Fotbal - coltul microbistului !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145

DeletedUser

De ce nu organizati si voi un PUBLIC BET aici?!! Angajati pe unul care sa caute in fiecare zi meciuri din toata lumea .Sa vina jucatori, sa parieze. Bagati si voi niste premii mai substantiale pt marele castig .Bine nu cred eu ca vreunul sa aibe atata bulan si sa prinda toate 20 sau 30 de meciuri cate bagati voi pe zi :D Sa vezi apoi coada aici la pariuri ....hahaha
 

DeletedUser43325

Differdange 2 - 1 Utrecht clar aia de la utrecht au fumat ceva inainte de meci :)) ca altfel nu prea imi explic
Rosenborg 0 - 1 St. Johnstone rosenborg astia in ultimul timp se fac de ras mai rau ca dinamo:))
 
Scor reacție
209
Pe astia ai pierdut? Eu am pierdut pe Tromso turul precedent cand au luat bataie acasa.

Mai trebuie si surprize. Vrei sa dea faliment casele de pariuri?
 
Scor reacție
209
Doar Tromso s-a calificat si iar au facut un rezultat surpriza :)). Tromsö (Nor) 2-1 Besiktas (Tur). Daca mergeam sa pariez si in seara asta, iar ma scoteau astia :(.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Romanian newspaper Pro Sport is reporting that Tottenham are set to complete the signing of Steaua defender Vlad Chiriches.

The same source has suggested that the Romanian side have accepted an €8 million offer from London, with the Premier League club ready to pay the full amount up front.

However, controversial owner Gigi Becali, who has already blocked a move to White Hart Lane in the past, is yet to give a green light for the deal to go ahead.

The mere fact that the 23-year-old was left out of Steaua’s squad to face Legia Warsaw in Champions League play-off stage is enough to suggest he is on the way to London.

Chiriches, who already has 19 Romania caps to his name, has been linked with AC Milan and Roma in the past, but it appears he will be moving to English Premier League after his employers received an offer they couldn’t refuse.

ha ha, e cunoscut peste tot drept o persoana controversata Becali asta :))
 

DeletedUser

Am vazut acum vreo 2 zile emisiune pe euronews cu un ofiter de la EUROPOL care zicea ca au in ancheta peste 600 de meciuri suspecte de a fi fost aranjate de mafia pariurilor, din meciurile astea zicea ca au fost aranjate si meciuri de Liga Campionilor :)

Pana una alta a facut Steaua o caruta de bani din transferul lui Chiriches si din calificarea in grupele Ligii :D ,s-au asigurat financiar pe urmatorii 2 ani .
 

DeletedUser

acum cateva zile scria in prosport de un meci jucat acum o luna aproximativ , un meci al caror arbitrii au recunoscut ca au influentat rezultatul si au fost exclusi din arbitraj de uefa . meciul ala l-am avut la pariuri cand s-a jucat :):)
 

liana

member
Scor reacție
35
Nu credeam,uratule...
Desi cred ca i.ar place sa convoace din jucatorii Olandei :p
Si la cum il stiu,pariu si ca la aia ar stramba din nas,si ar pune echipa pe butuci?:p
 

DeletedUser

daca ponta plagiaza eu de ce n-as avea voie ?

vsmh.jpg
 
Sus