Forum - de ras sau de invidiat

DeletedUser23756

panadegascan02.jpg


Va salut!
Vin cu o noua provocare care cu siguranta va trezii discutii controversate, de lauda sau simple sfaturi pe care cei mai putini experimentati le pot asimila.

Cu acest prilej se va permite liderilor de trib sa-si promoveze munca, spionilor sa arate cu degetul noobismul celor spionati.
Totodata de a acorda privilegiul de a deveni idolii si mentorii unor jucatori dar si subiectul nostru de amuzament.

Aici vom posta print screenuri cu o imagine in ansamblu a forumului intern, fie a tribului pe care il conduceti, fie al tribului pe care il spionati si cu o scurta idee generala fara ca aceasta sa aduca jicniri jucatorilor din tribului in cauza.

Rog ca cei care posteaza sa atinga urmatoarele puncte:

1 Imaginea forumului intern (doar o singura poza)
2 Numele tribului si Lumea in care s-a facut print screenul
3 O scurta impresie asupra celor constatate

Optional
4 Un sfat cat se poate de obiectiv in reorganizarea forumului sau cateva cuvinte care sa incurajeze buna desfasurare a organizarii forumului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

oct.png

1 Imaginea forumului
2 Tribul ~OCT~ din L9
3
icon_scratch.png
nu cred ca mai am nimic de adaugat...nu m-am riscat sa intru in labirint :D

Optional
4 Scapati de aliante si incercati sa faceti forumul mult mai lejer de urmarit :)

- Am postat acest exemplu intrucat observ ca nimeni nu se incumeta sa posteze.
Cu curaj!
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

scuze de off dar cat iti ia sa-l citesti pe tot dupa o noapte? sterg dupa raspuns :D
 

DeletedUser

pana verifici daca un sat e rezervat sau nu, face vrabia pui. :)
 

DeletedUser5953

stiti zicala "Alianta este ca o doctorie, daca iei prea multa te omoara"...asa ca mai putine aliante si P N A -uri si mai bine concentrati-va voi pe membrii tribului...
 

DeletedUser

forummone.jpg


~LEON~ lumea 10(la inceput,vechea garda:D)
n-aveam spatar la scaun:p
 

DeletedUser23756

13.gif
De necrezut ce pot face anumiti jucatori
33.gif

Ma intreb...nu era nici un jucator cu ceva experienta in tribul respectiv? Doar purtau numele unui jucator cu o vasta experienta...
22.gif
 

DeletedUser

nu cred ca ai auzit de tribul ~LEON~ de pe lumea 10(cel vechi)..pot spune ca au fost unii care au jucat acolo(cu multa experienta - nu dau nume)
 

DeletedUser

13.gif
De necrezut ce pot face anumiti jucatori
33.gif

Ma intreb...nu era nici un jucator cu ceva experienta in tribul respectiv? Doar purtau numele unui jucator cu o vasta experienta...
22.gif



daca te uiti mai atent dupa denumirea topicurilor iti dai seama ca era facut asa ca sa se trezeasca lumea dimineata sa moara de ras :), nu e ** de experienta sau de alte prostii, era ** de ceva f hazliu
 

DeletedUser23756

forumcir.png

1 Imaginea forumului
2 Tribul C.I.R. in Ro 16
3 Asta vede un jucator fara nici un drept...cu cat mai simplu cu atat mai bine.

Optional
4 Nu am ce sugestie sa fac intrucat este tribul meu :) iar daca mai aveam vreo idee o puneam in aplicatie :D Poate primesc vreo sugestie de la voi :)
 

DeletedUser23756

Vremurile au fost au trecut si vor mai fi...postati ceva interesant sau fiti melancolici la o bere...asadar sa revenim.

Poze cu forumuri interesante?
 
Sus