Forum , sectiunea p&p lumea 11 !!?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum observati , topicul se numeste : Forum , sectiunea p&p lumea 11 !!?
Am decis sa deschid acest topic pentru a va intreba daca doriti sau nu doriti ca aceasta sectiune a forumul sa fie din nou populata .Majoritatea jucatorilor se plang de slaba activitate care bantuie acuma sectiunea (p&pL11) , de plictiseala care ne macina cheful de a juca si toate cele ...
...dar intrebarea este : Daca nu exista topicuri in care sa se posteze , ce sa facem ?Unde sa postam ?La : Mesaje amuzante / Atacuri amuzante si tot felul de topicuri "banale" ?In acest moment al jocului , pe fiecare lume se posteaza 90% doar in topicuri care privesc 2 sau mai multe triburi in razboi ...Dar la sectiunea p&pL11 , nu exista astfel de topicuri ...Unde sa posteze lumea ?

Concluzie :
*In cazul in care doriti sa redati frumusetea acestui forum , rog direct conducatorii triburilor sa-si expuna razboaiele pe care le poarta .
Cat timp sunt topicuri atragatoare , lumea se incumeta sa posteze .



Multumesc de intelegere , si astept pareri !
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Mai sunt de actualitate aceste intrebari ? Mai exista interes pentru aceasta sectiune. Va rog sa va prezentati parerile si, eventual, solutiile voastre.
 

DeletedUser8266

Putem inchide forumu de tot.

Sa lasam doar hartile avansate ... nu de alta dar daca incerci sa faci un topic calumea vine cate un noob care te scoate din sarite si iti pare rau ca ai deschis topicul :)))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Se vor indeparta acele posturi iar autorii pedepsiti. Nu cred ca jucatorii de pe L11 nu au nevoie de aceasta sectiune, eu zic sa incercam.
 

DeletedUser

Cred ca din ultimele 12 topicuri ar trebui sa mai raman decat "Top 20" si "Atacuri... amuzante" in rest nu vad de ce ar mai trebui pastrate.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pe masura ce vor aparea teme noi se vor face si arhivari ale celor cu postari mai vechi de 2 luni. Pana atunci insa mai sunt utilizatori care le studiaza, din diverse motive : statistici, melancolie ... Propuneti subiecte noi, propuneti sondaje, concursuri, ce va intereseaza. Eu va stau la dispozitie cu orice pot si, in limita timpului disponibil, voi veni cu idei noi. Trebuie sa intelegeti insa ca situatia triburilor si jucatorilor imi este complet straina deocamdata.
 

DeletedUser

Lord Adex iti spun eu o tema noua:


Cat de frumos ar fi ca adminii sa ieftineasca talerii!
 

DeletedUser8266

Imposibil pentru L11.

pentru ieftinirea talerilor trebuie indeplinite niste conditi .

1- lumea sa fie inchisa de 3-6 luni

2- un fel de sondaj pe toata lumea unde sa rezulte ca majoritatea doresc asta.


Pe l1 am impresia ca sunt deja taleri cu cost redus
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus