Frica sau...?

DeletedUser

E o intrebare care ma framanta, ca sa zic asa. Am auzit/vazut pe foarte multi care sustin ca vor intra pe L7 "evident cu un alt nick". De ce ? Va e rusine de nick-ul vostru? Va e frica ca astfel veti fi atacati mai mult?
Nu inteleg de ce "un alt nick". Daca v-ati facut cunoscut sub un alt nick (ma refer la cei cunoscuti) de ce va ascundeti ?

Si de ce e atat de ... "evident" ca veti intra cu alt nick ???
 

DeletedUser

E o intrebare care ma framanta, ca sa zic asa. Am auzit/vazut pe foarte multi care sustin ca vor intra pe L7 "evident cu un alt nick". De ce ? Va e rusine de nick-ul vostru? Va e frica ca astfel veti fi atacati mai mult?
Nu inteleg de ce "un alt nick". Daca v-ati facut cunoscut sub un alt nick (ma refer la cei cunoscuti) de ce va ascundeti ?

Si de ce e atat de ... "evident" ca veti intra cu alt nick ???

nu ma tem de lupu' rau, lupu' rau, lupu' rau
si'am sa vin cu nickul meu, nickul meu, nickul meu
:p
 

DeletedUser

Cu xThundeRx am jucat de prima oara de cand m-am apucat de acest joc si cu xThundeRx joc mereu si la .ro si pe .net si pe .de si pe toate servere din lume pe unde am mai fost ! :) Acest este doar un cont de umplutura pentru banurile de pe forum ! :D
 

DeletedUser

intra ca sa nu se foloseasca de faima numelui pe care si-au creat-o pe alte lumi,sa nu ii cunoasca lumea sa zica ca sunt ca oricare noob de pe respectiva lume :))
\
 

DeletedUser6681

:))))) Interesanta intrebare.. :))))) .. dar cine sunt eu .. sa imi schimb numele .. oricum nu ma stie nimeni :)))) sunt blajin :)) nu ma ataca.. :))) nimeni
 

DeletedUser

:))))) Interesanta intrebare.. :))))) .. dar cine sunt eu .. sa imi schimb numele .. oricum nu ma stie nimeni :)))) sunt blajin :)) nu ma ataca.. :))) nimeni

vis3z, oare si amicii tai de pe L3 (daca nu ma insel) gandesc la fel? :p
 

DeletedUser6681

Interesant ... hmmmm :-? la asta nu m-am gandit .. dar nu cred ca am multi amici :) sau poate .. am .. cine stie.. oricum .. nu m-au atacat ei pe 3 .. o sa ma atace pe 7 :)) doar nu ma vaneaza pe alta lume ce a fost pe 3 .. e pe 3 acum e 7 ( sapte ) cifra norocoasa :))) pt mine sau pt alti.. :D
 

DeletedUser6843

E o intrebare care ma framanta, ca sa zic asa. Am auzit/vazut pe foarte multi care sustin ca vor intra pe L7 "evident cu un alt nick". De ce ? Va e rusine de nick-ul vostru? Va e frica ca astfel veti fi atacati mai mult?
Nu inteleg de ce "un alt nick". Daca v-ati facut cunoscut sub un alt nick (ma refer la cei cunoscuti) de ce va ascundeti ?

Si de ce e atat de ... "evident" ca veti intra cu alt nick ???



Ma dezamagesti BlooM(nu o lua ca pe o aroganta) zic si eu asa.Pai altii pe alte lumi care sunt perle au luat sate din trib(vezi stranutelu L5) sau joaca pe o alta lume intens si nu au cum sa joace pe 2 lumi intens(omu mai are si viata reala) si o sa fie aiurea sa rada un OARECARE daca il innobileaza ca se face de râs apoi total(normal daca respectivul este elitist pe alta lume) sau asa o fi mai la moda sa ai 2 nick`uri cu 2 identitati.Cum fac altii la inceputul unei lumi,trec 2 conturi pe aceeasi banda 2 inshi apoi si`o dau in cap reciproc.

mai e ceva fun?:D
 

DeletedUser1385

cred ca faci aluzie la mine,:)ma plictisesc de un nicku si vreau ceva nou:)
 

DeletedUser

daca are legatura cu postul meu........pe mine nu ma stie nimeni, nu cred ca am nush ce nume....pe .ro nici nu poate fi vorba ca sunt o elita la puncte....nu prea am avut timp sa joc aici, si nu e vorba ca mie rusine, doar ca vreau sa incerc ceva nou...nicul asta a fost facut atunci cand nu aveam idee ce este un astfel de joc, era ceva complect nou pt mine...
eu cred ca sunt un anonim (care se baga ca musca in lapte) pentru toti cei de pe forum, cu cateva mici excepti....
 

DeletedUser6843

daca are legatura cu postul meu........pe mine nu ma stie nimeni, nu cred ca am nush ce nume....pe .ro nici nu poate fi vorba ca sunt o elita la puncte....nu prea am avut timp sa joc aici, si nu e vorba ca mie rusine, doar ca vreau sa incerc ceva nou...nicul asta a fost facut atunci cand nu aveam idee ce este un astfel de joc, era ceva complect nou pt mine...
eu cred ca sunt un anonim (care se baga ca musca in lapte) pentru toti cei de pe forum, cu cateva mici excepti....



Nu ai auzit de mine,nu am auzit de tine clar.Dar in real`life ai un nume sa zicem.Razvan,azi esti smecher,maine esti fraier.Azi ai o pretena super tare,maine esti burlac.Azi ai job,maine esti somer.exemple mai sunt o gramada.Te cheama tot la fel!!!.AAAaaa,dar cand dai de greu e tare urât,nu mai esti TU,esti doar tu care ai vrea sa te ascunzi ca nu mai esti in "carti" tare urat mai.Daca nici intr`un joc nu poti sa fi tu ceea ce esti,eu zic ca fetitza in real`life pentru amatori e si asta un stadiu.

spor la joc.


imi pare rau ca am dat raspuns la ce ai spus tu,sau CITAT,cum se numeste,dar erai primul in schema,nu am nici o intentie,imi era lene sa caut pe forum ce si cum,nu am timp si de l5.dar nu e ETIC ASA CEVA.
 

DeletedUser

Nu am dat exemple, am spus doar ca am vazut mai multi care spun asta, si mai cunosc persoane care o vor face.

Si, stranutelu, teoria ta nu prea sta in picioare. Daca e bun intr-adevar, nu va fi nobilat de un "oarecare". Si daca va fi nobilat, atunci in acel moment acel jucator "oarecare" a fost mai bun. Si asta nu e o rusine. Nu exista mai intens sau nu. Si eu am jucat pe alte lumi desi stiam ca nu voi termina acea lume. Dar tot nu a reusit nimeni sa ma nobileze/farmeze :D
Cat despre luat sate din trib...atunci ar insemna ca 50% din jucatorii din top100 pe fiecare lume ar trebui sa-si schimbe nick-ul, cand joaca pe o alta lume.
 

DeletedUser11196

pai nu mie frika dar sar putea ca uni de pe serverul german sa zica ceva de mine (secret).plus de alta vreau sa uit trecutu
 

DeletedUser6843

Nu am dat exemple, am spus doar ca am vazut mai multi care spun asta, si mai cunosc persoane care o vor face.

Si, stranutelu, teoria ta nu prea sta in picioare. Daca e bun intr-adevar, nu va fi nobilat de un "oarecare". Si daca va fi nobilat, atunci in acel moment acel jucator "oarecare" a fost mai bun. Si asta nu e o rusine. Nu exista mai intens sau nu. Si eu am jucat pe alte lumi desi stiam ca nu voi termina acea lume. Dar tot nu a reusit nimeni sa ma nobileze/farmeze :D
Cat despre luat sate din trib...atunci ar insemna ca 50% din jucatorii din top100 pe fiecare lume ar trebui sa-si schimbe nick-ul, cand joaca pe o alta lume.

Ce spui tu mi se pare si mie normal sau am ajuns sa inteleg si eu,ca deh tu esti profesionist,asa se vede,toata lumea te stie.Ti`am spus poate sa fie si lipsa de timp sau stresul de pe alte lumi un motiv ca pe l7 sa mearga prsot.La unii nu la toti ca asa ce ar mai fi.
numai 50% esti blând,cu cat se avanseaza cu lumile cu atat o sa creasca.


Specific ca aceasta discutie o putem face interminabila,dar trebuie sa apelam la o anumita retea de telefonie mobila(nu stiu daca am voie sa fac reclama).Sa vedeti ce oti face voi pe l7,ca prea va umflati in pene,zici ca este ultima lumea de pe triburile.atatea explicatii,atatea recomandari,atatea sperante,atatea vise spulberate si inca nu a inceput L7
 

DeletedUser

Ce spui tu mi se pare si mie normal sau am ajuns sa inteleg si eu,ca deh tu esti profesionist,asa se vede,toata lumea te stie.Ti`am spus poate sa fie si lipsa de timp sau stresul de pe alte lumi un motiv ca pe l7 sa mearga prsot.La unii nu la toti ca asa ce ar mai fi.
numai 50% esti blând,cu cat se avanseaza cu lumile cu atat o sa creasca.


Specific ca aceasta discutie o putem face interminabila,dar trebuie sa apelam la o anumita retea de telefonie mobila(nu stiu daca am voie sa fac reclama).Sa vedeti ce oti face voi pe l7,ca prea va umflati in pene,zici ca este ultima lumea de pe triburile.atatea explicatii,atatea recomandari,atatea sperante,atatea vise spulberate si inca nu a inceput L7

Profesionist ? Deloc, doar ca am vazut destule de cand joc jocul asta...Si lipsa de timp desi poate fi motiv, nu prea e acceptata in joc, ca motiv pt a fi nobilat.

Sa specific odata pentru totdeauna.... NU sunt mare jucator, pe .ro NU am avut nu stiu cate sute de sate.. NU am fost mare conducator sau mai stiu eu ce.
Deci lasati textele cu mare jucator, experiementat si alte prostii de genul asta. Daca stiu sau nu sa joc, se vede in joc. Laudele, meritate sau nu, nu isi au rostul aici.
 

DeletedUser

.AAAaaa,dar cand dai de greu e tare urât,nu mai esti TU,esti doar tu care ai vrea sa te ascunzi ca nu mai esti in "carti" tare urat mai.

prietene ai la dispozitie tw-tools...ca sa nu-ti fie greu iti zic ce l joc, cauta-ma pe l4 si l6...si vezi in ce situatie sunt...nu sunt deloc in situatie grea...vezi cate sate am pierdut in ultima vreme;)


nu e vorba ca ma ascund, spune tu, ai o masina, o folosesti ceva timp dupa care iti iei alta, ca e mai la moda....sau ai un telefon, dupa un an il schimbi;)
ceva de genu e si la mine, nimic anormal:)
 

DeletedUser6843

Profesionist ? Deloc, doar ca am vazut destule de cand joc jocul asta...Si lipsa de timp desi poate fi motiv, nu prea e acceptata in joc, ca motiv pt a fi nobilat.

Sa specific odata pentru totdeauna.... NU sunt mare jucator, pe .ro NU am avut nu stiu cate sute de sate.. NU am fost mare conducator sau mai stiu eu ce.
Deci lasati textele cu mare jucator, experiementat si alte prostii de genul asta. Daca stiu sau nu sa joc, se vede in joc. Laudele, meritate sau nu, nu isi au rostul aici.

ma amuz tare,mai esti si cu nasul pe sus.Pai trebuia sa inteleg asta de la bun inceput.Am spus ca esti cunoscut,ai jucat pe mai multe lumi tu ai spus,nu ai capatat nici o experienta????pai atunci de ce mai zici de altii????


specific ca nu am chef de tiganie etc.prefer sa ma bag la un film,dar nu credeam sa citesc atatea si pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

prietene ai la dispozitie tw-tools...ca sa nu-ti fie greu iti zic ce l joc, cauta-ma pe l4 si l6...si vezi in ce situatie sunt...nu sunt deloc in situatie grea...vezi cate sate am pierdut in ultima vreme;)


nu e vorba ca ma ascund, spune tu, ai o masina, o folosesti ceva timp dupa care iti iei alta, ca e mai la moda....sau ai un telefon, dupa un an il schimbi;)
ceva de genu e si la mine, nimic anormal:)

Vorbeam de identitate,am inteles exemplul cu masina.Vorbeam de tine ca tu te reprezinti.Eu daca am un tricou de firma sunt altul?tot acelasi sunt numai ca am 2-3 ifose in cap(probabil).MAI E CINEVA OM PE LUMEA ASTA???(gluma).
 

DeletedUser

ma amuz tare,mai esti si cu nasul pe sus.Pai trebuia sa inteleg asta de la bun inceput.Am spus ca esti cunoscut,ai jucat pe mai multe lumi tu ai spus,nu ai capatat nici o experienta????pai atunci de ce mai zici de altii????

Experienta o capeti vrand-nevrand, jucand. Dar de aici, pana la a se spune (de catre persoane care habar n-au) ca sunt nu stiu cum si asa si pe dincolo....e cale lunga, nu crezi? Ca stiu multe despre multi, se datoreaza tocmai vechimii mele in acest joc.

Tu ai inteles ce ai vrut, eu am spus ceea ce este. Asa ca nu vad rostul afirmatiei tale.
 

DeletedUser6843

Tu ai inteles ce ai vrut, eu am spus ceea ce este. Asa ca nu vad rostul afirmatiei tale.

Urât!

De ce ai mai postat! cand practic nu ma "vezi"?

pont:baga pe aia ca sunt afon si ca trebuie sa spui tu totul si ca tu le stii pe toate si ca tu ai raspuns pentru tot si ca trebuia sa imi dai peste nas SI MIE un afon cand tu ai jucat pe mai multe lumi si nu sti sa joci(asa ai spus tu),dar replici dai peste tot.Nu vreau sa ma cert cu tine,dar nu e frumos.Spor la joc iti doresc sa ajungi printre cei mai buni,daca spuneam primul ziceai ca sunt arogant.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus