final speed 3 !!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

eu am jucat mai mereu....dar eram plictisit la un moment dat....oricum aiurea pe speed-ul urmator poate avem un ABSINTvs NU!...

:) sunt 7-8 jucatori de baza in NU!: talibanul, vadim, jules, best, mirificu, stil, scuze daca am mai uitat pe cineva. daca joaca toti si de la inceput, cu usurinta as putea spune ca am putea face fata oricarui adversar.
 

DeletedUser

La germani e cel mai bn sa joci ;), e un pic mai greu pana te obisnuiesti cu germana ,dar totusi decat la romani:rolleyes:...

Sincer merita sa joci daca intri cu cel putin 20 de prieteni care stiu sa joace bine :D...am intrat eu cu cei de pe .net (truculent,pozey,sharkys,daddyjpimp.jayjaybuckbuck si inca vreo 4-5 la fel de buni) si am rezistat decat vreo 8 ore din 20..
 

DeletedUser5151

next

bai, eu sper ca urmatoru speed sa fie mai fain, ceva mai rapid, si sa dureze un week-end..
acesta a fost jalnic.. bine k nu m-am bagat de pe contu meu..

rollback, probleme tehnice la inscriere...
pai asha, se poate juca?:confused:
 

DeletedUser2786

dark,daca nu erai primul nu cred ca deschideai un thread pt altii. e usor sa iesi primul cand concurezi de unul singur :rolleyes:
 

DeletedUser

dark,daca nu erai primul nu cred ca deschideai un thread pt altii. e usor sa iesi primul cand concurezi de unul singur :rolleyes:

sa nu exageram...este adevarat a avut un plus pt ca nu am participat noi, cei mai "batrani" in acest joc, dar iti garantez ca dark angel este un jucator de top...
 

DeletedUser

Sa fim seriosi, ABSINT nu are sanse in fata noastra, a celor din NU! daca suntem in formatie completa.Dar nu cred ca vom mai fi toti mult timp...

In orice sectiune a forumului gasesc astfel de replici. Daca este asa si exista o mana de jucatori imbatabili noi ceilalti de ce mai jucam pt ca oricum nu avem nici o sansa?
 

DeletedUser5168

Dark veti domina primele ore k veti fi multi :) intrun trib dar dak se pune o limita de 15 in trib cf academi :)) pt la 120 de membri nush ....

cred ca nu ai vazut bine cati membri am fost....NU confunda ABSINT cu FUN care au avut 110-120 si o academie, FUN2, de vreo 50-60 de membri.....

sau poate confunzi ca am avut 120 de membri in runda intermediara cand toata harta imi cerea invitatii, si le-am dat la toti ca sa le demonstrez ca un trib mamut se autodistruge, acolo nu am jucat decat 30 de min cand am invitat toata harta, dupa ce am vazut ca va fi un rollback m-am pus sa dorm un pic si am revenit cand s-a dat drumul la runda normala cu o intarziere de 30 de min- 1 ora...
 

DeletedUser5168

IO SUNT ALA =))) deci ma plictiseama fff mult :) cred... k pe tine te-am atacat sau nush pe cine pe yoyo si ti-am spus k o inobilezi nu m-ai crezut dupaia am atacat inca un jucator i-am luat un sat ma rugat frumos sa ii las satu i l-am lasat dupa vreo 15 min facusem dush mailuri bla bla... si vad k tot 3 sate aveam... si i-am zis unuia sa le ia si dupaia m-am pus pe atac din nou si atunci ati tipat toti ba ce faci >:)

Pai am vrut sa am in trib oameni de onoare, cati nu mi-au spus hai sa ne bagam in colegi de trib care vedeau ei ca nu au mai crescut, dar am refuzat, iar ceea ce a facut yoyo chiar a fost nasol....
 

DeletedUser5168

felicitari si lui deatheaters/yo beau iar care au facut si ei fata unor atacuri similare. :)

aici ar trebui sa il trec si eu pe truculent cu care am avut un conflict foarte placut....care a rezistat atacurilor mele care erau la secunda, iar dupa ce il innobilam veneau nobilii de la el imediat, sau ma facea sa pierd armate, innobiland satele lui si lasandu-ma sa ma atac singur, pana la urma nu a scapat....dar toate respectele mele....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5168

Sincer merita sa joci daca intri cu cel putin 20 de prieteni care stiu sa joace bine :D...am intrat eu cu cei de pe .net (truculent,pozey,sharkys,daddyjpimp.jayjaybuckbuck si inca vreo 4-5 la fel de buni) si am rezistat decat vreo 8 ore din 20..

atunci parca am fost si eu cu cristianuuu, dar m-au banat adminii pe la 4 :(...am fost sitter si lui cristianuuu si unui jucator care s-a plictisit si i-a cedat satele lui cristianuuu, iar din cauza asta ne-a banat pe aman2.....la germani e aiurea ca dak ajungi in top si esti singur esti luat in vizor, asa am patit acum 2 saptamani cand m-au atacat 3 jucatori din jurul meu care erau pe primele locuri, nu am rezistat decat 1 ora si am fost lasat cu un sat :(
 

DeletedUser5168

:) sunt 7-8 jucatori de baza in NU!: talibanul, vadim, jules, best, mirificu, stil, scuze daca am mai uitat pe cineva. daca joaca toti si de la inceput, cu usurinta as putea spune ca am putea face fata oricarui adversar.

Cum am spus, am avut noroc runda asta, in ABSINT sa facut o recrutare, poate la runda viitoare nu vom mai fi atat de multi, dar cu playeri mai buni....ramane de vazut...:D
 

DeletedUser4900

la germani nu ai ce face .. dak te pui sa joci .. trebe 20 de membrii cel putin .. totzi sa fie intr'o zona specificata .. si sa joace de la inceput sa nu aiba un start tarziu ca e f dezavantajos .. si sa joace toata runda.. altfel ..
 

DeletedUser

Haide dark ca tiam cerut resurse tot speedu shi u ai dat numai atakuri:mad:
Numai eu shi tribul 300 stim ce aveai u in sate
team spionat de tea luat draq
si numai pe 6 sate aveai trupe, =)))))))))))))))))))))))))))))
data viitoare fati trupe sau itzi iau satele :mad:
Dak vreti sa stiti cu ce cont am participat pe speed, e Salvamaru :D
 

DeletedUser5168

Haide dark ca tiam cerut resurse tot speedu shi u ai dat numai atakuri:mad:
Numai eu shi tribul 300 stim ce aveai u in sate
team spionat de tea luat draq
si numai pe 6 sate aveai trupe, =)))))))))))))))))))))))))))))
data viitoare fati trupe sau itzi iau satele :mad:
Dak vreti sa stiti cu ce cont am participat pe speed, e Salvamaru :D

corect...asa e.... ai mare dreptate...;)
 

DeletedUser

Adik tre sa iti iau satele urmatoarea runda :D:D:D
Dark nu are trupe, :eek:,baietzi, haidetzi sa ii luam satele =)))))
 

DeletedUser5168

Adik tre sa iti iau satele urmatoarea runda :D:D:D
Dark nu are trupe, :eek:,baietzi, haidetzi sa ii luam satele =)))))

stiati ce am in sate de la spionajele lui sesser.....nu treb sa ai spioni in fiecare sat, si nu erau goale satele, el mi-a trimis atacuri si la satul de admini =))...ce credea ca am acolo :))......oricum am primit multe atacuri de la membri din 300 dar nimeni nu a reusit sa imi rupa trupele de pe nici un sat....;)...deci nu mai abera....dak te crezi asa tare ne vedem pe urmatorul speed....:p
 

DeletedUser

lipsa de fair-play

Un joc,este totusi un joc,insa lipsa de fair-play din partea celor din Absinth,dar nu numai,m-a facut sa inteleg ca termeni,precum onoare,dreptate,curaj,sunt doar teorie,lipsesc grav din mentalitatea gamerilor de la noi.Luptand impotriva unui adversar mult mai slab,in mod repetat,obsesiv chiar,m-a facut sa inteleg ca de fapt goana dupa puncte si setea de glorie e singurul numitor comun al celor din topul clasamentului.Cum puteti explica ca jucatori cu cateva sate,si nu putine,sa atace jucatori cu sate lipsite de maturitate,uneori,cei din Absinth atacau cu toate satele lor jucatori ce aveau numai un sat,doar pentru a-l cuceri si a-si mari punctajul,ignorand,sfidand chiar sportivitatea.Un minus evident,si o rusine grea,ce nu o pot nega sau comenta.Rusine tuturor celor care au atacat fara scrupule jucatori subdezvoltati,nelasandu-le nici macar dreptul la replica,atunci cand le-a fost invocat.In final,ceea ce a rezultat,a fost creearea unei noi echipe,pe care nimeni nu a specificat-o,desi merita toata lauda pentru darzenia si consecventa,colegialitatea si sacrificiul chiar de care au dat dovada.Va las singuri sa descoperiti cine au fost acesti jucatori,si va garantez ca ei au crescut majoritatea satelor ce au stat apoi intre trofeele celor mari.O rusine,cu atat mai mare,cu cat ei nici acum nu sesizeaza,si o privesc ca pe o bravura.Va invit sa vizionati filme,precum REGATUL CERULUI, sau sa mai cititi carti despre luptatori istorici de onoare,pentru a intelege ca gloria,nu este totdeauna dublata si de onoare,si acesti asa zis victoriosi,au de fapt mari probleme morale si spirituale.
 

DeletedUser

Felicitãri... Dar sã fiu sincer... N-am auzit în viaþa mea de tine... ªi nici de ABSINT... Se vede cã Speed îmi duce lipsa =))

Aiurea! Chiar cã a fost aiurea speed-ul asta :)) Cred cã erai singuru' din old-school! =))

gresesti au mai fost niste baierti dar asa prin trecere... meritul e a lui aiurea care a sarit singur in fata supereroilor
 
Sus