Forum - Intrebare/Propunere !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser2821

Buna Ziua !

Am si eu o intrebare sau o propunere luati-o cum vreti .
Am intrat azi intamplator pe forumul de la tribal wars .
Mi se pare mult mai "frumos" si mai bine facut decat acesta .
Cand aveti de gand sa faceti un "update" si la forumul nostru ?

Multumesc !
 

DeletedUser

Eu sunt pentru.Insa ai vazut cat de multi membrii online si offline are forumul de la tribal wars?Jucatorii de la noi nu seunt interesati de forum.
 

DeletedUser4610

Da, arata mult mai frumos forumul .net. Uitati-va cum e organizat, si , cred eu, este o alta versiune vBulletin;)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Forum .net

Currently Active Users: 1353 (564 members and 789 guests)

TribalWars Forum Statistics
Threads: 131,184, Posts: 3,554,722, Members: 74,297, Active Members: 8,635

Players .net
Already 394504 Players!


Forum.ro

Membri online: 225 (84 Membri şi 141 Vizitatori)
Cei mai mulţi utilizatori online au fost 2.299
Statistici Forum Triburile
Teme: 10.853, Discuţii: 327.165, Membri: 26.158, Membri activi: 2.593

Jucatori .ro
Participă deja 236678 jucători!

Ambele forumuri
Powered by vBulletin Version 3.7.4
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.



CONCLUZIA : Ce o fi, ce n-o fi, DAR E DIFERENŢĂ MARE, şi nu doar vechimea este de vină.
 

DeletedUser14704

Şi cum ai vrea tu să se facă UPDATE la membri şi teme ?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Păi asta ziceam şi eu ... nu grafica, nu vBulletin, nici măcar structura, sunt sensibil identice ... diferenţa este făcută de MODERATORI, de iniţiatori de threaduri, care întreţin interesul forumiştilor cu noi teme. Adică au alt rol faţă de cei de aici.
Şi nu prea am vazut scris cu magenta pe acolo, oare de ce ?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Gabi, nu te avantajeaza numărătoarea asta ... crede-ma ca ştiu ce spun ... lămureşte-mă cu întrebarea colegului tău, ce a vrut să exprime de fapt ? Vrea să ne actualizeze pe noi cumva ?
 

DeletedUser2821

Cate topicuri deschise de moderatori ai vazut acolo? :)

Gabi , eu ma refer si la ce zice lord adex( asta ar fi mesajul ascuns) dar si la ce am zis eu initial chiar grafica si tot :) .

Si da lamureste-ma ce fel de player e acest "kid68" si cate forumuri a mai folosit el , de pune asa o intrebare desteapta :) .
Eu nu ma updatez la michelle2009 oricum tot la michelle2007 , versiunea veche raman :)) .
 

DeletedUser

Tinand cont ca joc de cativa ani buni acolo si am facut propaganda mult timp pe forumul respectiv, cam stiu ce e pe acolo :).
Cat despre partea a doua, exista mesageria privata si puteti afla de la persoana in cauza.


Iar pentru celalalte pareri, va reamintesc ca exista un regulament:
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 

DeletedUser14704

Gabi, nu te avantajeaza numărătoarea asta ... crede-ma ca ştiu ce spun ... lămureşte-mă cu întrebarea colegului tău, ce a vrut să exprime de fapt ? Vrea să ne actualizeze pe noi cumva ?


te lămureşte colega lui

s-a făcut o comparaţie şi ai zis că in conclzie este o diferenţă, apoi am zis că ai vrea să se facă UPDATE la membri şi threaduri ...


Vă rog să revenoţi la subiect sau vor începe sancţiunile
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Foarte bine, atunci ştim cu toţii ... nu este o critică neapărat, fiecare se caracterizează prin afişările proprii. Nu am spus nici de gramatica sa nimic, chiar nu am înţeles ce vrea să spună, atâta tot. Iar mesageria privată o putea folosi el, în momentul în care folosesc pluralul înseamnă că mă refer la mai mulţi useri şi atunci cer explicaţii publice, nu private.

Totuşi, rămâne în picioare observaţia lui michelle, care este explicaţia diferenţelor ? Ah, ştiu ... userii ...
 

DeletedUser184

am si eu o curiozitate - de ce tot timpul dati vina pe "echipa de moderatori" si nu va uitati si in curtea voastra?

o singura data am vazut un jucator ce a facut aceasta comparatie...
credeti ca moderatorul vine si scrie porcarii (a se citi "texte ce nu prea isi au locul pe forum") in locul vostru?
sau ca moderatorul vine si face spam? sau ca raspunde la provocari?

daca tot comparati forumul de pe .ro cu cel de pe .net, comparati va rog si calitatea celor ce posteaza.

eu forumul il fac repede ca cel de pe .net, dar voi faceti sa fie ca acolo la postare si la calitatea userilor? - va zic eu ca nu veti reusi...
 

DeletedUser

aoleu, tu de cand ai mai ajuns moderator? Doamne fereste.. o-i fi eu in trib cu tine pe clasic, dar nu te-am vazut legand 2 fraze acolo... doamne fereste, toti incepatorii ajung moderatori...
(ma refeream la kid68, nu la lamine :p )

Apropo, de ce vroiam eu sa zic, o chestie interesanta, de la un alt browsergame:


Joi, 25.06.09, întâlnire Chat cu membrii echipei respectivului browser. Întâlnirea va avea loc pe canalul #irc-meeting, disponibil începând cu ora 19:00(.ro).

De ce nu se creeaza un astfel de chat si pentru membrii triburile, si daca se poate sa fie si un admin, doi, macar on. Ar fi o idee excelenta, si astfel nu s-ar mai deschide atatea tickete, cu propuneri aiurea, sau eu stiu ce intrebari. Multi, printre care si eu, au admini in lista de skype, messenger, si se duc, si intreaba daca au o neclaritate. Dar nu toti joaca de 2 ani, ca mine.

Consider ca ar fi o idee buna, si ar mai reduce si numarul de tickete aiurea.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
De acord cu tine, fiecare dă vina pe celălalt. Dacă tu îmi spui că singurul rol al moderatorului.ro este cel de a veghea la respectarea regulamentului, atunci eu nu mai zic nicicând altceva.
Iar eu mă lipsesc să afişez aici cu teama că voi fi sancţionat. Chit că spam face moderatorul şi ameninţa cu asta. Şi nu sunt singurul.
 
Ultima editare:
Sus