FH+InSaNe+SKIN vs Familia Zeii

  • Autor subiect DeletedUser28540
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38810

vreau sa se stearga aceasta postare , nu vreau publicare fara acordul celor 3 triburi.

Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38810

BAiatu nu poti. fac parte din FH si nu sa votat asta pana acum. deci te rog sa nu mai aproba in numele tuturor.
 

DeletedUser8835

Pun pariu ca l-ai si rasfoit iar, sa vezi daca am dreptate:)
==========

Prezint scuze ca v-am spamuit
 

DeletedUser

Alteta Sa Regala Death, Principe al ZEII, Principe al Thor, va declar razboi pana la moarte. O sa va schingiuiesc.
 

DeletedUser

Ursache, avem nevoie de un fizic debordant.De-ti dau un borcan de miere, te dai de partea mea?
 

DeletedUser4920

Baietii lasati spamul sau inchid thread-ul vad ca numai de razboi nu discutati.
 

DeletedUser

un lucru e clar: cand mai afisezi statistici te rog sa o faci cum trebuie, SKIN-ul l-ai pus langa alte triburi cu care nu are nici o legatura!
 

DeletedUser38810

un lucru e clar: cand mai afisezi statistici te rog sa o faci cum trebuie, SKIN-ul l-ai pus langa alte triburi cu care nu are nici o legatura!

da va rog frumos sa nu mai faceti asa ceva. Si chiar vreau sa se sesizeze moderatori in privinta asta si de cate ori vrea sa se posteze asa ceva sa nu se mai faca fara acordul conduceri tribului respectiv.
Asta nu e un motiv de lauda.
vreau sa vad cand se mai restrange, se mai cucereste si raman mai putine triburi. atunci sa ii aud pe triburi si nu aici.
vreau sa va informez ca aceasta statistica e pusa aiurea deoarece aceste trei triburi nu au nici o legatura.
se afla pe 3 continente diferite.

Va multumesc si astept moderatori sa ia masuri
 

DeletedUser

si inca ceva nisgigi, ai uitat sa mentionezi ca alaturi de familia zeii se afla si familia thor...sau ma insel?
 

DeletedUser

nu are nici un sens statistica ...
La ce se refera ? la cules de capsuni ?
sunt trecute total aiurea de catre cineva care nu vede ce e in jurul lui daca se afla in acea zona ...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus