Final Fantasy

  • Autor subiect Doomwalker
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul v-a fi infiintat in S-E si avem de gand sa acceptam doar oameni maturi cat de cat cu experienta dornici de afirmare. Vrem sa creem o familie, sa fim toti activi pe forum, conferinte pe yahoo sau skype si pentru cei din acelasi oras vrem sa facem ceva placut cum ar fi intalniri la o bericica etc.
 

DeletedUser24393

oameni maturi?stai sa inteleg si eu,adutii sau oameni(si copii) maturi ca minte ca nu inteleg...
 

DeletedUser24393

ahaaa....deci tot ceva gen discriminarew e....doamne deja ajung la obsesie cu asta....ma rog,inca un viitor trib ferma pt mn dar mai tarziu ca mergeti in S-E...
 

DeletedUser16873

Ceea ce unii uita , puteti fi invinsi de acei ,,copii,, ei sunt viitorul si in viata reala si aici , trebuie sa aveti incredere in ei si sa ii ajutati sa ajunga la nivelul maxim!


NU uitati de unde ati plecat ;)



Bafta cu tribul!
 

DeletedUser

Multumesc cruciatu ... dar totusi daca ma gandesc la viitorul lor n-ar trebui sa-i las sa-si vada mai bine de viata de zi cu zi ? de scoala ? totusi daca vrei sa faci ceva in jocul asta trebuie sa fi disponibil la fiecare ora .... si asta duce la neglijarea multor treburi mult mai importante .... eu cred ca educatia e mult mai importanta decat jocurile online sau orice alt joc

ma rog,inca un viitor trib ferma pt mn dar mai tarziu ca mergeti in S-E...

Vezi ? exact ce spuneam ... copilarisme .... P.S.: Discutam mai tarziu n-are rost sa vorbesc despre razboaie cand nici macar n-au dat drumul la L14
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24393

da aia de 16 ani nu au scoala???ca eu unul nu ma prind...ba la ei e chiar mai important,e admiterea la facultate si pun pariu ca eu pe tn la triburile te intrec pt simplul fapt ca am ambitia de a iti demonstra(nu numai tie) ca pot sa fac ceva,chiar daca am 12 ani.

Dar stai,te caut pe tw stats si vad ca defapt tu existi doar pe forum ca na esti mare vedeta sa nu stie lumea cn esti tu...
 

DeletedUser

da aia de 16 ani nu au scoala???ca eu unul nu ma prind...ba la ei e chiar mai important,e admiterea la facultate si pun pariu ca eu pe tn la triburile te intrec pt simplul fapt ca am ambitia de a iti demonstra(nu numai tie) ca pot sa fac ceva,chiar daca am 12 ani.

Dar stai,te caut pe tw stats si vad ca defapt tu existi doar pe forum ca na esti mare vedeta sa nu stie lumea cn esti tu...

Man serios acum .... iti recomandam sa bei o cafea sa te calmezi dar esti prea mic .... bafta la joc
 

DeletedUser24393

sa vezi ca mic o sa fiu in joc,dar mic si rau.oricum bafta si tie cu tribul si in joc caci vei avea nevoie...Daca sunt prea mic asta e,s-ar parea ca nu imi poti recomanda,nu?Dar serios,trebuie sa fi arogant sa nu ai acelasi nume in joc si pe forum ca asa nu stiu cu cine vorbesc...sau tu doar cu vorbele esti?
 

DeletedUser

Cloud (daca nu ma trezesc cu el luat) o sa fie numele in joc pe L14 si pentru tine un singur sfat cu toate ca varsta nu-ti permite asta ... incearca sa nu te mai agiti atat .... pur si simplu demonstreaza totul prin fapte ... atat am avut de zis nu-mi place sa transform un forum intr-un loc de live chat
 

DeletedUser

Doomwalker daca discriminezi , nu inseamna ca esti bun in triburi ce acesti copii care au sub 16 ani crezi ca is toti slabi crede-ma ca nu vei reusii nimic cu tribul tau :-j
 

DeletedUser24393

Inca ceva:cam tot ce e in top 100 e minor,asta ca si curiozitati triburile si triburi de top 20 sunt conduse de pusti de 10-18 ani,deci discriminare e un cuvant perfect pt tn...si sa nu cumva sa iti ia un asa zis "ciutan" satul ca ar face rau pt adulti...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus