focushor News: Editia #5 - Linistea colibei noastre

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Noname sunteți voi pe speciala :)) nu a negat nimeni niciodată ca mnk e cea mai buna echipa de pe ro și o recunosc și eu ca aveți cea mai buna echipa și cei mai mulți oameni activi , doar specific faptul ca erati mai apreciați dacă intrati cu numele voastre și făceați ce a-ți făcut, dacă va ieșea rău nu mai știa nimeni ca voi jucați acolo.

tu nu intelegi ca nu ne intereseaza parerea altora, nu intelegi limba romana sau ce? Am vrut sa schimbam putin scenariul,
S-au mutat în Ucraina, dacă-s muritori de foame aici măcar în ukr e viata mai ieftină
parca ti s-a zis sa nu mai faci aluzie la viata reala, pierzi grav. Hai sa povestim despre jocul pe harta, ahhh stai, iar ai fost scos prematur din joc.

@Don Vito , in mesajele alea vocale de 3-4 secunde suntem convinsi ca ti-a pomenit tot neamul. Asta sau esti tu o fetita irascibila si ai inceput sa ne injuri ca la usa cortului cand ai vazut ca nu-ti iese.
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Baietii au intrat cu alte nume pentru ca sunt foarte putini din echipa, cam undeva la 1/3 , fara foarte multi jucatori de baza.

Olandez mic si ipocrit, de cand e asta o scuza ? ProX a intrat cu nici jumatate din oameni, cu timp extra limitat din partea jucatorilor cheie si nu ne vezi plangand pe aici, chiar daca pana acum am fost pe minus in razboi.
Si sa iti aduc aminte ca ultima data cand te-am vazut pe forum ai insistat sa nu mai invoce lumea scuze ? Nu mai invoca nici tu, ca devii penibil.

Daca aveati cojones, intrati cu numele voastre, nu faceati scenarii din basme. Ati mizat ca nu o sa stie multi daca v-o luati, asa cum nu stiu multi cati dintre voi si-au luat-o si pe clasica pe conturi cu alt nume, plecand de la marele conducator samy, care a jucat pe revengetime si acum pe sagal hyeon, vasyka care a jucat pe saifer pe clasica si pe hohol aici, iar lista poate continua.

Grow a pair, boys.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Nu va mai dati filme cum ca ati batut Mnk pe clasica. Dacă am fi jucat noi, v-am fi bătut ca pe covoare. Asa cum v-am batut pe 73
 
Scor reacție
0
Micutule, nu ma intereseaza de tine si de tribul tau de palete cu care te afisezi, nici macar nu joc pe speciala, am incercat sa i raspund cat mai politicos lui br.

Daca 2-3 oameni joaca pe o lume nu inseamna ca jucam toti ca echipa, nu stiu daca nu e clar asta. Baietii care au intrat tocmai de asta n au facut tribul jderii sau mnks, din respect ca nu suntem ft multi de baza, faptul ca au vrut sa intre cu alte nume e strict problema lor, sincer sa fiu nici eu nu sunt adeptul sa joc cu alt nume decat maxim coplayer dar e alegerea fiecaruia pana la urma.

Acum sa clarificam pentru totdeauna un lucru. Tu cu echipa ta de nubeti n o sa puteti sa va comparati niciodata cu noi, nici nu meriti sa fii bagat in seama la cat de slabi sunteti, sunteti batuti aici 1-1 de o echipa cu nici jumate din efectiv. Nu mai zic de ultima speciala sau de l73 unde v am batut la gramada, de la mic la mare fara drept de apel.Ai disparut cu tot cu nip pe speciala 19 iar pe 73 nici nu v am bagat in seama toata lumea si nu erati in stare de nimic.Inafara de cativa din roma, pepsi si meflorin restu ati fost ca barbarele.

Voi pe langa triburi ca dt,dk, roma, revo in zilele lor bune nici la degetul mic nu le ajungeati.

Succes ukr, power si prada
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Olanda, dacă mnk intra în formula completa clar ca nimeni de pe ro nu au cine să-i bată pentru-ca e cea mai completa echipa ca jucători(număr, activitate și stiința jocului + conducere) dar gestul de pe speciala a lăsat un gust amar pentru-ca dacă pierdeau nu se mai știa ca mnk/jderii au jucat pe acele conturi, asta e urat atât, teama aceasta de a pierde...
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
@coolerandrey

IMG-20201106-WA0006.jpg
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Ce trist e sa te lauzi ca ai castigat lumi unde a trebuit sa tradeze jumatate de harta =)) Sper ca ati pupat unde trebuie la Mister3 pentru sp19 si la sundance pentru L73 :*
 

f1re

member
Scor reacție
0
Olanda, dacă mnk intra în formula completa clar ca nimeni de pe ro nu au cine să-i bată pentru-ca e cea mai completa echipa ca jucători(număr, activitate și stiința jocului + conducere) dar gestul de pe speciala a lăsat un gust amar pentru-ca dacă pierdeau nu se mai știa ca mnk/jderii au jucat pe acele conturi, asta e urat atât, teama aceasta de a pierde...
Da câtă laudă din partea ta,nu e genul tau.
 
Scor reacție
0
Ce trist e sa te lauzi ca ai castigat lumi unde a trebuit sa tradeze jumatate de harta =)) Sper ca ati pupat unde trebuie la Mister3 pentru sp19 si la sundance pentru L73 :*
Tocmai, ca nu m-am laudat pentru lumile alea, ma laud ca am jucat lumi vs triburile mentionate mai sus, doar ti-am amintit cat de slab esti, ai fugit ca o albinuta din trib in trib pe speciala 19 sa ajungi tot la margine iar de l73 ti-am zis, noi nu v-am atacat organizat, v-am tinut asa ca pe un trib micut in margine sau barbare cum vrei tu sa va numiti, cei care au incasat-o pentru voi au fost roma si united, cand a trebuit sa jucati si voi v-ati sters...

In legatura cu pupatul, mai degraba sa ne pupi tu mana ca te-am invatat jocul asta, ultima data cand ti-am facut grupele mi-ai dat mesaj ca de ce te-am innobilat.

E ultimul meu post pentru noob-ul asta, succes pe aici si astept si eu cu nerabdare urmatoarea gazeta focusor.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Tocmai, ca nu m-am laudat pentru lumile alea, ma laud ca am jucat lumi vs triburile mentionate mai sus, doar ti-am amintit cat de slab esti, ai fugit ca o albinuta din trib in trib pe speciala 19 sa ajungi tot la margine iar de l73 ti-am zis, noi nu v-am atacat organizat, v-am tinut asa ca pe un trib micut in margine sau barbare cum vrei tu sa va numiti, cei care au incasat-o pentru voi au fost roma si united, cand a trebuit sa jucati si voi v-ati sters...

In legatura cu pupatul, mai degraba sa ne pupi tu mana ca te-am invatat jocul asta, ultima data cand ti-am facut grupele mi-ai dat mesaj ca de ce te-am innobilat.

E ultimul meu post pentru noob-ul asta, succes pe aici si astept si eu cu nerabdare urmatoarea gazeta focusor.
Stii bancul cu papa ?
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 3578

Acum ca imi stii secretul poate imi spui si pe ce cont joci aici:))


ce vrei sa stii ma ca sunteti o adunatura de mizerabili care joaca pe cat de ilegal posibil :)))) SI TOTUSI castigati destule speciale fara sa va luati ban :))

Nu stiu ce s-a intamplat de v-au banat 20 de insi la inceputul lumii (probabil ati exagerat si voi, va da adminu un deget si voi ii luati toata mana), dar am o sa fac o postare cum da domnisoara ActOfDivinity impreuna cu domnul harvey specter cate 3-4 atacuri pe acelasi ms sau cum se lanseaza de pe 2 sate lipite in <20ms-uri.

Despre ce vrei sa mai vorbim ca ati facut speciala asta si n-ati luat ban? Cum in singurele 2 triburi cu care ati avut "treaba" erati sittere si va cedati sate cu 0 pagube, dar totusi la voi nu se baneaza cedarea de sate :))) Pe langa asta mai dati si 2 backstaburi =))

Si totusi iesiti cu un tupeu pe extern si va laudati :)) Asta e spuma serverului, "baietii care castiga toate specialele" cum se autointituleaza ei
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
sunt toti nubi gramada si datorita platformei pierdeti voi pe toate specialele, nu? voi sunteti jucatori buni de altfel.
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
sunt toti nubi gramada si datorita platformei pierdeti voi pe toate specialele, nu? voi sunteti jucatori buni de altfel.


nu stiu despre cine vorbesti cu "voi", dar ti-ai gresit persoana postacule :)))) Nu i-a facut nimeni noobi si e prima speciala pe care o jucam in formatia asta, hai da-i drumu de-aici ca vorbesti ca sa n-adormi
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
ti-ai cumparat forum si nu stiu eu?

da mai putin din gura si joaca mai mult pe harta.
 

matusalemic

member
Scor reacție
0
ti-ai cumparat forum si nu stiu eu?

da mai putin din gura si joaca mai mult pe harta.


nu bro dar eu pun niste facts pe forum si tu vii cu hate si-mi pui si cuvinte in gura aiurea :))) ti-am zis ca esti tipicul postac care-si face prezenta si pe facebook, spor la joc in continuare si astept un raspuns decent ca pe tine te ia gura pe dinainte :* Sau te deranjeaza ca se dau cartile pe fata la fratiorii tai?
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
ce argumente pui tu aici? sunt niste presupuneri, nicidecum niste 'facts'.
pe langa asta mai faci si acuzatii la adresa adminilor si mai ai tupeu sa imi spui mie ca ma ia gura pe dinainte?

repet, incercam sa jucam si pe harta?
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Prada, dragule, stii cum e aici? E ca la cs:go.. silverii se uita la globali si isi spun ca n-ai cum sa joci asa bine, ca sunt codati. Uite asa e si acum :)
 

StarYus

member
Scor reacție
0
Ăștia din Frații...nu mai bine stați pe conturi, sa încercați sa apărați ceva, decât pe extern? Că în ritmul asta nici nu mai e nevoie de al doilea organizat pe voi...
 

Shadowmourne

member
Scor reacție
0
Nu faceti si voi streaming pentru astia slabi ca noi sa ne invatati cum sa bagam 20 atacur in gap de 20 ms? Chiar as plati pentru asta. In alta ordine de idei nu lustruiti mangusta degeaba, umblati cu mizerii si toata lumea stie asta, inclusiv voluntarii numiti admini .
 
Sus