FotR vs -dark-

  • Autor subiect DeletedUser17854
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17854

iudu satele alea sunt loate de la un jucator care nu sa lasat de joc .. are doar sitter... oricum voi pe k48 nu aveti cum sa intrati ;)
 

DeletedUser

atunci iti promit ca eu o sa vin in K48 .....stiu de satele voastre cum sunt si ce e cu sprijinu ala.. dar degeaba ;)
 

DeletedUser17854

Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 54
Diferență: 24

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 2
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 715,604
Tabăra 2: 454,873
Diferență: 260,731

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 351,578
Tabăra 2: 19,604
Diferență: 331,974

image.php


am revenit in forta
 

DeletedUser

te rog frumos sa nu mai postezi degeaba.. ca stii foarte bine ca degeaba postezi... ati atacat si voi un jucator care era inconjurat de voi si iati luat din sate si gata ai revenit in forta w0w ar trebuii sa bag si eu statistica cu jucatorul intemeitorul?? care din cele peste 130 de sate a mai ramas cu 0 ??:eek: te rog frumos.. si asta e doar inceputul... litlejhon a fost a 2 victima care de frik a ramas cu jumatate de sate si a putut sa revina la noi si povestea continua asa ca te rog frumos sa nu mai postezi asa ceva ceea ce pentru noi e chiar irelevant.

PS: ca sa fie mai frumos si sa vezi cine e la conducere.

Side 1:
Tribes: -dark-
Players:

Side 2:
Tribes: FotR FotR~A
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 817
Tabăra 2: 415
Diferență: 402

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 149
Tabăra 2: 130
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,868,733
Tabăra 2: 3,355,665
Diferență: 4,513,068

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,627,466
Tabăra 2: 1,301,624
Diferență: 325,842

image.php
 

DeletedUser17854

ati fost la conducere .. cat i-am avut pe aia care intrasera de putin timp in trib si nu prea au colaborat cu noi ...


Side 1:
Tribes: FotR FotR~A
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: 03/04/2009 00:00:00la15/04/2009 09:24:48

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 817
Tabăra 2: 1,341
Diferență: 524

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 332
Tabăra 2: 228
Diferență: 104

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,649,790
Tabăra 2: 12,655,110
Diferență: 6,005,320

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,230,260
Tabăra 2: 2,466,441
Diferență: 763,819

image.php


asta e de cand a inceput razboiul
 

DeletedUser

hm rohno frate cum se face ca ati luat asa de multe sate de la noi :eek: si tot scadeti in punctaj :| eu nu inteleg cand am inceput razbul cu voi am avut 81 mil pct .. acum avem 82 :| eu nu inteleg chestia asta .. hmm e chiar atre chestia asta.. orcum rohno frate pe tine te las ultimu din tot tribul FoTR pe care nu o sa il atac.. cred.. asta ca sa iti demonstrez contrariu la mesajul pe care mi lai transmis adica: " voi nu intrati in K48" si iti demonstrez ca voi intra .. poate mai greu desi nu cred dar tot voi intra :p

Orcum bafta

PS: Nu intra in HAITA sau MIR ca sa scapati... ca deja am vazut ca cineva deja a iesit si era la granita cu noi :eek:
 

DeletedUser

nu a spus nimeni ca va fi un razboi usor,totusi eu zic sa terminati cu ingamfarea.ma refer la amandoi.
sate vom pierde si noi,va pierde si dark.un razboi ca asta se castiga doar prin abandonul unor jucatori importanti.
nu imi da exemple de jucatori,pentru ca asa cum ai spus intotdeauna vei gasi pe cineva mai bun,oricat de tatic te crezi in jocul asta.
tu iei in calcul doar punctajul?ala se refera la doar primi 40 de jucatori.cu toti formam un trib,si sti foarte bine ca e mai greu de luat un sat de la un jucator mai mic decat de la unul gen Intemeitorul.
voi nu aveti razboaie cu triburi de marimea voastra.as vrea sa va vad atunci.
 

DeletedUser

Frate niniy dupa ce tiai dat contu unuia din HAITA cred ca asta zice tot.

Si crezi ca dark nu are razb cu cineva de talia noastra??

Gandeste asa:

Narf =22 mil pct

HAITA = 57 mil pct

FoTR = 29 mil de pct

-----------------

Totul este egal cu 108 mil pct .. hmm si cum dark are doar 83 eu zic ca avem un razboi destul de mare.. tu ce zici??? + de asta dark e inconjurat numai de razboaie si din toate partile.. nu ca triburile HAITA si FoTR care au granita mica cu razboiul..
 

DeletedUser10188

Pai si Narf!-ul e inconjurat tot de -dark-(ca Vaticanul de teritoriul Italiei) :D


Asta nu se pune ? :):D
 

DeletedUser

Iudu,as putea sa bag mana in foc ca ocupi o functie ceva prin guvern sau parlament.Am totusi pretentia,ca atat timp cat nu ne cunoastem personal,sa incetezi cu apelativele gen "frate".
de asemenea,da dovada de putina intelepciune,atat timp cat ai informatii contradictori cu privire la contul meu.nu e placut sa ne facem de ras in vazul lumi,nu?
 

DeletedUser

5 -dark- - Punctaj total - 118.235.490

7 HAITA - Punctaj total - 143.622.031
18 Narf! - Punctaj total - 34.062.013
19 FotR - Punctaj total - 42.071.166
25 IRIS - Punctaj total - 23.764.377
242 milioane puncte

Triburi cu cate un singur razboi - DARK, unic inamic, toate aliate intre ele si nici unuia nefiindu-i rusine sa se laude cu ce au realizat fiecare in parte!
S-au lasat cativa jucatori mari din dark in plus, sa nu uite fotr niciodata ca au atacat cand inca erau aliati dark, fara sa declare razboi, fara sa anunte ca se rupe alianta...pentru toti vecinii lor acest lucru ar trebui sa dea de gandit!
Daca lumea 7 ar fi fost intr-adevar corecta, la ora asta pentru ce ati facut ati fi avut toata granita rosie!
 

DeletedUser

Pai si Narf!-ul e inconjurat tot de -dark-(ca Vaticanul de teritoriul Italiei) :D


Asta nu se pune ? :):D
vrei sa vezi harta diplomatica a voastra postata aici si ce jucatori va sprijina?
am deja informatia, nu imi trebuie mult sa o dau in vileag!
gandeste-te cati va vor mai sprijini daca vor fi prea ocupati sa isi pastreze satele?
in plus...ce aveti voi cu dark reprezinta doar 40% din granita voastra totala!!
Vreti sa vedeti cum e vaticanul inconjurat de italia?

Nu mai face comparatii de gen pentru ca apoi sa vorbesti despre "ingamfarea dark" sau "aroganta dark" pentru ca trib mai arogant si mai ingamfat ca al vostru nu cred ca exista pe harta!

in plus, asta nu este topic de razboi narf-dark ci dark-fotr, din ce imi aduc eu aminte...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

5 -dark- - Punctaj total - 118.235.490

7 HAITA - Punctaj total - 143.622.031
18 Narf! - Punctaj total - 34.062.013
19 FotR - Punctaj total - 42.071.166
25 IRIS - Punctaj total - 23.764.377
242 milioane puncte
Da intradevar sunteti depasiti numeric aproximativ 2 la 1. Dar ar fi bine sa iti reamintesti ca NARF! doua luni de zile s-a luptat cu voi care erati paremise pe locul 3 si in acelasi timp aveam razboi pe atunci si cu fr(care fie vorba intre noi stiu sa atace cu mult peste majoritatea din dark) si eram atacati sporadic si de TSL. Doua luni de zile ati fost cu mult peste noi si nu 2 la 1 ci 20 la 1(aproximez, poate gresesc ,e posibil insa ca cifrele reale sa fie mai mari, dar oricum ar fi, e irelevant) si eram intradevar inconjurati doar de simpatica culoare rosie nemaivorbind de faptul ca eram mai mici si mai rasfirati decat acuma....iar daca ti neaparat sa fi cat de cat obiectiv ai lua in considerare si pozitionarea extrem de proasta a narfului asta daca ai habar sa buchisesti o harta. Peste tot aveam granita si nu aveam un centru de sprijin.

Triburi cu cate un singur razboi - DARK, unic inamic, toate aliate intre ele si nici unuia nefiindu-i rusine sa se laude cu ce au realizat fiecare in parte!

Din cate stiu eu nu exista un topic Narf VS Dark iar daca e vorba de lauda as putea sa dau o gramada de citate din "modestia" voastra- toate adunate aici de pe extern.

S-au lasat cativa jucatori mari din dark in plus, sa nu uite fotr niciodata ca au atacat cand inca erau aliati dark, fara sa declare razboi, fara sa anunte ca se rupe alianta...pentru toti vecinii lor acest lucru ar trebui sa dea de gandit!

Parca am un deja vu.... exact asa ati procedat si voi cu Narf! Sau gestul vostru penibil de a va ataca aliatii a fost mai onorabil? Uite Fotr v-au raspuns cu aceeasi moneda > Sunt sigur ca nu v-ar fi atacat asa daca si voi ati fi avut reputatie mai buna.

Daca lumea 7 ar fi fost intr-adevar corecta, la ora asta pentru ce ati facut ati fi avut toata granita rosie!
Uite ca in cazul vostru lumea 7 a fost corecta.

vrei sa vezi harta diplomatica a voastra postata aici si ce jucatori va sprijina?
am deja informatia, nu imi trebuie mult sa o dau in vileag!

Iata o descoperire senzationala. Ai gasit artefactul "cadavrul descompus al Elodiei .- mareste putoarea din jurul perimetrului cu 20 % cand e la 8 metri sub parchet si mareste farmecul personal al celui ce ii saruta femurul cu 30%".

Si daca tin eu bine minte ati fost sprijiniti atat de fr cat si de Viking( cum era si normal doar ei va sunt aliati....si-au facut onorabil datoria fata de voi, nu acelasi lucru pot sa il spun si despre voi) si ca un bonus ati primit sprijin consistent si de la Heaven.

in plus...ce aveti voi cu dark reprezinta doar 40% din granita voastra totala!!
Vreti sa vedeti cum e vaticanul inconjurat de italia?

Iata un calcul savant cu mopul de 27, 45 inci si cu rigla autonoma pe baza de suc de zmeura imbunatatit. E genial rezultatul.....foarte departe de adevar dar nu pot sa il contest atata timp cat nu am Femurul Elodiei si clavicula lui Cioaca cu care sa efectuez operatiuni de inalta precizie.

Oricum de mentionat ca intre timp am mai crescut putin si voi ati scazut( oare de ce?) dar chiar si asa va trebui sa iti folosesti artefactele din dotare....poate cine stie, ai sa ajungi la un alt rezultat.

Nu mai face comparatii de gen pentru ca apoi sa vorbesti despre "ingamfarea dark" sau "aroganta dark" pentru ca trib mai arogant si mai ingamfat ca al vostru nu cred ca exista pe harta!

Cand aduci acuzatii de genul asta ar fi bine sa aduci niste probe nu doar o simpla afirmatie scoasa din putul gandirii al maretilor conducatori dark, fosti sau actuali. Iar din cate stiu eu multi membrii din propriul tau trib ar putea sa te contrazica extrem de usor.

in plus, asta nu este topic de razboi narf-dark ci dark-fotr, din ce imi aduc eu aminte...


Iar din cate imi aduc aminte nu am deschis un topic in care sa ne laudam cu satele luate de la voi...... si sunt destule.... pe tw stats se vad bine. Acuma ai putea sa imi dai replica ca suntem atat de aroganti incat nici nu va bagam in seama. Aici ai fi mai aproape de adevar. Nu va bagam in seama, dar poate ceea ce voi numiti aroganta altii ar numi bun simt. Iar daca tot suntem la capitolul laude si aroganta .....poate ca ai observat ca interventiile de pe forum al celor din Narf! sunt extrem de rare....dar poate ocupat fiind cu calcule de mare finete si etichetari ridicole, nu ai observat asta.
 

DeletedUser17854

ahahha si asta ce mai e ?

mihaela007 astăzi la ora 12:31


Deoarece am primit mai multe solicitari de la jucatori din FotR pentru a fi primiti in dark1one, incercam sa facem un sondaj pentru a stabili care este numarul jucatorilor ce doresc transferul.

Daca doresti sa te transferi in dark, trimite-mi un mesaj de intentie (doar catre mine personal).

Daca veti fi un numar suficienti de jucatori care doresc acst lucru, vom organiza o grupa separata in dark, a voastra.

Mesajele primite dupa data de joi, nu vor mai fi luate in considerare.

la voi asta inseamna razboi...
 

DeletedUser17854

Side 1:
Tribes: Narf!
Players:

Side 2:
Tribes: -dark-
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 97
Diferență: 9

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 2
Diferență: 88

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,052,579
Tabăra 2: 698,359
Diferență: 354,220

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 894,917
Tabăra 2: 19,494
Diferență: 875,423

image.php


dar totusi .. daca tribul meu reusea performanta voastra .. eu dadeam stergere cont pe loc ..
 

DeletedUser

halloha la toti :D

dar totusi .. daca tribul meu reusea performanta voastra .. eu dadeam stergere cont pe loc ..

ce rau poti fii ma baiatule... de unde ai mai aparut si tu cu atata rautate adunata in tine???......chiar crezi ca ai avea puterea sa dai delete la joc?dupa cum ** ...parerea mea este ca depinzi destul de mult de joc ca doar aici poti face pe fortzosul... nu e ca si in viata reala...sau????....oricumsalut toti prietenii cei vechi de pe joc indeferent de "culoarea politica" ce o au acuma...evident in primul rand colegii de trib dark1one,MirceaBRN si multi altii...si nu in ultimul rand dusmanii consacrati xtc62,n00bSt3R..... ne mai auzim...spor la treaba....

dedicatie pt roNho :__am impresia ca pt tine dark e ca si......http://www.youtube.com/watch?v=dtNK...05F33F12&playnext=1&playnext_from=PL&index=11---
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus