FotR vs -dark-

  • Autor subiect DeletedUser17854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17854

Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 185
Tabăra 2: 140
Diferență: 45

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 19
Diferență: 92

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,602,949
Tabăra 2: 1,193,483
Diferență: 409,466

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,087,493
Tabăra 2: 186,142
Diferență: 901,351

image.php
 

DeletedUser17854

hadrianvs în data de 04.04. la ora 23:47
Sunt hadrianvs, conducator al tribului dark.
Esti constient ca razboiul asta se va termina oricum in maxim o luna si vom desfiinta tribul FotR.

Pentru a reduce dezordinea si a termina mai repede, ne poti ajuta devenind agent special dark (spion) in slujba noastra.
Daca vei fi agent dark, vei fi protejat in timpul atacurilor noastre, iar dupa ce vom sterge FotR din L7, te vom prelua in dark.
Vei coresponda doar cu mine personal, pentru a nu deconspira relatia.

Astept raspunsul tau 48 de ore din acest moment.
Cu respect,
hadrianvs

ei sunt dark :| au trimis asta la juamte de trib ...
 

DeletedUser

in "razboi" si-n dragoste totul este permis...dar sigur cei din dark nu sunt "spionii" vostri si va lasa satele???
mwhahahaha:D:D:eek:
 

DeletedUser

111 la 19 in 48 de ore...si mai dau si mesaje dinastea?
HUMILIATION!!!!
-dark- bites the dust...=))
vai de capu lor...sunt hilari!!!
=))
 

DeletedUser7708

Cred că niciun trib nu şi-a luat aşa grav până acum pe L7. Bravo dark =))
 

DeletedUser

he he ... o ducem bine :D :D

ronho ai uitat sa precizezi ... au trimis mesajul ala si la conducere :)) ...

oricum, razboiul inca nu e castigat ... sa vedem cum decurg lucrurile :)
 

DeletedUser

Ladies and gents, I present you: -dark-

Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 137
Diferență: 88

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 6
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 468,220
Tabăra 2: 1,199,183
Diferență: 730,963

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 405,996
Tabăra 2: 58,833
Diferență: 347,163

image.php
 

DeletedUser

Si din nou meschinul -dark-, miezu' suprem al hartii

Side 1:
Tribes: HAITA
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 235
Tabăra 2: 137
Diferență: 98

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 1
Diferență: 40

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,967,439
Tabăra 2: 1,199,183
Diferență: 768,256

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 415,441
Tabăra 2: 1,319
Diferență: 414,122

image.php
 

DeletedUser

Ce-i degringolada asta stimabililor din -dark-? Nu mai gasiti destui tradatori de trib pe harta?
 

DeletedUser15358

vai nu se poate.Maretul trib darck cu jucatorii lui de elita cu razboinici lor neinfricati si cu liderii lor cu gura mare si laudarosi pierd sate pe banda rulanta ?
Side 1:
Tribes: IRIS
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90:eek:
Tabăra 2: 19:eek:
Diferență: 71
:rolleyes:
image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 908,938
Tabăra 2: 182,607
Diferență: 726,331

image.php
 

DeletedUser

cine a zis ca razboiul sa terminat? w0w toti spuneti dark ce e cu voi :eek::eek::eek: unde sunt oamenii de elite din dark si cei cu gura mare si mai ales conducatorul "neinfricat"

Dar oare de ce dark a rezistat pana acum la "N" razboaie fata de alte triburi? nu mai vorbiti in plus pana nu vedeti sfarsitul acestui razboi.. apropo sa va vad pe cei din FoTR cat veti rezista? sau mai bine zic academia dark ..hmm spuneti-mi si mie ca chiar nu mai stiu ce e in tribul FoTR.. din ce era inainte si ce este acum raman fara cuvinte.

Inainte tribul FoTR avea respectul meu acum nici ca il mai are.

PS:

Side 1:
Tribes: -dark-
Players:

Side 2:
Tribes: FotR~A FotR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 53
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,917,298
Tabăra 2: 808,805
Diferență: 2,108,493

image.php





Si asta e doar inceputul.. nu cum ai postat tu la inceput cand nici macar nu ai dat un mesaj de bun simt.. " Din acest moment declar nula alianta dintre dark si FoTR si vom devenii dusmani in 1 -2 zile " voi ati atacat fara macar sa anuntati si te mai si lauzi ca ati luat 100 de sate.. nu e problema le vom lua inapoi si cu dobanda cum se zice..

Va spun cu Stima si Respect BAFTA !!
 

DeletedUser10188

Si asta e doar inceputul.. nu cum ai postat tu la inceput cand nici macar nu ai dat un mesaj de bun simt.. " Din acest moment declar nula alianta dintre dark si FoTR si vom devenii dusmani in 1 -2 zile " voi ati atacat fara macar sa anuntati si te mai si lauzi ca ati luat 100 de sate.. nu e problema le vom lua inapoi si cu dobanda cum se zice..

Va spun cu Stima si Respect BAFTA !!


Domnu' general !


Voi ati anuntat cand ati atacat Narf!-u ?!:D

Si acum aveti si pretentii sa fiti anuntati. :)

Asteptam sa vedem totusi, cum recuperati satele alea 100 :D:D.....si asteptam sa vedem si dobanda !
 

DeletedUser

Din cate stiu eu Narf ia accepat pe unii cu care cei din dark au fost in razboi si de aici au iesit razboi...

SI crezi ca 100 de sate sunt multe? :eek:
 

DeletedUser

Din cate stiu eu Narf ia accepat pe unii cu care cei din dark au fost in razboi si de aici au iesit razboi...

SI crezi ca 100 de sate sunt multe? :eek:

-dark- s-au dovedit inca o data un trib de juniori de 13- 14 ani kre in miezul noptii s-au gasit sa trimita mesaje intregului trib FOTR de a deveni "agenti speciali dark" , mesaje trimise chiar si conducerii , poate si intemeietorilor, cu toate astea , cine a acceptat oferta voastra ( se poate sa accepte cei de 20 000 pct) au dovedit k sunt niste lasi, la fel k si -dark-, un trib de fricosi. Ne mai auzim.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Din cate stiu eu Narf ia accepat pe unii cu care cei din dark au fost in razboi si de aici au iesit razboi...

SI crezi ca 100 de sate sunt multe? :eek:

Pai nu sti totul !

Adevarat, am luat niste jucatori cu care dark era in razboi. Apoi cei din tribul dark au inceput atacurile fara sa zica nimic, timp de vreo 2 zile ne-au atacat fara sa raspunda la mesaje sau sa ne zica ceva clar. Abia dupa cateva zile au anuntat ofical razboiul, dupa ce au cucerit si ei cateva sate....
 

DeletedUser

Nu ma intereseaza despre ce triburi e vorba ...dar triburile care au pna / alianta si pe urma ataca peste noapte ca si cum nu ar fi existat nici o diplomatie intre ei ...acelea sunt triburi fara onoare si mai devreme sau mai tarziu vor disparea dupa harta.

Cel mai bun sa castige :)
 

DeletedUser

Iti doresc la fel si tie TS ;) si tuturor triburilor de pe aceasta lume deoarece fiecare are razboiul lor si fiecare vrea sa invinga.. eu nu zic nimic deoarece nu sunt in trib de cand sa infiintat dar ma enerveaza cei care se dau mari ca au luat 100 de sate sau ca ataca pe cineva care stie cum are satele si mai ales care se cred ZEI in triburile .. nu exista niciunu care sa fie cel mai bun in triburile deoarece intodeauna se gaseste cineva mai bun ca tine asa e si in viata.

Si va rog frumos nu mai dai replay cu "amintiri din copilarie" ... noobstar am vz ca narf ia sate de la noi bravo voua, sunteti destui de buni dar stii cum se zice "niciodata nu este prea bun atunci cand nu dovedesti la sfarsit ca esti in picioare", si cu asta am incheiat aceste replay-uri si imi pare rau pentru cei care zic de mine ca am 13 ani dar chiar nu am... miar place sa am dar asta e viata trece timpu asta foarte repede..

Bafta in continuare la sate la toti (narf! / FoTR / dark / H.K etc)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus