FIND

  • Autor subiect DeletedUser47359
  • Data de început

DeletedUser47675

Intrasem pe contul marius152010 (pe sitter) si m-am uitat pe forumul tribului find :))
Ce am gasit acolo , vai de capul meu.
Erau 12 conducatori , dintre care doar unul se ocupa de coordonare atac si unul de aparare ,
intrand in discutie cu coordonatorul de aparare , el habar nu avea de situatia trupelor defensive din trib :))
yanys86 - pe el il tin minte de pe lumea 39 , eram pe conferinta cu marasete,visina,moldoveanu si bineinteles el care se luase in gura cu marasete , avea 3.000+ puncte , si incepuse sa ne dea fake-uri , imediat dupa ce i-am bagat trenul de nobili , ma intreaba " Ai invatat sa bagi fake-uri la secunda?" :))
Ank79 - de ea ce pot zice , o iubim cu totii , daca te bagi cu ea in discutii iti da poze cu ea :$

"Voi il stiti pe Maf3oso? Un dobitoc!"
Pai dobitoci sunteti voi ma , jigodii sunteti voi si specimene foarte rare :)
Huooooooooooooooooooo
 

DeletedUser47359

Haideti sa va prezint si strategia FIND Vs TITS
koma231 aug 21, 18:39
Acum cateva zile ati primit un mesaj legat de recrutarea catapultelor - a venit timpul sa scapati de ele acum .

Incepeti lansarea lor catre cel mai apropiat sat inamic ce apartine tribului TITS.


Tinta catapultelor : ferma , fierarie
 

DeletedUser17245

atat il duce capu... atata poate ... crezi ca ii trebuie cultura prea multa sa scoata o injurie pe gura ?:))se vede dupa limbaj. problema e de unde crede el ca ma cunoaste de isi da cu parerea .... dar cum spuneam....
pe langa faptul ca nu am legatura cu aceasta lume .
nustiucine.... scoate-le jocu din cap...la iepurasii astia ... ca oricum is paraleli cu jocul... cu timpul pe joc.. nu mai zic :))
o zi frumoasa tuturor!
 

DeletedUser46076

atat il duce capu... atata poate ... crezi ca ii trebuie cultura prea multa sa scoata o injurie pe gura ?:))se vede dupa limbaj. problema e de unde crede el ca ma cunoaste de isi da cu parerea .... dar cum spuneam....
pe langa faptul ca nu am legatura cu aceasta lume .
nustiucine.... scoate-le jocu din cap...la iepurasii astia ... ca oricum is paraleli cu jocul... cu timpul pe joc.. nu mai zic :))
o zi frumoasa tuturor!

Zicea Kalina ca de pe 48 nu stiu ce organizare le-ai facut tu prin trib :))) hahaha
scrie-mi pe whatsapp sa-ti dau printuri :p
 

DeletedUser17245

mi-a zis florin azi.m-a sunat. nu eu am facut organizatele ci florin. pe 48 respectivu cont avea nush cate sate dar fara tren de nobili si i-a zis ca il pune sa dea curatari. mai departe ... nush care a fost faza ... oricum.. nu rascolim trecutul aici..
nici sa isi dea cu parerea domnul care spune ce spune despre mine.. ca s-a simtit el bine injurandu-ma...ca nu ma cunoaste, nu il cunosc ... nu imi permit sa imi dau cu parerea despre o persoana daca nu o cunosc.
atat stie.. atat poate..
nimic mai mult. cu toate ca eu dadusem resend la contact .. il aveam deja in lista..daca lui ca sa se simta bine a crezut de cuviinta ca e mai frumos asa... asta e.. nu te poti pune cu gusturile omului si gesturile lui.fiecare se simte bine cum doreste.
nu am nevoie de nimic. nu imi bat capul si nici nu imi pierd timpul ptr niste gesturi de doi lei.
zi buna :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46076

mi-a zis florin azi.m-a sunat. nu eu am facut organizatele ci florin. pe 48 respectivu cont avea nush cate sate dar fara tren de nobili si i-a zis ca il pune sa dea curatari. mai departe ... nush care e fost faza ... oricum.. nu rascolim trecutul aici.. si nici sa isi dea cu parerea domnul care spune ce spune despre mine.. ca s-a simtit el bine injurandu-ma...ca nu ma cunoaste, nu il cunosc ... nu imi permit sa imi dau cu pararea despre o persoana daca nu o cunosc.
atat stie.. atat poate..
nimic mai mult. cu toate ca eu dadusem resend la contact .. il aveam deja in lista..daca lui ca sa se simta bine a crezut de cuviinta ca e mai frumos asa... asta e.. nu te poti pune cu gusturile omului si gesturile lui.fiecare se simte bine cum doreste.
nu am nevoie de nimic. nu imi bat capul si nici nu imi pierd timpul ptr niste gesturi de doi lei.
zi buna :)

Deci tu daca mai vorbesti o singura data cu mine asa .. sa-mi dai batai de cap , oricum nebun esti , nu poti zice ca nu esti:)))
Sa ma iei de la 7 dimineata cu termeni stintifici , filosofici ! huidu!
 

DeletedUser17245

dute ma.. bateti coasa si tu.. asta e de la coplayer.. citire :))) de ardeal :p
 

DeletedUser47815

Ce se schimba triburile , mai rau ca pe niste "chiloti"

A scazut mult competivitatea la acest joc.....
Puncte premium sa ai, ca in rest ...schimbam tabere dupa cum bate vantul ca sa ne fie bine :))
 

DeletedUser47359

Sa ne distram umpic cu familia BOOBS/FIND
ab0b1db61aae4926a45f4dd979207e30.png

Iau si eu un sat intre ei ca sunt 800 jucatori in familie am de unde sa iau
Ce incearca ei ?
ba5fff794bb4463ba9ae2950c069431c.png
e97d6afad00e496198c8218eeef87922.png
2fdee25c62774eb197d9435dcee4022a.png

45c8122ddc8c4359b630640c8e2c3644.png
d52db7396bfb4acd8009f7af1ca3ec75.png

Si ca un bonus: Saracul a uitat sa scoata gn din sat:
261c9fc8920e49e9a5036a18adb59406.png
 
Sus