focushor News: Editia #5 - Linistea colibei noastre

urssmircea

member
Scor reacție
1
scriptul de t train trimite automat la 50 ms diferenta daca dai cu el, la colegii tai nu erau 50 ms, erau 100-200-300 iar aia cu ctrl tab sa se foloseasca in 2020 cand ai t trainu ii cam aiurea sa o zici, dar daca asta ii explicatia finala inseamna ca nu o sa stati mult pe aici, sa acuzi de atacuri in aceiasi ms cand pe unele lumi se faceau concursuri care baga cat mai multe asa chiar ii trist :))) alea sunt rezultatul experientei, rabdarea si indemanarea fiecaruia
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
si unde am stat eu sitter am vazut atacuri de genu, daca vrei caut niste printuri sa vezi cum lansa troscky, dar daca tot deschizi subiecte de genul, vreau sa tr intreb o si gura chestie, cand trimiti 2 atacuri de pe acelasi sat, gen spargere si demolare dupa, sa ajunga la aceiasi ora, minut, secunda ca si la trenu de nobili, cum lansezi ? ca sa iti arat dupa cum se vede lansatoru la unii colegi de-ai tai de care nu zici nimic
scriptul de t train trimite automat la 50 ms diferenta daca dai cu el, la colegii tai nu erau 50 ms, erau 100-200-300 iar aia cu ctrl tab sa se foloseasca in 2020 cand ai t trainu ii cam aiurea sa o zici, dar daca asta ii explicatia finala inseamna ca nu o sa stati mult pe aici, sa acuzi de atacuri in aceiasi ms cand pe unele lumi se faceau concursuri care baga cat mai multe asa chiar ii trist :))) alea sunt rezultatul experientei, rabdarea si indemanarea fiecaruia

deci avem lansatoare sau nu stim sa lansam? ai dat 2 mesaje total diferite, te mai las un mesaj poate te hotarasti ce vrei sa zici :)) si sa pui si un screenshot poate asa te intelegem mai bine :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
si ce vrei sa dau copy paste la aceleasi mesaje iar tu sa raspunzi mereu diferit ? :)))) aveti si voi porcarii de lansat, doar ca lipseste creierasul, asta ii singura diferenta plus ca in urma cu 2 saptamani parca am lasat un mesaj aici unde scris clar ca vor aparea scuze si deja incepti in cor de parca cine stie ce chestii imposibile au fost facute :))) hai spor si ne vedem la istoric zilele astea ;)
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Prada, mai bine iti vedeai de trib în loc să dai din gura aiurea pe aici :)) uite ce se intampla daca joci mai mult pe extern :))))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Vorbesc in numele Gentle. Am intrat la misto, a fost putina distractie in start si atat, stiam clar ca nu stam sa jucam mult, multi dintre noi jucam pe 78 sau 74 etc. Nu am dat satele la Power, stamatescu a lasat sitter acolo foarte repede dupa ce am decis ca nu mai jucam. Apoi fiecare a facut ce a vrut, nici nu am mai urmarit cine cui a dat satele. Eu de exemplu le-am lasat unui prieten care zicea ca e coplayer la ursu, deci in TD. O gramada de triburi si nume grele au intrat, va fi lume castigata din manevre si tradari la un nivel ce ne-ar fi depasit total(nu vorbesc de backstab, chestie permisa si foarte interesanta din punctul meu de vedere, e un joc, ci de altele, dar fiecare e liber sa faca ce vrea). Spor la joc!
 

Deleted User - 743797229

gata penibilule ca nu stiti cum sa va mai scoateti unu pe celalalt :)))) ti-am zis bro marele trib FoAME s-a batut o luna de zile pe speciala cu cedari de conturi si dupa incearca sa gaseasca si scuze pentru cum nimereste el atacuri ms pe ms :))) N-o sa mai dau commuri aici ca aveti prea multi fanboy si sincer e o pierdere de timp ca tu nu demonstrezi nimic nici pe harta nici pe extern, doar schimbi subiectul si incerci sa faci caterinca :))

marele conducator UKR care isi ia ban pentru lansator vine pe forum si incearca sa ne explice cum el joaca legit si ne da explcicatii cum reuseste sa lanseze el ms pe ms

v-am zis ca devine din ce in ce mai jenant subiectul asta ca nu aveti raspunsuri pentru nimic, a mai ramas doar numele de voi din pacate :(

Culmea ca noi am luat sittere si am crescut pe cedari de conturi a?
Screenshot_5.png


asta ce e? :)))))))))
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png


bine, iti zic eu, ghinion, trebuie sa invatati sa dati cu 2 nobili daca vreti satul..
Screenshot_4.png
 
Ultima editare de un moderator:

Dilau

member
Scor reacție
0
Ia stai, nu tinea ursu sus si tare ca nu e contu lui/el pe cont cu cateva pagini in urma? =)))
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
Culmea ca noi am luat sittere si am crescut pe cedari de conturi a?
Vezi atașament 3605

asta ce e? :)))))))))
Vezi atașament 3606
Vezi atașament 3607

bine, iti zic eu, ghinion, trebuie sa invatati sa dati cu 2 nobili daca vreti satul..
Vezi atașament 3608


domnule whistle, asta este incercarea ta de a ne denigra? :))) penibila

Din cate se poate observa, asa pe "sitter" cum e la noi, noi nu luam sate de la el pentru ca doar din FoAME se pot ceda sate cu sitter fara ban :)))
1604749916324.png


Domnul bat covoare s-a deblocat pe data de 6. Cum am crescut noi pe acest "sitter"? Spre deosebire de voi care ati crescut pe 2 triburi

Data viitoare cand incerci sa faci o treaba fa-o ca lumea ca sunteti singurii care luati sate pe burta goala :)) inca odata, penibila incercare :)))))))



A fost o simpla incercare de a recupera un sat, pe tine ce te-a deranjat mai mult? Cred ca tie iti pare rau ca n-a ajuns sitteru in tribul tau ca mai faceati inca 100k pe burta goala :))) Mai spargeati si 2-3 ferme pe noi
 
Ultima editare:

Deleted User - 743797229

domnule whistle, asta este incercarea ta de a ne denigra? :))) penibila

Din cate se poate observa, asa pe "sitter" cum e la noi, noi nu luam sate de la el pentru ca doar din FoAME se pot ceda sate cu sitter fara ban :)))
Vezi atașament 3609

Domnul bat covoare s-a deblocat pe data de 6. Cum am crescut noi pe acest "sitter"? Spre deosebire de voi care ati crescut pe 2 triburi

Data viitoare cand incerci sa faci o treaba fa-o ca lumea ca sunteti singurii care luati sate pe burta goala :)) inca odata, penibila incercare :)))))))



A fost o simpla incercare de a recupera un sat, pe tine ce te-a deranjat mai mult? Cred ca tie iti pare rau ca n-a ajuns sitteru in tribul tau ca mai faceati inca 100k pe burta goala :))) Mai spargeati si 2-3 ferme pe noi

Avea satele intre noi printesa, era normal sa dispara, dar sitterul de data asta era la voi, nu inteleg de unde si pana unde incercarea mea e penibila cand se vede clar ca s-a dat la milisecunda.
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
Avea satele intre noi printesa, era normal sa dispara, dar sitterul de data asta era la voi, nu inteleg de unde si pana unde incercarea mea e penibila cand se vede clar ca s-a dat la milisecunda.

pentru cultura ta generala si a ursului care joaca, dar de fapt nu joaca, dar de fapt joaca pe contul ala cu bat covoare, nu era nimeni sitter pe contul lui la ora aia :( va mintiti unul pe celalalt si nu e bine
 

Deleted User - 743797229

pentru cultura ta generala si a ursului care joaca, dar de fapt nu joaca, dar de fapt joaca pe contul ala cu bat covoare, nu era nimeni sitter pe contul lui la ora aia :( va mintiti unul pe celalalt si nu e bine

Sitter sau nu, s-a dat recuperare la milisecunda, eu nu am mintit cu nimic, hai ciocu mic si joc de glezne.
 
Sus