Fierarie / Spada

  • Autor subiect DeletedUser7086
  • Data de început

DeletedUser7086

Am observat ca dupa ce construiesc "Fierarie" , se cerceteaza automat spada fara sa dau nimic !!! M-am uitat la spada sa vad ce face .. etc. si avea niste costuri de cercetare .. deci nu se cerceteaza singur ... cred ca e un bug ...

P.S : am observat ca ati reusit sa reparati greseala de traducere la speed cu "MINUTE" la resurse .
 

DeletedUser

Nu este nici un bug pe anumite lumi Luptatorul cu spada si Lancieru nu trebuie cercetati:)
 

DeletedUser7086

nu cred

Condiţii pentru cercetarea trupelor
Fierărie (Nivelul 1)

Costuri cercetare
900 800 780
 

DeletedUser

Of greu intelegi....se cerceteaza automat. Acum ai inteles?
 

DeletedUser7086

de ce se cerceteaza automat X(( ... mam saturat de porcarii .. acolo scrie niste costurii de cercetare .. doamne da prost mai e omu care a scris costu daca costa resurse
 

DeletedUser

te rog mai bine shhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!nu mai zice nimica ca te faci de panarama!!!!!!!!:)
 

DeletedUser

de ce se cerceteaza automat X(( ... mam saturat de porcarii .. acolo scrie niste costurii de cercetare .. doamne da prost mai e omu care a scris costu daca costa resurse

Pentru ca pe unele lumi se cerceteaza. Si fi mai calm poate faci POC
 

DeletedUser7086

poc pe tine :D ... dar atuncia sa stergeti acolo la lumea 5 la ajutor (fiecare lume are un ajutor) ... si sa scrieti trupa fara cercetare disponibila .. sa numai induceti jucatorri in eroare :)
 

DeletedUser

Termina-te cu spamul peste tot.Daca vrei posturi spre a creste in titlu "Member","Senior member" nu te grabi ca a mai facut cineva si a adunat vreo 3 warn-uri...deci daca vrei sa scrii bancuri scrie la sectiunea "Off-topic"

P.S:posturile de la sectiunea "Off-topic" nu te ridica in titlu:p
 

DeletedUser

ma se cerceteaza automat si gata. si acele costuri sunt pt recrutarea lui.... teai lamurit ?
 

DeletedUser

Iti propun sa recitesti ce a scris Lord-Light deoarece vad ca spamezi intruna peste tot pe acest subiect nu s-a mai vorbit de 2 luni si vi u cu un post aiurit :|.
 

DeletedUser

nu sunt costuri pentru recrutarea lui :))) doar nu costa un luptator cu spada 900 800 780 :)) ... Helpul probabil a fost copiat de la lumea clasica... nu e nimic grav in asta... nu vad de ce conteaza atat de mult o chestie atat de ... nesemnificativa :D
 
Sus