focushor News: Editia #4 - La placinte inainte, la razboi, inapoi!

Scor reacție
0
Lui doar daca ii spui povesti cu betivi isi da filme, dar schimbam subiectul si ii pacat :(


Sa ne rezumam la organizatul Fratilor ;) de 3-4 zile ataca in frunte cu niste campioni mondiali din ce am inteles, traiasca Sf Prostie, altfel eram intr-o situatie nasoala. Amin
 
Scor reacție
0
Lui doar daca ii spui povesti cu betivi isi da filme, dar schimbam subiectul si ii pacat :(


Sa ne rezumam la organizatul Fratilor ;) de 3-4 zile ataca in frunte cu niste campioni mondiali din ce am inteles, traiasca Sf Prostie, altfel eram intr-o situatie nasoala. Amin
Roscky deblocheaza ma te rog frumos, vreau sa iau un sat langa tine și știu ca tre sa cer voie
 

navarra

member
Scor reacție
0
Lui doar daca ii spui povesti cu betivi isi da filme, dar schimbam subiectul si ii pacat :(


Sa ne rezumam la organizatul Fratilor ;) de 3-4 zile ataca in frunte cu niste campioni mondiali din ce am inteles, traiasca Sf Prostie, altfel eram intr-o situatie nasoala. Amin
organizat zici a ? :)) baietii stau la bere pe voce si zic : "hai sa punem barosanii ce se cred sa transpire putin cu recuperari sittere, etc " si cu toate astea vad ca baietii tot pe plus ies :)))
 

Deleted User - 230701

organizat zici a ? :)) baietii stau la bere pe voce si zic : "hai sa punem barosanii ce se cred sa transpire putin cu recuperari sittere, etc " si cu toate astea vad ca baietii tot pe plus ies :)))
Navarra,când mai faci un organizat de ăla blanao ? ☹ In care toți ataca la ora stabilită numai tu vi cu o jumătate de ora mai târziu ☹
 

navarra

member
Scor reacție
0
Navarra,când mai faci un organizat de ăla blanao ? ☹ In care toți ataca la ora stabilită numai tu vi cu o jumătate de ora mai târziu ☹
am fost exmatriculat :)) se abordeaza o noua strategie , 5 trenuri pe zi :))

cat despre jumatea aia de ora....siterele iti fac probleme uneori :))
 
Ultima editare:

Deleted User - 743794019

eu ma bat cu barbarele, la voi e asa multa distractie:))
 
Scor reacție
0
organizat zici a ? :)) baietii stau la bere pe voce si zic : "hai sa punem barosanii ce se cred sa transpire putin cu recuperari sittere, etc " si cu toate astea vad ca baietii tot pe plus ies :)))


Dap, vina noastra ca nu am intrat cu 10 triburi sa ne jucam speciala :)) Noroc de lansatoarele astea, altfel multi aveau trupele uitate pe acasa
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Azi e vineri, deseara e un moment bun pentru consumul excesiv de alcool ! Va salut betivi de pretutindeni !
 
Sus