Fotbal - coltul microbistului !

DeletedUser

la petrolul e cea mai delicata situatie...mai ceva ca la steaua...walter s-a retras oficial de la club...primaria ploiesti nu se stie daca va sustine echipa 100%..resurse ar fi daca stai sa te gandesti cate fabrici are pe teriotoriu orasul si ce impozite se iau...si una peste alta daca il mai vinde si pe bokila nu ii vad bine deloc..hamza si grozan sunt buni...dar total iesiti din forma si din jocul echipei...poate revine marinescu si cu cristea sa ii mai care un an in spate.

Acum ceva timp am zis asta...pe Cristea il taiem de la portie ca e praf cu pregatirea fizica...si cum spuneam...Petrolul a demonstrat aseara ce poate fara Marinescu si Bokila..adica nimic...sa ne fereasca dumnezeu ca in stilul asta vom avea o echipa in UCL si una in EL...si amn2 o sa joace tururile toate...la fel ca aia din Andorra...care au o echipa nationala de amatori...acolo o sa ajungem daca avem 4-5 echipe in competitiile europene si nu face decat una..maxim 2 puncte..
 

DeletedUser

Hai cu Petrolu' pasaroi micut!

am fost :)

si eu ii multumesc Domnului ca in sfarsit a scapat Rapidul de Copos

nu ai de unde stii, ala mereu a facut asa si tot a revenit la club.

Acum ceva timp am zis asta...pe Cristea il taiem de la portie ca e praf cu pregatirea fizica...si cum spuneam...Petrolul a demonstrat aseara ce poate fara Marinescu si Bokila..adica nimic...sa ne fereasca dumnezeu ca in stilul asta vom avea o echipa in UCL si una in EL...si amn2 o sa joace tururile toate...la fel ca aia din Andorra...care au o echipa nationala de amatori...acolo o sa ajungem daca avem 4-5 echipe in competitiile europene si nu face decat una..maxim 2 puncte..

in afara se arata blaturile facute de echipa in campionat si nivelul campionatului la momentul actual.
 

DeletedUser

Acum ceva timp am zis asta...pe Cristea il taiem de la portie ca e praf cu pregatirea fizica...si cum spuneam...Petrolul a demonstrat aseara ce poate fara Marinescu si Bokila..adica nimic...sa ne fereasca dumnezeu ca in stilul asta vom avea o echipa in UCL si una in EL...si amn2 o sa joace tururile toate...la fel ca aia din Andorra...care au o echipa nationala de amatori...acolo o sa ajungem daca avem 4-5 echipe in competitiile europene si nu face decat una..maxim 2 puncte..


Nu o sa aiba probleme Steaua in campionatul care urmeaza ,Petrolul l-a pierdut pe Bokila omul cu banii Walter a plecat ,Dinamo si-a vandut ce a avut mai bun ,singura amenintare pt Steaua la campionatul asta mi se pare CFR Cluj care au facut achizitii de jucatori si-au adus un antrenor bunicel pe Rednic si in plus nu participa in nici-o competitie in Europa ,o sa fie odihniti jucand un meci o data la 7 zile fata de Steaua care o sa aiba meciuri din 3 in 3 zile in cazul ca intra si in grupele ligii campionilor ,incepe si sezonul in Europa pt echipele romanesti unde nu cred ca vreuna din echipe are sanse sa avanseze prea mult ,nu vor fi capi de serie la tragerile la sorti nici Petrolul nici Astra nici Pandurii .
 

DeletedUser

1017310_514850988586872_213765042_n.jpg


din categoria dinamovistii si geografia :))))))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Mi-am dat seama din semnatura ca esti sudist, nu-i bai, o bagam pe aia cu : "Sunt fericit......" :)
 
Scor reacție
209
Ce sa zic mai baieti. Sa aveti parte de vreme buna si un meci frumos ca aseara cred ca si prin Bucuresti a plouat torential, de nu vedeai la 2 metri in fata.
 
Sus