Fratii/Familii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cand vezi zmei dale in cap da-i draq ei sa ramana in lumea lor, eu nu iert niciunu ! :) Pe ceilalti chiar ii ajut daca mi se cere ajutorul (si necunoscutilor incepatori) !
Tocmai asta e,ossian nu s-a dat zmeu(ba chiar zice ca e noob) in topicul asta,oricum nu'i este frica ca o sa fie luat la misto,va arata in joc ce poate si ce stie(deocamdata nu prea multe dar cu timpul va stii mai multe decat multii de pe aici,garantez,oricum pe L11 nu cred ca va realiza multe).
Si acum ma intreb cati dintre noi cei care acum suntem "seniori" nu ne-am dat zmei si inca ne dam :)[si eu sunt printre ei:)]

De ce sa nu iasa pe extern,e dreptul lui ca si al oricarui jucator din acest joc,ceea ce spune el si ce va face sa rasfrange numai si numai asupra lui.
Cat despre spate,e asigurat de catre trupe.

stai calm cu tine nu am nimic
 

DeletedUser

... Noobi mereu vor sa atraga atentie (asa zis Attention Whore), fac pe zmeii, ies pe extern degeaba, astfel ei se fac de ras si sunt luati la misto (asta era misterul tau)...

Oare cine face asta?
Nu cumva voi sunteti cei care va dati "zmei", asa cum zici tu, pe toate temele de pe forum...

Nu e intrebare, nu vreau raspuns.

Va numar pe degete pe cei care va credeti zmei si comentati tot timpul de parca voi ati fi miezul iar restul lumii pleava.

Voi va certati tot timpul intre voi.
"Cine e mai mare si mai tare?", "Cine-i cel mai bun", etc.
Bineinteles ca voi "zmeii" incepeti: "eu, eu... ba eu, ba eu... da de ce nu eu? d'aia ca tu esti mai noob putin ca mine... ba eu ca am jucat pe .net... ba eu ca am jucat pe clasica... etc.".
Oaaa... si daca indrazneste altineva, in afara de aia maxim 10 zmei care conteaza :D:D, sar toti pe el si nu mai are ce zice saracul om.
Vorba aia: "cel mai destept cedeaza intotdeauna"

Mai tare la ce?... va intreb eu acuma.

Si-mi dau singur si raspunsul fara sa astept unul din partea voastra... mai tari la numarul de postari pe extern.

Probabil singurul lucru care va face mai fericiti si va ocupa timpul.

P.S. Fratilor cand vreti sa mai deschideti o tema gen ossian va rog cereti voie la "zmei"!
 

DeletedUser2368

Aici nu am vorbit de mine ! :) Am facut caterinca cu Michelle intre noi ! ;) Si de ossian nu am zis nimic, decat ca ceea ce a facut el e periculos mai ales ca nu are un support in spate ! :)

Si cine se cearta serios intre ei ca x e mai bun ca y sunt sparti ! :) Cel mai bun e primu loc mereu respect this sh*t !
 

DeletedUser

Cei interesati sunt rugati sa posteze aici...
...noi(WE)...de exemplu... suntem interesati de 2-3 triburi...de preferinta in N-V...de preferinta noobi care vor sa se afirme...dar nu refuzam nici alte oferte(daca sunt tentante

he he,mai sunt multi in lumea asta? :D
 

DeletedUser

Familii? :confused: Pai daca e asa hai sa ne aliem toti sa fim o mare familie (nu vreau sa fiu atacat) ! :cool:
...toti noobii...sa putem face si noi o selectie...cei care s-au apucat mai tarziu de joc...altfel slabe sanse sa cream ceva nou...veti ramane doar voi pana la sfarsitul lumilor...nimic nou...poar combinatii(eventual)noi.
 

DeletedUser

...se pare ca nu merge cu noobii...nu vreti sa facem o fratie a "zmeilor"?
Si mai zicea careva ca poate fi periculos...sti ce mi-a zis un noob cand i-am zis ca nu e frumos ce a facut....(auzi si tine minte)....a zis:"eu joc de placere...nu e o chestie de viata si de moarte"...un copil,un noob, un incepator...dar sa sti ca am invatat deja ceva de la el ;)
 

DeletedUser

El se considera noob da? Atunci sa nu iasa pe extern ! :) Asa te faci de ras... Eu de ex mai dadeam backstabburi la noobi pe speed si cand vedeam ca am dat si la cienva care nu-l stiam, dar era baiat bun nu ma simteam deloc bine... Cand vezi zmei dale in cap da-i draq ei sa ramana in lumea lor, eu nu iert niciunu ! :) Pe ceilalti chiar ii ajut daca mi se cere ajutorul (si necunoscutilor incepatori) !

P.S.
Sa nu intelegi ca eu le tin partea celor cu mesaje de genul: "Lasa-ne"... dar prima greseala a cuiva este sa iasa pe extern fara un suport in spate... Hienele astea de romani te papa incet si bine !

...iar asta e un forum de politica si propaganda (daca stiu sa citesc eu bine)...de ce sa nu ies pe extern...vrei sa fi doar tu?:)
 

DeletedUser2821

Peste tot se zice : " voi" si a raspuns doar isee ;).
Bun ma consider si eu in aceasta categorie facand misto de noobi :) .
Dar mai rar doar cand am chef in rest le zic pa , lasa-ma ,nu .
Adica raspunsuri care nu sunt ofensatoare dar cand am chef de misto fac misto .
Am multi prieteni in general si asta imi permite sa fac misto de cine vreau eu pentru ca am prieteni care ma sustin si la randul meu ii sustin ;) . Chiar si daca nu ii cunosc si ei nu ma cunosc ;) .

ossian ? te paste un ban ca ai facut triple post ;)

@master death - stii ca ma inteleg bine cu tine si nu vreau sa ne certam pentru asa o prostie .Dar cum el are dreptul de a posta pe extern eu am dreptul de al lua la misto ;) .
Si apropo am aproape 900 de postari pe extern :)).Si daca te uiti majoritatea sunt on topic ;) .


P.S: Eu am probleme exact cu cei de care a zis thunder :). Adica aia care sunt noobi si vor sa iasa in evidenta nu cu cei care vor sa invete.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Peste tot se zice : " voi" si a raspuns doar isee ;).
Bun ma consider si eu in aceasta categorie facand misto de noobi :) .
Dar mai rar doar cand am chef in rest le zic pa , lasa-ma ,nu .
Adica raspunsuri care nu sunt ofensatoare dar cand am chef de misto fac misto .
Am multi prieteni in general si asta imi permite sa fac misto de cine vreau eu pentru ca am prieteni care ma sustin si la randul meu ii sustin ;) . Chiar si daca nu ii cunosc si ei nu ma cunosc ;) .

ossian ? te paste un ban ca ai facut triple post ;)

@master death - stii ca ma inteleg bine cu tine si nu vreau sa ne certam pentru asa o prostie .Dar cum el are dreptul de a posta pe extern eu am dreptul de al lua la misto ;) .
Si apropo am aproape 900 de postari pe extern :)).Si daca te uiti majoritatea sunt on topic ;) .


P.S: Eu am probleme exact cu cei de care a zis thunder :). Adica aia care sunt noobi si vor sa iasa in evidenta nu cu cei care vor sa invete.


Inseamna ca asta e primul Off-Topic pentru ca omul deschisese aicea o tema pentru cu totul altceva decat se vorbeste acum. Ca majoritatea posturilor de pe extern de altfel.
Si eu fac misto dar fac misto de cei care merita luati la misto nu ma gasesc la fiecare rubrica sa postez numai contra subiectului temei doar pentru simplul motiv ca eu sunt "miezul din dodoasca".

Sunt unii de te roaga sa faci misto de ei (vorba aia "cine-i prost sa moara prost") dar nu toti cei care posteaza aici sunt asa.


Inca o data rog moderatorul sa fie mai atent la "zmei", sa stearga off-topicul din aceasta tema si sa dea pedepsele meritate fiecaruia.
 

DeletedUser2368

@Master Death: Blow your mind and satisfy yourself !

Michelle are dreptate... Pe "noi", zmeii, ne omoara chefu, iar toata faza cu misto-ul este un lucru simplu care se intampla fara motiv... E o lege a naturii, "cei mari ii papa pe cei mici"....

@Ossian: eu am zis ca ai iesit pe extern pe riscul tau fiind solo fara un support in spate... Si ceea ce am zis, e demonstrat usor... Toate posturile in care lumea te lua la misto ! :D
 

DeletedUser5596

ma daca ma gandesc bine ossian are dreptate daca noobi nu se unesc si nu vor incerca sa faca ceva,vor ramane 100 de jucatori care vor domina toate lumile,si nu numai noobi si jucatori care intra mai tarziiu eu de exemplu am intrat pe 9 martie si de atuncia tot caut un trib cu pretenti si cu anumite standarde dar nu gasesc.:confused:

Mai stiti proiectul de pe L5 parca cu tribul ABC poate ar trebui creat ceva de genul si pe alte lumi.

Nu conteaza ca esti senior sau junior sau daca nici nu vizitezi forumul toti meritam sa ne da-m cu parerea.Cunosc jucatori de top care nu au intrat in viata lor pe forumul extern

Ossian sa ma contactezi pe privat
 

DeletedUser

ma daca ma gandesc bine ossian are dreptate daca noobi nu se unesc si nu vor incerca sa faca ceva,vor ramane 100 de jucatori care vor domina toate lumile,si nu numai noobi si jucatori care intra mai tarziiu eu de exemplu am intrat pe 9 martie si de atuncia tot caut un trib cu pretenti si cu anumite standarde dar nu gasesc.:confused:

Mai stiti proiectul de pe L5 parca cu tribul ABC poate ar trebui creat ceva de genul si pe alte lumi.

Nu conteaza ca esti senior sau junior sau daca nici nu vizitezi forumul toti meritam sa ne da-m cu parerea.Cunosc jucatori de top care nu au intrat in viata lor pe forumul extern

Ossian sa ma contactezi pe privat


da cunosc si eu oameni dinastia, iti spun eu ca unde esti tu nu prea gasesti trib bun:)
 

DeletedUser

Imi este destul de greu sa gasesc ceva On Topic in aceasta tema. V-am lasat sa va desfasurati. Daca va place ca toate temele acestei rubrici Politica si Propaganda Lumea 11 sa fie dupa acest model va rog sa imi spuneti pe privat si atunci eu nu o sa mai intervin deloc si atunci toti cei care ma blameaza ca ii sanctionez pe nedrept, dupa parerea lor, vor fi foarte multumiti. Astept parerile dumneavoastra pe privat si NU PE FORUM.
Pana atunci sper ca imi veti da dreptate si veti fi de acord cu inchiderea acestei teme.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus