~Fr~ vs TSA,TSL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hai ma open:rolleyes: tu si asa ai luat 300 de sate numai intern =)) mia vroiai si de la eddy!:eek:
 

DeletedUser11501

DA:)
Am luat intern si barbari muuuuulte:)...este precizat acest lucru si la profilul meu
"sunt noob...innobilez intern si am un razboi personal cu satele de barbari";)
Dar aici e vorba de etica nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna seara dragi colegi , inamici , tradatori , s.a.m.d.

Mai intai sa vedem cum a ajuns eddypatrascu in TSA .
A fost o rugaminte din partea lui Rakanishu ca sa luam 3 jucatori in TSA fiindca majoritatea din CL au dat delete din motive personale .

Fiindca ma intelegeam bine cu Rakanishu am decis sa ii accept in trib . Ei au fost urmatorii : eddypatrascu, remussik , siaaa (sper ca am scris corect numele ).

Toate bune si frumoase, Siaaa s-a lasat de joc si el era in echipa de nord cu Ioviper si altii si fiindca a colaborat cu noi a decis sa lase satele echipei .
Pot sa spun ca a fost un jucator bun si mai presus de atat , un jucator onorabil .

Eddypatrascu - Am incercat sa il ajut , chiar i-am spus sa intre in echipa cu ceilalti , nu a putut sa se integreze , cu toate ca a fost sprijinit cand a cerut si si s-a incercat colaborare cu el nu s-a reusit .

Stiam ca inca are prieteni in ~FR~ ,cum toti avem si in alte triburi , dar odata ce ai decis sa mergi cu in trib , mergi pana la capat .
Din pacate nu a inteles ce inseamna loialitatea si a decis sa stearga contul fara macar sa vorbeasca cu noi inainte, chiar si remussik a fost socat .
Marea majoritate de sate a ajuns la ~FR~ fiindca i-a si anuntat atat pe ei cat si pe forum extern crezand ca prin asta doreste sa demonstreze ceva.

remussik - ce pot spune , la fel ca si la eddy, varta este de vina, fiind ambii persoane imature ,nu au putut trece peste ideea ca sunt doar niste sate si echipa este mai importanta .
remussik imediat ce s-a trezit ca are inamici de Diablo si ~FR~ a incercat de nenumarate ori sa scape , a incercat sa plece in DARK , dar nu mi-am dat acordul , a plecat din trib cu gandul ca va fi ok si etc.
Pentru el satele inseamna mai mult decat prietenie si mai mult decat echipa.

Regret ceva ? Nu , nu regret nimic, daca este ceva de invatat din jocul asta este ca si in viata reala oricine te poate trada si doar putini iti sunt alaturi de tine pana la capat .

Pentru inamicii - Stiu foarte bine ca s-au incercat recrutarii din Sith , in special cei din ~FR~ si Diablo au incercat si inca incearca .
Avand in vedere ca pierdeti sate zilnic cu toate ca la fiecare sat pierdut exista o scuza noua, voi stiti defapt ca acest razboi in timp il veti pierde si aveti nevoie sa schimbati balanta si cum mai usor decat prin ruperea de membrii din echipa Sith ?

Am incredere in echipa Sith si sper ca si ei au incredere in mine si in ei si nu vor trada echipa pentru " pasarea de pe gard" .

Am fost invingatori in fiecare razboi si vom fi si de acum inainte .
Stim sa ne alegem echipa si stim sa ne alegem aliatii .


Si chiar daca vor fi tradatori , un lucru este stiut, in Sith niciodata nu se va ierta cel care a tradat, si daca scapa o zi , o luna , in final tot el va fi cel care isi va da seama de naivitatea care a avut-o in momentul acela dar si ca nici iertare nu exista .
 

DeletedUser21090

Asa e..odata ce ai ales sa fi alaturi de un trib(grup)...mergi pana la capat,chiar daca sfarsesti invins,o sa castigi onoare.;)
 

DeletedUser8715

Dread lord, sa fim seriosi. Aveam alta parere despre tine.

Stii foarte bine ca, atunci cand eu am intrat in TSA, cu Diablo si ~Fr~ nu aveati nicio diplomatie, iar cele 2 triburi erau in razboi. Imediat dupa intrarea la voi, am decis sa atac din diablo impreuna cu ~Fr~, cu succes. Apoi familia Sith, Die. si noobs a declarat razboi diablo. Din nou am atacat, cu succes.
Cand m-ai contactat, te-am rugat sa-mi cauti cativa jucatori din Sith cu care sa atac din Diablo. Mi-ai zis : Nu am cum, avem 10 mil de puncte de innobilat intern. Atunci a aparut contactul meu cu ~Fr~: i-am sprijinit si am fost sprijinit impotriva Diablo.
Imediat dupa ce noobs-ul a dat stergere cont, ati facut PNA cu Diablo, ca doar erau atatea sate moca,ce naiba. Era mai bine sa luati niste sate de la jucatori inactivi, decat de la diablo, care atunci erau foarte slabiti la granita.
Inainte sa dau stergere cont, mi-ai propus sa-l atacam pe ionita m din ~Fr~. Era normal sa zic nu, din moment ce ne ajutaseram impotriva Diablo. Ai inteles si ai fost de acord.
Nu am sprijinit ~Fr~ impotriva voastra, nu le-am dat absolut nicio informatie, mi-am facut pe deplin datoria fata de trib. Am luat sate de jucatori importanti din Diablo, precum kingflex si altryx.
Maretul sprijin a constat in 20-25 de sate, intr-o granita enorma.

Cand am decis sa renunt la l7, am renuntat din motive personale. Pur si simplu, am dat stergere cont. Satele de la granita cu Diablo si ~fr~ aveau sprijin, cele dinspre trib erau goale. Nu e jenant ca ei au luat mai multe sate decat voi?
Faptul ca nu am cedat niciun sat nimanui se putea vedea la Inamici invinsi in aparare.
Va inteleg fustrarea ca ati ratat 200 de sate moca,insa eu nu am atacat niciodata pe nimeni din Sith, pana nu s-au trezit complexatii astia doi.
Atat am avut de spus, cine cunoaste situatia, stie ca am drepate.
O seara buna.


LE: Voi ati fost primii care au aflat ca dau stergere cont. Stii foarte bine ca am postat pe forum in TSA. Daca nici sate goale nu puteti sa luati, voi, expertii in pomana, e grav.
Nu am lasat satele pentru ca nu am simtit ca sunt intr-un trib. Am jucat singur in perioada in care am fost la voi, insa v-am respectat ca trib si mi-am facut datoria.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna seara dragi colegi , inamici , tradatori , s.a.m.d.

Mai intai sa vedem cum a ajuns eddypatrascu in TSA .
A fost o rugaminte din partea lui Rakanishu ca sa luam 3 jucatori in TSA fiindca majoritatea din CL au dat delete din motive personale .

Fiindca ma intelegeam bine cu Rakanishu am decis sa ii accept in trib . Ei au fost urmatorii : eddypatrascu, remussik , siaaa (sper ca am scris corect numele ).

Toate bune si frumoase, Siaaa s-a lasat de joc si el era in echipa de nord cu Ioviper si altii si fiindca a colaborat cu noi a decis sa lase satele echipei .
Pot sa spun ca a fost un jucator bun si mai presus de atat , un jucator onorabil .

Eddypatrascu - Am incercat sa il ajut , chiar i-am spus sa intre in echipa cu ceilalti , nu a putut sa se integreze , cu toate ca a fost sprijinit cand a cerut si si s-a incercat colaborare cu el nu s-a reusit .

Stiam ca inca are prieteni in ~FR~ ,cum toti avem si in alte triburi , dar odata ce ai decis sa mergi cu in trib , mergi pana la capat .
Din pacate nu a inteles ce inseamna loialitatea si a decis sa stearga contul fara macar sa vorbeasca cu noi inainte, chiar si remussik a fost socat .
Marea majoritate de sate a ajuns la ~FR~ fiindca i-a si anuntat atat pe ei cat si pe forum extern crezand ca prin asta doreste sa demonstreze ceva.

remussik - ce pot spune , la fel ca si la eddy, varta este de vina, fiind ambii persoane imature ,nu au putut trece peste ideea ca sunt doar niste sate si echipa este mai importanta .
remussik imediat ce s-a trezit ca are inamici de Diablo si ~FR~ a incercat de nenumarate ori sa scape , a incercat sa plece in DARK , dar nu mi-am dat acordul , a plecat din trib cu gandul ca va fi ok si etc.
Pentru el satele inseamna mai mult decat prietenie si mai mult decat echipa.

Regret ceva ? Nu , nu regret nimic, daca este ceva de invatat din jocul asta este ca si in viata reala oricine te poate trada si doar putini iti sunt alaturi de tine pana la capat .

Pentru inamicii - Stiu foarte bine ca s-au incercat recrutarii din Sith , in special cei din ~FR~ si Diablo au incercat si inca incearca .
Avand in vedere ca pierdeti sate zilnic cu toate ca la fiecare sat pierdut exista o scuza noua, voi stiti defapt ca acest razboi in timp il veti pierde si aveti nevoie sa schimbati balanta si cum mai usor decat prin ruperea de membrii din echipa Sith ?

Am incredere in echipa Sith si sper ca si ei au incredere in mine si in ei si nu vor trada echipa pentru " pasarea de pe gard" .

Am fost invingatori in fiecare razboi si vom fi si de acum inainte .
Stim sa ne alegem echipa si stim sa ne alegem aliatii .


Si chiar daca vor fi tradatori , un lucru este stiut, in Sith niciodata nu se va ierta cel care a tradat, si daca scapa o zi , o luna , in final tot el va fi cel care isi va da seama de naivitatea care a avut-o in momentul acela dar si ca nici iertare nu exista .



cum ai zis si u a fost si pt un soc ca sa lasat,asta e fiecare face ce vrea cu cntul lui,el a stat zile si nopti pe el nu alti,*** vrea sa dea delete da fara nicio problema,in fine ,dupa ce a dat el delete si eu am vrut sa dau pt ca stiam ca o sa fiu singur in zona ,80% din sate erau in mijl lor si aveam multe sate luate de la cei care se lasase si nu aveam nicio sansa.Dar pe mn ma suparat faptul ca eu ma rugam ca prostu de alti sa ia sate la granita si ei imi ziceau ca nu vor la granita ca e de lucru etc.am cerut sprijin din tsl si tsa mi-au dat vreo 2-3 ,cei din diablo si fr puteau sa dea in mn fara probleme eu aveam satele aproape goale ca nu stiam ca se va intampla asta.
O solutie dea mea a fost sa ma duc in dark sa ma refac ,ei aveau pna cu fr si cu diablo nu aveau nimic,se pare ca am facut o greseala ca ti-am zis,dintre toti u si cu prowar ati fost impotriva desi vroiam sa ma intorc dupa un timp,in acele conditi nu rez mult.
si stai linistit ca nu tradez eu pt niste sate,dar au fost multe care mau suparat cand eu incercam sa-i aduc la granita si asa mam razgandit,in afara de cativa restu erau fricosi.
Eu inca mai tin legatura cu cativa,si *** vor pot sa-ti confirme si ai sa vezi ca mam tinut de cuv cu ei.
Din punctul meu de vedere nam tradat pe nimeni,sa zice-m ca eu am facut o greseala dar de ce au plecat acei jucatori dupa ce am plecat eu????iti zic eu ,organizare proasta,aveti noroc cu cativa ca altfel s-ar duce tribul de tot.nb
 

DeletedUser

Pentru jucatorul eddypatrascu, imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel, nu asta a fost intentia mea...nu am vrut sa sune asa postul meu in care am zis ca esti inactiv si praf...

Ideea mea a fost ca pe tine nu te mai interesa contul, nu aveai trupe pe sate, dadusei stergere.

Mesajul era pentru baietii din FR care ne flutura diverse statistici pe la nas...le repet si acum :
Ati luat acele sate mai usor decit satele de barbari...ati luat sate de la un jucator care isi abandonase contul(motivele lui nu ma privesc si nici nu le judec), de la un jucator care nu avea satele aparate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

edypatrascu a fost un jucator bun tre sa recunoastem asta .. insa nu poti sa zici ca am luat moca sate de la el .. sate cu 25k aparare ..

Gata am sa ma abtin sa mai discut aici ... urez bafta celor din TSL si TSA a-ti dat dovada de perseverenta.
 

DeletedUser

Buna seara dragi colegi , inamici , tradatori , s.a.m.d.

Pentru inamicii - Stiu foarte bine ca s-au incercat recrutarii din Sith , in special cei din ~FR~ si Diablo au incercat si inca incearca .

...

Sa-mi crape tastatura, sa-mi lesine mouse-ul, sa-mi dispara pointeru de pe monitor daca am incercat sa recrutez pe cineva de la voi din Shitz :eek: Oricum la voi e varza. Mai bine s-ar face recrutari din academie si vi s-ar reda onoarea ;)
 

DeletedUser

Sa-mi crape tastatura, sa-mi lesine mouse-ul, sa-mi dispara pointeru de pe monitor daca am incercat sa recrutez pe cineva de la voi din Shitz :eek: Oricum la voi e varza. Mai bine s-ar face recrutari din academie si vi s-ar reda onoarea ;)


La noi e varza, la ei e morcovul...:rolleyes:...unde sint iepurasii?...si cum am zis mai sus, noi suntem academia academiei, da' sintem sub acoperire...:D
 

DeletedUser11501

Sa-mi crape tastatura, sa-mi lesine mouse-ul, sa-mi dispara pointeru de pe monitor daca am incercat sa recrutez pe cineva de la voi din Shitz :eek: Oricum la voi e varza. Mai bine s-ar face recrutari din academie si vi s-ar reda onoarea ;)

Clarvazatoareo de voci care esti tu:D...daca FRistii ar fi baieti destepti, te-ar recruta de la marginea hartii si ti-ar da drepturi de intemeietor..."prietenii" stiu de ce;)
 

DeletedUser

Clarvazatoareo de voci care esti tu:D...daca FRistii ar fi baieti destepti, te-ar recruta de la marginea hartii si ti-ar da drepturi de intemeietor..."prietenii" stiu de ce;)


Esti jucaus de dimineata open?
5.gif
De unde stii tu ce-mi poate pielea cand am acces la butonul magic? :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: ~Fr~ ~FrA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45,300
Tabăra 2: 0
Diferență: 45,300

image.php


Nimeni nu a zis ca este un razboi usor , dar voi ati fost cei care ati aruncat cu noroi in noi si cu statisticile in loc sa purtati un razboi corect incercati tot felul de manevre.

Poate ca ati reusit la inceput , dar dupa cum vedeti ati inceput zilnic sa pierdeti minim 2 sate .
Poate inseamna putin, dar picatura cu picatura se face lac .

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56,887
Tabăra 2: 0
Diferență: 56,887

image.php


Valabil si pentru tribul Diablo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dread Lord la faza asta ai fost fara bun simt . Dupa ce ca tot tribul tau a vorbit si a comentat despre satele lui eddypatrascu .. ca nu au fost corecte luate .. ca statistica e falsa .. etc . Acum vii tu , marele jucator , si ne postezi o statistica in care as dori si eu sa-mi zici tu sau open mind , cat s-a muncit pentru a lua satele de la minoas .

Daca taceai filozof ramaneai . Spuneati de noi ca ne laudam cu satele luate mai usor decat cele de barbari . Acum vad ca ai adoptat si voi regula asta .

Tot timpul v-am respectat ca trib , dar daca tu , conducatorul , ai ajuns sa-ti lauzi tribul cu o statistica din asta .. atunci succes si bafta la joc . Nu mai are nici un rost sa postez in forumul acesta . Din partea mea poate sa fie inchis pentru ca m-am saturat de atatea statistici , comentarii si fiecare sa-si dea cu parerea despre un razboi care va dura muuuult .


Deja s-a depasit limita aia in care trebuia sa-ti respecti adversaru .
 

DeletedUser11501

Dupa primele 2 sate luate de la minoas jucatorul respectiv m-a atacat dorind sa le recupereze;)...deci era mai mult decat activ:)
Dupa urmatoarele sate luate de la dansul probabil ca a renuntat:confused:
Si eu as fi renuntat daca as fi fost atacat si innobilat intern de colegi din cauza unor amarate de sate pierdute la dusman:(
Dar probabil asa inteleg conducatorii din FR sa-si apere blazonul:)
In plus, daca studiezi cu detasare "problema", vei vedea ca sunt sate luate si de la alti jucatori de la voi;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Open daca privesti cu atentie statistica , este facuta pe Ultimele 48 de ore . Ia zi-mi acum .. cate atacuri ai primit de la minoas il ultimele 48 de ore , in incercarea lui de a-si recupera satele ?

Nu incearca nimeni sa faca nimic .. dar priveste cu atentie statistica si vorbeste din punct de vedere al ultimelor 48 de ore .
 

DeletedUser11501

Open daca privesti cu atentie statistica , este facuta pe Ultimele 48 de ore . Ia zi-mi acum .. cate atacuri ai primit de la minoas il ultimele 48 de ore , in incercarea lui de a-si recupera satele ?

Nu incearca nimeni sa faca nimic .. dar priveste cu atentie statistica si vorbeste din punct de vedere al ultimelor 48 de ore .

Te trimit inca o data la twstats sau actele jucatorului:)
 

DeletedUser

Dupa primele 2 sate luate de la minoas jucatorul respectiv m-a atacat dorind sa le recupereze;)...deci era mai mult decat activ:)


Eu ma refer la aceasta afirmatie a ta care nu are nici o legatura cu statistica postata pentru ultimele 48 de ore . Si nu mi-ai raspuns la intrebare . In ultimele 48 de ore cate atacuri ai primit din partea jucatorului minoas ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus