FotR+M.I.R. vs HAITA , ~HTA~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 5
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 235,940
Tabăra 2: 51,816
Diferență: 184,124

image.php


pe ei pe mama lor :) :)
 

DeletedUser

acum o sa auzi tsl ....va bucurati la 15 sate ? :)) dar de fapt si de drept ...adevarul este unul trist si il stiu si ei :)) in 48 de ore au luat si ei 5 sate :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
acum o sa auzi tsl ....va bucurati la 15 sate ? :)) dar de fapt si de drept ...adevarul este unul trist si il stiu si ei :)) in 48 de ore au luat si ei 5 sate :))

raspuns anticipat pentru tsl :)) :

nu ne bucuram la 15 sate :)) important e ca nu le avem pe minus :D si usor usor o sa creasca acea statistica :D
 

DeletedUser

gaby, vezi ma ca te-a luat valu .. s-ar putea sa nu te tina bratele sa mai innoti pana la mal, calmeaza-te, trage aer in piept si hai sa revenim cu picioarele pe pamant. si totusi, le aveti pe minus mai baiete, repet, revin`o cu picioarele pe pamant:

Side 1:
Tribes: FotR M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33,086
Tabăra 2: 24,714
Diferență: 8,372

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 731
Tabăra 2: 792
Diferență: 61

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 227,492,320
Tabăra 2: 209,585,951
Diferență: 17,906,369

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,985,284
Tabăra 2: 7,608,336
Diferență: 623,052

image.php



si asta-i raspunsul meu, nu al tsl. prea ti-ai luat grade si totusi, fara baza, avand in vedere ca tu ai luat doar 4 sate din haita. lasa pe cei care fac statistica sa mai spuna si ei ceva, poate mai aproape de adevar. tu, vezi ce joc mai ai prin calculator si ramai la ala, ca pe aici, te agiti si cam atat... sanatate, numai bine.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
da e adevarat am luat 4 sate pentru ca atac de la 50 de ore omule , si uite ca tot am reusit sa le iau ...si statistica aia pe care ai pus-o e irelevanta asa ca , shhhhttt :D :)
 

DeletedUser

stai sa inteleg, deci pentru tine e irelevanta, nu? adica nu`mi poti spune ca avansul haitei e irelevant..si faptul ca voi acum cand luati 15 sate la zi, practic recuperati ce ati pierdut acum o bucata de vreme..deci pentru tine asta e irelevant? tu continuui sa vezi lucrurile numai cum vrei tu si un alt bun exemplu sunt satele luate de tine..mai nou, nobilii fotr merg de la 50 de ore, e bine de stiut asta, n-am sa deranjez pe nimeni din tribul tau, ca maine poate ma trezesc cu 700 de trenulete cu nobil pe mine..sau cel putin cateva de la tine, ca vad ca tu reusesti astfel de minuni. ai luat 4 sate si punct..lasane cu scuzele, ca nu ne intereseaza. acum nu inteleg de ce vorbesti numai tu din fotr, poate ca restu colegilor tai, se descurca mai bine pe harta si prefera sa arate acolo ce pot. te-as sfatui sa ii urmezi, asa cum dai tu, de la 50 de ore cu nobilii:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
stai sa inteleg, deci pentru tine e irelevanta, nu? adica nu`mi poti spune ca avansul haitei e irelevant..si faptul ca voi acum cand luati 15 sate la zi, practic recuperati ce ati pierdut acum o bucata de vreme..deci pentru tine asta e irelevant? tu continuui sa vezi lucrurile numai cum vrei tu si un alt bun exemplu sunt satele luate de tine..mai nou, nobilii fotr merg de la 50 de ore, e bine de stiut asta, n-am sa deranjez pe nimeni din tribul tau, ca maine poate ma trezesc cu 700 de trenulete cu nobil pe mine..sau cel putin cateva de la tine, ca vad ca tu reusesti astfel de minuni. ai luat 4 sate si punct..lasane cu scuzele, ca nu ne intereseaza. acum nu inteleg de ce vorbesti numai tu din fotr, poate ca restu colegilor tai, se descurca mai bine pe harta si prefera sa arate acolo ce pot. te-as sfatui sa ii urmezi, asa cum dai tu, de la 50 de ore cu nobilii:)

in primul rand nu am zis eu ca am dat nobilii de la 50 de ore , doar atacurile...nobilii in general i-am dat de la maxim o ora...in al doilea rand e irelevanta acea statistica deoarece chiar si in timp ce eram aliati cu haita , ei tot mai luau sate de la noi atunci cand anumiti playeri din fotr nu erau atenti la vreo rezervare...si au fost zeci de cazuri . in al 3-lea rand nu esti tu in masura sa imi judeci evolutia pe joc sau evolutia tribului meu...vezi-ti de treaba ta si de contul tau :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 10
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 526,537
Tabăra 2: 101,014
Diferență: 425,523

image.php

:))
 

DeletedUser

in primul rand nu am zis eu ca am dat nobilii de la 50 de ore , doar atacurile...nobilii in general i-am dat de la maxim o ora...in al doilea rand e irelevanta acea statistica deoarece chiar si in timp ce eram aliati cu haita , ei tot mai luau sate de la noi atunci cand anumiti playeri din fotr nu erau atenti la vreo rezervare...si au fost zeci de cazuri . in al 3-lea rand nu esti tu in masura sa imi judeci evolutia pe joc sau evolutia tribului meu...vezi-ti de treaba ta si de contul tau :)

pustiu, nu-ti judec tribu..n-am cum sa fac asta, atata timp cat doar tu din fotr apari pe extern sa te dai mare si tare si sa pui statistici si de fapt, tu ai luat 4 sate. mai gasesti si scuze cu 50 de ore, dar de fapt era doar o ora, MAXIM:) .. si cum sa nu fie relevanta statistica aia, cum tu sari in sus si pui statistici cu cate 10 sate, eu ti-am pus una si buna, cu cateva sute de sate avans. esti asa vorbaret de ce? ca esti departe de actiune? sau ca esti persoana cheie din granita? ca ai luat prea multe sate? sau ca ai luat doar 4? eu imi vad de treaba mea, cand iti vezi si tu lungul nasului ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
asa sunt eu mai vorbaret de felul meu..daca ai ceva impotriva suna la relatii cu clientii :) nu ma consider nici persoana cheie la granita nici vreo mare vedeta prin tribul meu , sunt doar un "papagal" care n-are ce face toata ziua si streseaza adevaratii jucatori ca tine cu tot felul de postari pe forum si statistici irelevante . multumit? :D :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
na sa te mai stresez cu o statistica "irelevanta" de cand a inceput razboiul oficial :D

Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA
Players:

Timeframe: 27/09/2009 18:00:00la15/10/2009 19:17:26

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169
Tabăra 2: 87
Diferență: 82

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,647,508
Tabăra 2: 874,023
Diferență: 773,485

image.php
 

DeletedUser17410

Urata statistica pentru HAITA dar nu comentez poate se regleaza balanta :p
 

DeletedUser

mda...daca ati lua sate de la activi ar fi ceva..balanta se va restabili..intreaba mirul cate sate goale au si nu le am luat..vine si randul vostru;)!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mda...daca ati lua sate de la activi ar fi ceva..balanta se va restabili..intreaba mirul cate sate goale au si nu le am luat..vine si randul vostru![/QUOTE a spus:
vrei sa spui ca onorabilii relu , spdr2 , danyel...nu sunt activi ? :))
 

DeletedUser17410

GABYY dupa mine nu se mai posteaza cateva ore :) ...ce ai ?

glumeam ......

sunt ca ciuma :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus