inceput bine lumea si deja sunt razboaie :))
 

liana

member
Scor reacție
35
Un mesaj dragut,cred ca are legatura cu triburile implicate aici ..
De unde intelegem ca punctajul in NS conteaza mai mult decat armata...
Desi omul pare intelegator..nu le.a zis sa nu faca SI armata...dar important e punctajul,sa inteleaga si ei..

GrecuMihaiGr a scris:
în data de 05.04. la ora 21:24
Acesti jucatorii au ramas in urma pentru ca nu si-au facut minele si si-au facut armata asta pentru ca sunt activi dar rog ca pana maine la ora 00:00 sa aibe minim 500 de p si ridicare de mine conteaza foarte mult ridicarea de mine iti vin resurse fara sa farmezi dupa aceea farmare asta e valabil si pentru cei care nu-s trecuti pe lista :) si pe langa asta puteti face si armata nu a zis nimeni sa nu face-ti si fara sate mixte
 

fantomas21

member
Scor reacție
15
Un mesaj dragut,cred ca are legatura cu triburile implicate aici ..
De unde intelegem ca punctajul in NS conteaza mai mult decat armata...
Desi omul pare intelegator..nu le.a zis sa nu faca SI armata...dar important e punctajul,sa inteleaga si ei..


lasa oameni sa faca puncte :) minele cat mai mari si zidul cat mai mic tactica perfecta :p
 

liana

member
Scor reacție
35
Pai din respect pt cei care fac trupe,nu i.am trecut aici,desi circulara ii mai si nominaliza :)))
Evident,restul...
 

DeletedUser

Nu am vazut nici o statistica nici un raport asa cum se fac in topicurile de razboaie. Tind sa cred ca in acest topic nu e vorba de nici un razboi si attacher se simte nebagat in seama si nu stie cum sa afle lumea ca joaca si le pe L39 :))) Terminati cu prostiile astea de 2 lei gramada si jucati cu capul acest joc!
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nu am vazut nici o statistica nici un raport asa cum se fac in topicurile de razboaie. Tind sa cred ca in acest topic nu e vorba de nici un razboi si attacher se simte nebagat in seama si nu stie cum sa afle lumea ca joaca si le pe L39 :))) Terminati cu prostiile astea de 2 lei gramada si jucati cu capul acest joc!

Ai pierdut o lume si te indrepti spre alta ? :) Ma refer recent ca sigur nu este prima pierduta,probabil n-ai castigat vreuna pana acum. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus