Forum - Intrebare/Propunere !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser

si Lord Alex are dreptate.
Iar eu mă lipsesc să afişez aici cu teama că voi fi sancţionat. Chit că spam face moderatorul şi ameninţa cu asta.

Nu putem spune chiar nimic, nici macar propaganda tribului nostru, ca pac, vine xblaandy sau, mai stiu eu care si ban, si warn.. ca motive se gasesc suficiente..
 

DeletedUser2821

De ce ai sters mai kid68 postul pe care il aveai , ti-ai dat seama ca ai gresit fata de mine si ei , macar zi si tu , da ati avut dreptate !
Dar nu , mandria este mare .

P.s:Xblaandy e ok , credeti-ma :D !
 

DeletedUser4610

da, xblaandy e foarte ok, dar kid86 nici nu stiu ce cauta in echipa...
 

DeletedUser

xblaandy cat o fi el de ok, dar saracu asculta lipit indicatiile de la centru.. In fine..

kid68, nu era unul din noobii aceia care faceau propunerile acelea amuzante, si puneau niste intrebari de te umfla rasu?
 

DeletedUser

xblaandy cat o fi el de ok, dar saracu asculta lipit indicatiile de la centru.. In fine..

kid68, nu era unul din noobii aceia care faceau propunerile acelea amuzante, si puneau niste intrebari de te umfla rasu?

ba cred ca asa e
 

DeletedUser5809

Nu poti sa compari cati useri sunt pe .net cu cati sunt la noi.Acela e serverul international,nu server englezesc (desi sa deschis unu si specific britanic acum),unde vin oameni din toata lumea,din Europa,Asia,America etc.
Singura diferenta dintre forumul nostru si al lor,ar fi faptul ca ei de curand, pentru fiecare lume au mai facut un subforum pentru off-topic.Alte diferente nu sunt,si credema,forumul lumilor de la 1 la 6 cel putin, sunt aproape moarte.Orice thread care nu se pastreaza on topic primeste un avertisment,daca nu se revine,se inchide imediat,fara comentarii.

Si in loc sa ziceti ca forumul nostru nu seamana cu al lor,veniti cu exemple si sunt sigur ca se vor discuta.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Jack, poţi compara orice, ideea este să fie relevant. Ştiu că cei mai mulţi forumişti de acolo joacă pe servere proprii, mulţi chiar pe mai multe servere.
Şi normal că sunt multe threaduri pentru că sunt şi multe lumi, nu găsim noi rezolvări şi soluţii acum. Adevărul este că jucătorii români şi-au pierdut interesul pentru forum, vina fiind împărţită, lipsa de timp, de înţelegere, de atitudine etc.

Eu ziceam că şi moderatorii ar avea o parte din vină, limitându-se cu bună ştiinţă la acţiuni de supraveghere, fără a aduce nimic nou care să trezească interesul. Adevărul este, că atunci când au facut-o, din rea-voinţa a userilor sau lipsă de credebilitate, sunt luaţi peste picior.

Dar m-am lămurit, aşteptările mele sunt greşite.

Succes noii echipe de moderatori în ce au de făcut.
 

DeletedUser5809

Jack, poţi compara orice, ideea este să fie relevant. Ştiu că cei mai mulţi forumişti de acolo joacă pe servere proprii, mulţi chiar pe mai multe servere.
Şi normal că sunt multe threaduri pentru că sunt şi multe lumi, nu găsim noi rezolvări şi soluţii acum. Adevărul este că jucătorii români şi-au pierdut interesul pentru forum, vina fiind împărţită, lipsa de timp, de înţelegere, de atitudine etc.

Eu ziceam că şi moderatorii ar avea o parte din vină, limitându-se cu bună ştiinţă la acţiuni de supraveghere, fără a aduce nimic nou care să trezească interesul. Adevărul este, că atunci când au facut-o, din rea-voinţa a userilor sau lipsă de credebilitate, sunt luaţi peste picior.

Dar m-am lămurit, aşteptările mele sunt greşite.

Succes noii echipe de moderatori în ce au de făcut.

Te intaleg,dar trebuie si tu sa intalegi ca de fapt forumul e facut de voi,noi doar il administram.Chestia e ca suntem romani si nu suntem de felul nostru politicosi.
Din pacate eu nu joc pe .ro,pe nici o lume,deci situatia forumului imi e cam neclara,dar din experienta de pe .net, faptul este ca aici lumea nu intalege ce e ala spam.
Eu personal l-am facut pe liderul unui trib de pe rangul 1 noob si ca el si tribul lui e naspa.Aici lumea nu stie cum sa insulte pe cineva fara sa faca spam si sa fie jignire la persoana.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@michelle, din ce stiu skin-ul forumului (grafica) se poate seta din control panel-options-misc-forum skin ... dacă la asta te referi
@jack, am înţeles ... vom face totul, ca să zic aşa (cu menţiunea că atunci când eşti ameninţat una-două cu sancţiuni devii iritat, este forma mozilor de a provoca userii, cred că ar trebui interzisă practica asta-se dă avertisment pe privat şi gata) ... interesante observaţii ai facut ... vorbim la 1 august daca ţi le păstrezi (românii nu sunt politicoşi, lumea nu ştie să insulte fără să facă spam şi să fie jignire la persoană. îmi place !)
 

DeletedUser

Te lauzi cu banurile asa cum se lauda veteranii de razboi cu cicatricele.

Parere stric personala, e ca forumul de pe .net arata mai bine decat cel de pe .ro, strict din punct de vedere al designului.
In rest, sunt multe de comentat.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus