Fermierii vs rebelii ( NOFA vs R.B.L. & RBL~A )

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum e la moda sa se deschida topicuri destinate razboaielor,noi(fermierii din NOFA),declaram razboi oficial triburilor R.B.L. & RBL~A
Cauze?Mituirea fermierilor si atragerea lor de partea rebelilor si amenintarea fermierilor ce s-au impotrivit

karate2010 astăzi la ora 11:50
sati zic ceva prietene scurt si la subiect pt scalzbier ala sau cum ii zice *** lati refugiat la voi si nul farmati mai incolo o sa ne intalnim asta tio garantez si *** vrei sa vezi de ce iti dau invitatie la mine in trib si vezi cea scris pe forum

RBL~A - rica96 astăzi la ora 20:13 Citat ma dute si te culca...taci draq din gura

RBL~A - rica96 astăzi la ora 20:25 Citat ma copil de doi ani daca , crezi ca esti smecher de ce nu dai fata in fata cu mine...din ce localitate esti?

Fie ca cel mai bun sa invinga !

PS : Noi o sa-i batem cu rosii :D

annual_tomato_fight_in_Colombia.jpg
 

DeletedUser

-de mult mi-am dorit sa se bata fetele pentru mine...dar ma multumesc sa se bata si doua triburi:)
-in realitate motivul e altul...il stiu ei;)
-intre timp postez si eu cateva mesaje in care unu se pare ca a pierdut ceva la mine si nu gaseste...
Scaldazpiller astăzi la ora 12:36
vezi-ti de treaba ta mah:) ai mancat de pe jos sau ce-ai?

karate2010 astăzi la ora 12:39
o sa discuti cu mine cat de curand cumetre sio sa vedem atunci...

Scaldazpiller astăzi la ora 12:41
ma ameninti?

karate2010 astăzi la ora 12:41
da copile

karate2010 astăzi la ora 12:41
de unde de la tara ziceai k esti?

Scaldazpiller astăzi la ora 12:42
1. copil nu mi-a mai zis nimeni de vre-o 10 ani
2.Din Hunedoara,momentan stau in Cluj
vrei sa ne intalnim sa ma bati?:))

karate2010 astăzi la ora 12:43
se vede k esti dus cu pluta la tien tottul se rezuma la bataie

karate2010 astăzi la ora 12:44
cred k 10 ani ai k nu ai nimik in cap

karate2010 astăzi la ora 12:45
pai dupa cum ** pe forum esti un mucos fara cei 7 ani de acasa

Scaldazpiller astăzi la ora 12:46
poi nu se rezuma la bataie...is foarte pasnic in realitate...dar am presupus ca devreme ce ma intrebi de unde sunt,vrei sa ne intalnim...si cum mie imi plac fetele nu vad alt motiv decat sa-mi aplici lectia aia de care ziceai...cumetre:)

Scaldazpiller astăzi la ora 12:47
ba...daca vrei purtam si discutii academice:)
am postat ce-am postat pe forum ca sa va fac de cacao fata de aliatii vostrii...s-a tras la sorti si am picat eu ca sa vin la voi in trib sa fac chestia aia...motivul fiind ca aia din gradinita voastra ne-au furat 8 membrii de la noi:)

karate2010 astăzi la ora 12:48
oricum nu te las in pace dupa cum ai ** pe forum

Scaldazpiller astăzi la ora 12:48
si ce-ai sa-mi faci mah?

karate2010 astăzi la ora 12:51
iti promit eu k nici tribul tau nu va avea continuitate aici tio promit tie si tribului tau

Scaldazpiller astăzi la ora 12:54
deci ne declarati razboi?:) ok...accept pariul,acum ma scuzi ca nu mai pot sta cu tine...trebuie sa ma duc sa hranesc vacile,porcii,gainile ca plec la razboi;)

da ce-am facut Dooomnu Daaan:confused:
 

DeletedUser

Strategia e urmatoarea : Punem vacile pe ei , se se evidentieze boii , dupa aia le dam zer de taur sa li se umfle muschii si le puscam 2-3 oua in fata :)) Doamne ajuta . Sa castige cei mai buni .:X
 

DeletedUser

Dupa cum se vede in poza, fermierul Iurka face inventarul prazilor din fermele rebelilor :D

0-34690-capital0001fermier.jpg
 

DeletedUser

erwin gandind strategia,iar in plan secund se poate observa iurka ascuţindu-şi paloşu:)

tarani.jpg
 

DeletedUser

Si rommel dupa o zi buna, a se observa buna dispozitie a dobitoacelor;)

happy_farmer.jpg
 

DeletedUser5596



intalnire de urgenat pe ulita satului:cioaranr1 cu sefi cooperativi
 

DeletedUser

propaganda asta seamana foarte mult cu a baietilor "Slalom printre cretini" care si-au facut topic cu aparitia lor pe l17 cu 2 luni inainte de a aparea lumea
 

DeletedUser15142

Noi recruti invata de la Fermierii priceputi precum Erwin

Domnul Erwin imi invata sotia cum sa traiasca la ferma noastra.

actual221108a.jpg




Se incarca prazile pentru a fi aduse in satele care sunt construite alaturi de hambarele neincapatoare pentru recolta ce va veni.

112146856agricultura25c.jpg



Daca vreti sa stiti cum arata pamantul dupa ce au trecut Fermierii ..

pamantuldupaceamtrecutnl.jpg



Si prada .. substantiala ..
O mica parte eu sunt cel de sus ..
omicaimbucaturadinprada.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
60231905.jpg


Băi frate, eu intru in greva..n-am nici un RBD din ala pe langa mine, nu-mi convine:))

N-are paladinu` meu ce farma..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus