forum intern

DeletedUser

Desi am mai propus asta si prin sistemul suport nu am vazut nimic...O propunere de-a mea ar fi ca forumul intern sa aiba mai multe optiuni pt cei cu titlu de moderator...cum ar fi, sa poti muta o postare sau o tema intreaga de pe o rubrica pe alta....si inca una ar fi sa poti vedea si pe forumul intern jucatorii care citesc o anumita tema
 

DeletedUser3644

da.. si in primul rand nu se fac propuneri prin ticket-uri.. asa k adminii nu au obiligatia de a iti raspunde.. ;)
 

DeletedUser

da.. si in primul rand nu se fac propuneri prin ticket-uri.. asa k adminii nu au obiligatia de a iti raspunde.. ;)

si atunci de ce pana mea s-au mai facut locurile astea pe forum care se numesc "Propuneri joc" ? doamne...postari puse de`am pixu stiti sa puneti....dar sa taceti nu stiti
 

DeletedUser6841

atunci sa raspunda din placere..
io-s de acord cu propunerea omului de a vedea unde-i multa lume laolalta
(sa poti vedea si pe forumul intern jucatorii care citesc o anumita tema)

critica fara solutii....
:)
 

DeletedUser

si uite ca poate unii nu stiu sa-si creeze propriul forum care necesita cunostiinte avansate de php ! asta daca te referi la creeare...

Nu te obliga nimeni sa ai forum k asta de la vBulletin. Ia da pe Google un search dupa "forum maker" sau "free forum", ceva de genu'. Anyway, dak nu-ti convin forumurile astea gratuite invata php.:)
 

DeletedUser

doamne ma...eu am propus ceva pt joc...si acu voi va apucati sa-mi ziceti cum se pot face alte forumuri...era vorba doar de o propunere...nu va intrebat nimeni unde se pot face forumuri...deci astept alte comentarii care sa fie on-topic...
 

DeletedUser6841

bre, nu tre sa te superi, topicu e bun dupa mine.
poate era un sfat pt mine care m-am bagat ca borza-n lapte
(fara falsa modestie, ma consider aproximativ bota/afon
in materie de forumistica si computeristica in general).

n-ar fi corect sa degenereze dezbaterea din cauza ca mai intra
juniori ca mine. multumesc celor mai vechi si cu rabdare.

poate ca lumea stie sa taca, dar tu ai vrea sa-ti raspunzi singur
cu un procentaj din intrebare? daca tu nu poti fi mai flexibil cu
ON / OFF de ce le ceri asta moderatorilor ?

iertare, as putea fii mai blindutz dar aici am vazut eu solutia:
ON sau OFF ? :eek:
 

DeletedUser

ma omule...eu am cerut pareri in legatura cu propunerea mea...dak e buna sau nu...nu am cerut site-uri de pe care imi pot face forumuri. Stiu foarte bine ca imi pot face forumul meu propriu dak am un trib...dar asta nu are nici o legatura cu ce am propus eu...pt cei care vor sa largeasca discutia sa ma contacteze pe privat si vorbim despre ce vreti voi...dar eu am propus ceva si ma astept sa vad pareri doar despre asta. Sincer sa-ti zic nu-mi pasa de alte site-uri cu care pot face forumuri ca daca vreau in 2 3 zile mi-am facut forumul meu personalizat si hostat cu domeniu cu tot...dar na...rog un admin sa inchida topicul
 

DeletedUser

Nu te obliga nimeni sa ai forum k asta de la vBulletin. Ia da pe Google un search dupa "forum maker" sau "free forum", ceva de genu'. Anyway, dak nu-ti convin forumurile astea gratuite invata php.:)

Pe forumurile externe nu poti folosi in mod util BB Codes cu linkuri ptr coordonate de sate, nume de jucatori si triburi, din acest motiv niste mici imbunatatiri la forumul intern ar fi binevenite tinand cont ca acest forum reprezinta mai mult de 50% din acest joc.
 

DeletedUser4645

myforum
invisionfree
frebb

Uite cateva ..si parca mai stiam . Oricum ideea e buna si i-ar ajuta foarte mult pe unii :)

Chair nu intelegi un lucru. Din cate stiu, forumul intern al jocului este citit cam 25%. Multi il citesc doar cand apare acea steluta albastra. Daca se face forum extern. iit garantez din propria experienta ca nu vei tine pasul cu el. maxim 5-6 membri daca il vor citi zilnic precum il citesc pe cel intern !
 

DeletedUser3644

si atunci de ce pana mea s-au mai facut locurile astea pe forum care se numesc "Propuneri joc" ? doamne...postari puse de`am pixu stiti sa puneti....dar sa taceti nu stiti

@HackMyAss ticketurile sunt pentru probleme importante nu pentru propuneri! invata ce e ala ticket si atunci mai vb..

Nu sunt obligati sa raspunda la ticket-uri

@Dimon4k la ticketurile cu propuneri pot sa nu raspunda..


ultimul meu post in topicu asta..!
 
Sus