Foiletonul b3sT

DeletedUser

Si ce vrei frate daca oamenii se lasa de joc sa le zic sa lase satele acolo sa le ia altii?!

da, dar asta înseamnã cã rangul tãu înseamnã zero în comparaþie cu jucãtorii care stau sã coordoneze atacuri la cel puþin 8 ore sã iasã din încercuirea tribului. nu zic cã o faci intenþionat ºi cã nu eºti un jucãtor bun, dar sã nu-mi spui cã te-ai simþit mare jucãtor când ai înnobilat atâtea sate pe gratis.
 

DeletedUser523

mah baietzi si fete mah...statzi calmi...o sa vedem pana la sfarsit cine si cum va rezista...si in plus nimeni care nu va lua sate pe pielea lui nu se va putea lauda k imediat vor sari altzi sa-l traga de manek...asa k...
 

DeletedUser1924

da, dar asta înseamnã cã rangul tãu înseamnã zero în comparaþie cu jucãtorii care stau sã coordoneze atacuri la cel puþin 8 ore sã iasã din încercuirea tribului. nu zic cã o faci intenþionat ºi cã nu eºti un jucãtor bun, dar sã nu-mi spui cã te-ai simþit mare jucãtor când ai înnobilat atâtea sate pe gratis.

Nu s-a laudat nimeni...eu chiar vreau sa ma las de Lumile normale...ce stie un jucator se vede pe SDS ;)
 

DeletedUser

Ce aveti frate cu b3st?!? ...daca altii se lasa de joc si ii lasa lui satele ...el ce vina are...ce invidiosi sunteti fratilor...:(
 

DeletedUser2602

pe sds se vede cel ce are mai mult timp de pierdut in fatza PC-ului.

cum vedeti pe unu mai cu motz, cum va repeziti asupra lui.

cand cineva te barfeste inseamna ca tu ai ceva ce el isi doreste.
 

DeletedUser

Astept in continuare lista cu toate satele mele :rolleyes:.

Daca te deranjeaza sa postezi si satele luate de mine din tribul n00b sau rock. o sa te ajut eu si voi posta eu respectiva lista. ;)

Ai luat 1 singur sat de la rock ;) (sa ajut si eu in statistici :D)
 

DeletedUser

nu mã înþelegeþi greºit, nu am nimic cu b3st. nu-l cunosc personal ºi vãd cã existã lume care-l respectã deci n-o fi chiar un noob :).
mi se pare doar trist cã unii ajung sus doar prin astfel de metode care nu þin de cât de bun este un jucãtor.
 

DeletedUser523

cred k suntem cu toti de acord k un jucator nu-si dovedeste valorea prin nr. de sate!;)cred k valoarea unui jucator si-o arata prin clasamentul de la inamici invinsi ca agresor coroborat cu cel de la inamici invinsi ca aparator deoarece practic acolo se vede activitatea lui plus TW tools unde se vede de la cine a luat sate!
astept si alte pareri
 

DeletedUser

~eu zic sa`l lasati pe b3st in pace...invidiosilor...dc un jucator se lasa de triburile si vrea sa`i cedeze lui satele nu vad care e problema voastra...:confused:
~personal sunt de partea lui b3st;) e un bun partener:cool:
 

DeletedUser

:D si eu ma las de joc, b3st, nu vrei si satele mele ;)?
Acu pe bune, eu m-am plictisit de joc...b3st e vecinul meu, de ce nu i-as lasa lui satele? Sunt satele mele, muncite de mine, si fac ce vreau eu cu ele, pe cine deranjeaza asta?!

Mi se pare o tampenie sa cataloghezi un jucator dupa cat de multi adversari a invins! In lumea 2 de exemplu, suntem in razboi cu un alt trib, am ajuns in top 100 inamici invinsi ca aparator intr-o saptamana pentru ca aia se incapataneaza sa atace 1 singur sat de-al meu, aflat in mijlocul lor, si blindat defensiv.

Ce merit am eu ca ma apropii de milionul de inamici invinsi? Ca am blindat un sat, si acum stau si ma amuz cum il ataca aia ca fraierii? Pot pleca linistita din oras vreo saptamana, si satul ala il gasesc tot acolo la intoarcere, insa mai urc putin in clasamentul inamicilor invinsi!

Si viceversa, ei ataca cu tot ce au, iar eu trimit nobilii imediat in satele lor ramase goale! se cheama innobilare cu pierderi minime. Nu e relevant daca pastrez sau nu satele, dar am innobilat 10 sate ale unui jucator in 2 zile, si pierderile mele au fost simbolice, maxim 5.000 de trupe in total.

Asta inseamna ca's un jucator prost?! Sau doar un jucator norocos?!
 

DeletedUser1924

:D si eu ma las de joc, b3st, nu vrei si satele mele ;)?
Acu pe bune, eu m-am plictisit de joc...b3st e vecinul meu, de ce nu i-as lasa lui satele? Sunt satele mele, muncite de mine, si fac ce vreau eu cu ele, pe cine deranjeaza asta?!

Intreaba-l pe JigSaw ca zice de mine si face exact la fel ^_^
 

DeletedUser

cred k suntem cu toti de acord k un jucator nu-si dovedeste valorea prin nr. de sate!;)cred k valoarea unui jucator si-o arata prin clasamentul de la inamici invinsi ca agresor
NU (te) cred :)
Parerea mea (daca tot asteptai si alte pareri) e ca un jucator bun inseamna de fapt un cumul de mai multe insusiri. Daca te afli in top10 la numar de sate nu te face mare jucator si nici top10 la inamici invinsi (nu eram in top10, dar imi placea sa atac doar ca sa mai rup din trupe adverse, si nici mercenar nu eram - asta ma face mare jucator? Nu!). Putini jucatori de pe serverul asta cred ca pot fi denumiti mari jucatori. Si s-a vorbit despre asta pe un thread de pe L1. Use the search button for this :D

Cat despre b3st.. n-am ce sa spun prea multe ca nu-l cunosc. Nici ca jucator, nici ca persoana. Presupun ca e un jucator bun dupa rezultatele de pe Speed si nu numai (desi SDS nu e totuna cu lumile lente, aici trebuie sa ai rabdare..). Totusi, faptul ca iei numai sate de la cei care se lasa, nu-ti arunca o lumina prea buna asupra ta. Poate nu s-a stresat cu L3 prea mult sau.. nu stiu, ma rog... treaba lui la urma urmei... Hai, lasati vorba si mai luati niste sate (chiar si de la b3st daca puteti :D)

@Adriana/moko. Lasa-mi mie parola de la cont si-ti 'iau' eu satele daca te lasi :D :p
 

DeletedUser1924

NU (te) cred :)
Parerea mea (daca tot asteptai si alte pareri) e ca un jucator bun inseamna de fapt un cumul de mai multe insusiri. Daca te afli in top10 la numar de sate nu te face mare jucator si nici top10 la inamici invinsi (nu eram in top10, dar imi placea sa atac doar ca sa mai rup din trupe adverse, si nici mercenar nu eram - asta ma face mare jucator? Nu!). Putini jucatori de pe serverul asta cred ca pot fi denumiti mari jucatori. Si s-a vorbit despre asta pe un thread de pe L1. Use the search button for this :D

Cat despre b3st.. n-am ce sa spun prea multe ca nu-l cunosc. Nici ca jucator, nici ca persoana. Presupun ca e un jucator bun dupa rezultatele de pe Speed si nu numai (desi SDS nu e totuna cu lumile lente, aici trebuie sa ai rabdare..). Totusi, faptul ca iei numai sate de la cei care se lasa, nu-ti arunca o lumina prea buna asupra ta. Poate nu s-a stresat cu L3 prea mult sau.. nu stiu, ma rog... treaba lui la urma urmei... Hai, lasati vorba si mai luati niste sate (chiar si de la b3st daca puteti :D)

@Adriana/moko. Lasa-mi mie parola de la cont si-ti 'iau' eu satele daca te lasi :D :p


Si cu asta cred ca s-a zis tot !
Closed :p
 

DeletedUser

b3st nu tia lasat si tie Eek! niste sate k am observat k ii dispar din sate pe zi ce trece:p
 
Sus