Flame vs Gods

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deoarece nu exista niciun topic despre acest razboi am deschis eu unu,chair daca acest razboi se poarta de pe vremea LoJ si REd.

O statistica:

Side 1:
Tribes: FLAME
Players:

Side 2:
Tribes: GODS
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 369
Diferență: 91

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 932,859
Tabăra 2: 1,147,577
Diferență: 214,718

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137,463
Tabăra 2: 5,797
Diferență: 131,666

image.php


Astept parerile voastre despre acest razboi!
 

DeletedUser

O duceti bine acuma depinde cate razboaie au GODS si pe care flancuri au ei jucatorii buni
 

DeletedUser

O duceti bine acuma depinde cate razboaie au GODS si pe care flancuri au ei jucatorii buni

au avut niste jucatori buni si in zona mea insa neam descurcat in mare cu ei,ieri de dimineata am laut si eu un sat de la un jucator care il credeam bun insa cu usurinta nu a facut dodge nu sa opus daor a trebuit sa ii sparg niste trupe.
 

DeletedUser

GODS nu au fost bine organizati de la inceput.imi aduc aminte ca atunci cand Loj aveau academie,academia fiind facuta de mine,acestia au recrutat un jucator pe care eu l am concediat pentru ca luase un sat de barbari.
deci conducerea lasa de dorit din moment ce ei recrutau in Loj jucatori care erau concediati din academia Loj :|
bine si acum sa le iau un pic apararea,ei au jucatori buni numai ca nu ii ajuta prea mult pozitioarea acestora.
Plus ca intemeietorul avevali pusese 6 conducatori din care sa zic ca 2 isi faceau treaba.pe alti 2 i am intrebat pe messenger ce fac ei in trib,ca si conducatori.unu,dupa 4 minute de gandire mi a spus,,pai ce face un conducator",celalalt mi a spus,,daca ma mai intrebi inca o data asta iti dau ingore".
i am zis ok si l am lasat in pace.imi pare rau ca nu mai stiu cine erau astia 2 :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18538

GODS nu au fost bine organizati de la inceput.imi aduc aminte ca atunci cand Loj aveau academie,academia fiind facuta de mine,acestia au recrutat un jucator pe care eu l am concediat pentru ca luase un sat de barbari.
deci conducerea lasa de dorit din moment ce ei recrutau in Loj jucatori care erau concediati din academia Loj :|
bine si acum sa le iau un pic apararea,ei au jucatori buni numai ca nu ii ajuta prea mult pozitioarea acestora.
Plus ca intemeietorul avevali pusese 6 conducatori din care sa zic ca 2 isi faceau treaba.pe alti 2 i am intrebat pe messenger ce fac ei in trib,ca si conducatori.unu,dupa 4 minute de gandire mi a spus,,pai ce face un conducator",celalalt mi a spus,,daca ma mai intrebi inca o data asta iti dau ingore".
i am zis ok si l am lasat in pace.imi pare rau ca nu mai stiu cine erau astia 2 :)

Cauta in arhiva:))


On:BaftaBabyStarScream cu razboiul.Depinde cat de organizati vor fi si cei din Goods
 

DeletedUser

nu mai am arhivele pentru ca am formatat pc ul de vreo 2 ori de atunci si na ...
 

DeletedUser

Loj sunt istorie se baga pe toate lumile si peste tot au fost praf:)

Nu condeaza cat de organizati sunt,asa au mentalitate de porganizare stiu ca odata au vrut sa ma atace pe mine insa n00bi ca iei mai rar mai vezi bagi nobili la 2-3h dups spargere?:) si atac fara berbeci?

Curand o sa mai aiva niste surprize din partea mea!
 

DeletedUser

Nu stiu daca se poate spune ca exista un razboi intre GODS si FLAME , e mai mult ceva local,avand in vedere ca numai o mana de oameni participa la acest conflict.E ceva care alunga plictiseala din joc ;)).Dar e adevarat ,sunt unele trompete de jucatori care nu prea au taina cu jocul si aici amintesc pe cei carora li s-au luat sate si dupa au fost instant concediati ,ca deh nu dadea bine la statistica (sunt mai multe sate luate de catre FLAME de la GODS ) si aici amintesc pe liderul lor avevali si unul din conducatori cucu666 (care ulterior a devenit cucu000 :)) ).Am intalnit un singur jucator care chiar stie sa joace si chiar m-a surprins cu tactica pe care a abordat-o si anume karaymos ,chiar mi-a placut si numai prin foarte mult noroc i-am luat si pastrat satul (eu prin contul unui coleg care m-a lasat sitter ) .O sa revin cu noi povesti de pe front ,daca mai am ceva interesant.Succes noua si celor din GODS :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bah ce oameni estai din GODS le atac o pesoana le iau satele principale acum cand sa ii ma9 iau 2 il avd ca nu mai e in gods;)

Ce trib adevarat!!
 

DeletedUser

multumit de urari;)

am termineat treaba cu csaszar pacat ca lau dat afara sa nu dea rau la statistica:))
Acum ma apuc de alticineva;;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus