Forum mort,lume moarta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@puyut Nu mai le duce tu dorul la armatele mele pierdute ca se refac fara probleme, oricum ati avut si voi pierderi ca nu reveneam eu iarasi in top 20 inamici invinsi de pe locul 25-26.
 

DeletedUser

nanmarius:pai si armatele noastre se refac;).(sate nu ai luat)
Mordor: Ceea ce ai zis tu se aplica in primele zile cand poate nu aveati trupe pe granita( cu toate ca stiati cu 3 zile inainte ca atacam si voi ati luat primele sate), dar nu mai poti spune dupa o saptamana de atacuri ca aveam nobili la 35 minute pt ca si voi trebuia sa aveti sprijin;). Apropo de asta si voi aveati nobili la 35 minute;).
 

DeletedUser2154

Mda, ne-ati dat clasa:eek:...ati atacat satele noastre care erau la distanta de 35 minute cu nobilii fata de noi. Nici macar nu v-ati obosit sa ne declarati razboi vitejilor. Noi v-am atacat de la 20-30 de ore chiar si de la 60 si tot v-am luat sate. Si nu te mai lauda ca ai respins toate fake-urile trimise de nanmarius pe Zola...puysorule!!!
zici tu fackuri....atunci oare dc dupa atacurile lui am urcat cam vreo 50 de locuri in clasament ca aparator!!!????ciocu mic voi ati cerut pna...noi puteam continua asa la infinit!!!
 

DeletedUser2154

@puyut Nu mai le duce tu dorul la armatele mele pierdute ca se refac fara probleme, oricum ati avut si voi pierderi ca nu reveneam eu iarasi in top 20 inamici invinsi de pe locul 25-26.

dar lui Nanel la bere cate locuri i-ai spus ca speri ca urci la cate atacuri ai trimis???
 

DeletedUser

am omorat 500k de trupe defensive, la ce te asteptai sa rup daca am atacat de la 100 de ore.
 

DeletedUser2154

@puyut ciocu mic cu privire la cine a cerut PNA, uite un om de caracter care este king of darn care a recunoscut ca s-a facut PNA pentru binele ambelor triburi si nu a iesit sa se laude pe forum cum de fiecare data o faci tu. Daca erai asa mare jucator puyut cum ai ajuns la marginea hartii?

marginea hartii???mai verifica odata pe harta sa vezi poate ma gasesti....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus